TalismanasAkmenėlio amuleto parinkimas ir rekomendacijos kaip jį naudoti kai jį įsigysite patys kainuos 15 EUR.

Išsiuntę užsakymą gausite laišką su informacija apmokėjimui. Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo.

Brangieji ir pusbrangiai akmenys pačios gamtos mums duoti mokytojai ir pagalbininkai. Kiekvieno kristalo ar mineralo unikalios vibracijos yra nulemtos jo molekulinės struktūros matricos, cheminės sudėties ir spalvos. Todėl patekęs į mūsų energetinį lauką akmenėlis įneša tam tikrą informaciją, kuri gali padėti mums:

 • vystyti ir tobulinti savo asmenines savybes
 • įveikti žalingus įpročius
 • koreguoti savijautą, požiūrį į gyvenimą ir įsitikinimus
 • padėti sudėtingose situacijose ar siekiant svarbaus tikslo
 • gydyti emocinius, psichologinius ir net fizinius negalavimus

O taip pat akmenėlis amuletas gali padėti atsiverti energijai, kurią trokštame įsileisti į savo gyvenimą – meilei, gerovei, sėkmei, kūrybingumui, optimizmui ir pan. Akmenėlį parenku ne bendrai pagal kokią nors zodiako ženklų lentelę, o asmeniškai jums, patikrinusi jūsų energetinės sistemos būklę, jos silpnas vietas.

1. Akmenį galiu parinkti be jokio jūsų pasakojimo ar tikslo, tiesiog pagal tai, kurį energetinį centrą (čakrą) jums šiuo metu būtų palankiausia sustiprinti, kad būtų grąžinta visos organizmo sistemos pusiausvyrą ir galėtumėte lengviau išreikšti bei realizuoti save.

2. Arba jei turite konkretų tikslą, galiu parinkti akmenį amuletą, kuris padės jo siekti.

Jei amuleto norite konkrečiam tikslui labai svarbu jį suformuluoti siaurai ir konkrečiai. Mažai šansų jog vienas akmenėlis galės atlikti kelias labai skirtingas užduotis, pavyzdžiui ir traukti meilę, ir saugoti nuo nužiūrėjimo bei pavydo. Neverta ir vienu metu užsakinėti bei naudoti kelių skirtingų talismanų. Amuletas padės jums sutelkti visą dėmesį ir jėgas į užsibrėžtą tikslą, padidins jūsų pačių dedamų pastangų rezultatus (tiesa, jei nieko nedarysite, nebus ką didinti ir amuletas duos kur kas mažiau naudos). Jei talismanų pagalba vienu metu mėginsite pasiekti kelis tikslus teks dalinti savo laiką ir jėgas, tad rezultatai bus menkesni visose srityse. Verčiau susitelkti į tai, kas svarbiausia ir tik įgyvendinus vieną tikslą pereiti prie sekančio.

Nuo šiol aš pati amuletų nebegaminsiu, tik rekomenduosiu jums tinkamiausią akmenėlį. Jį įsigyti turėsite patys. Pridėkite kuo aiškesnę savo nuotrauką, be saulės akinių ir be pašalinių žmonių.

  Email

  Jūsų vardas ir pavardė

  Jūsų gimimo data

  Nuotrauka, kurioje esate tik Jūs

  Jūsų situacija, problema ar tikslas

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku