Mūsų būsena ir kūno poreikiai nuolat kinta ir kartais pastangos palaikyti optimalią sveikatą ir vidinę pusiausvyrą yra tarsi akrobato bandymas mosuoti rankomis kai jau krenta, kai reikėjo mikrokorekcijos vos praradus pusiausvyrą.

Biorezonancinis diagnostinis skaneris iTovi įvertina individualią organizmo reakciją į Young Living kompanijos eterinius aliejus bei mišinius, o taip pat papildus ir pateikia individualias rekomendacijas pagal kliento būklę ir šiuo metu prioritetinius jo poreikius. Skanavimas supažindins jus su 10 produktų, į kuriuos jūsų kūnas parodė stipriausią reakciją, bei kūno sistemų bei emocijų diagramas, detalizuojančias kokios kūno sistemos ir emocinės būsenos kuriais produktais būtų palaikomos.

Tai galimybė atsiklausti savo kūno, kad nereikėtų spėlioti.

Mokslas

Mūsų kūnas yra nepaprastai sudetingas cheminis, struktūrinis ir energetinis gamtos šedevras, su trilijonais komponentų ir milijonais procesų bei ciklų. Elegantiška vidinė komunikacijos sistema elektriniais signalais palaiko mus optimalios sveikatos ir pusiausvyros būsenoje viskam veikiant darniai. Šie elektriniai signalai susiję ir atliepia į mūsų temperatūrą, širdies ritmą, įvairių organizmo sistemų sveikatos būklę, patiriamas emocines būsenas.

Kažkuria prasme esame supersudėtingi elektriniai mechanizmai ir ši subtili mūsų vidinė sistema gali papasakoti apie vidinius sąmoningus ir nesąmoningus procesus bei poreikius. Ši bio-elektrinė sistema, jos ryšiai su visu organizmu ir visais jo procesais bei tai, ką ji gali atsileisti yra iTovi skanerio veikimo pagrindas.

 

Signalas

Gyvybė yra procesas – nuolatinė kūryba, palaikymas, griovimas, nesustojanti tėkmė ir transformacija, ir mūsų kūnas nuolat adaptuojasi prie vidinių ir išorinių pokyčių siekdamas išlaikyti optimalią sveikatą ir homeostazę. Vidiniai ir išoriniai dirgikliai, tiek naudingi, tiek ir kenksmingi, sukelia elektrinių procesų pokyčius mūsų kūne. GSR (Galvanic Skin Response) technologija stebi šiuos pokyčius kūne.

iTovi skaneris siunčia į kūną subtilius elektrinius signalus, tikslius elektrinių vibracijų dažnius būdingus natūraliam sveikatingumo produktui, ir fiksuoja jo atsaką.

Atsakas

Jau ilgus amžius natūralios kūno reakcijos kaip pulso pokyčiai, akių vyzdžių išsiplėtimas, kvėpavimo ritmas ir kitos, būdamos patikimai susijusios su vidiniais procesais, yra stebimos ir padeda suprasti organizmą bei jo reakcijas į skirtingus stimulus.

iTovi skaneris pasitelkia Bluetooth technologija susijungti su programa telefone ir perduoti šiuos signalus ir pasitelkia GSR technologiją fiksuoti kylančias reakcijas, elektrinio odos laidumo/varžos pokyčius bei identifikuoja ryškiausias reakcijas.

Algoritmas

Užbaigus skanavimo procesą, duomenis išanalizuoja ir interpretaciją pateikia iTovi algoritmas leidžiantis. Jis leidžia giliau pažvelgti į mažus, bet išmatuojamus odos elektros laidumo pokyčius. Produktai, į kurių vibracijas, kūnas atsakė didžiausiais pokyčiais laikomi pačiais svarbiausiais.

Ataskaita

Užbaigus skanavimą ir gautų duomenų analizę bei interpretaciją iTovi programa pateikia rezultatus prioritetine eilės tvarka pradedant produktais, kurių vibracija sukėlė didžiausius odos elektros laidumo pokyčius.

Ataskaitos išsaugomos sistemoje ir gali būti išsiųstos klientams elektroniniu laišku. Nuoroda atsidaryti ataskaitą įsidiegus iTovi programėlę leidžia matyti ne tik pagrindinį produktų sąrašą, bet taip pat emocijų ir organizmo sistemų diagramas ir kiekvienos emocinės būsenos bei organizmo sistemos palaikymui aktualiausius produktus pagal kūno reakciją į juos.

Kviečiu registruotis biorezonansiniam skanavimui bei individualiam sveikos gyvensenos produktų ir eterinių aliejų parinkimui ir degustacijai.

Vaida Urbaityte

Kaunas

Vaida Urbaitytė kviečia iTovi skanavimui ir individualiam sveikatingumo produktų parinkimui bei degustacijai Kaune.

IMG_2150

Klaipėda

Lina Balsė kviečia iTovi skanavimui ir individualiam sveikatingumo produktų parinkimui organizuojamų edukacinių renginių metu.

Neringa yl

Telšiai

Neringa kviečia iTovi skanavimui ir individualiam sveikatingumo produktų parinkimui bei degustacijai Telšiuose.

Angele Malakauskiene

Plungė

Angelėkviečia iTovi skanavimui ir individualiam sveikatingumo produktų parinkimui bei degustacijai Plungėje.

Jolita Sv

Naujoji Akmenė

Jolita kviečia iTovi skanavimui ir individualiam sveikatingumo produktų parinkimui bei degustacijai Naujojoje Akmenėje.

Harlow Essex UK

Jurgita kviečia iTovi skanavimui ir individualiam sveikatingumo produktų parinkimui bei degustacijai Harlow Essex mieste, Jungtinėje Karalystėje

Aida Barzdziuviene cka

Danija, Kopenhaga

Aida kviečia iTovi skanavimui ir individualiam sveikatingumo produktų parinkimui bei degustacijai Kopenhagoje ir Vilniuje.