Svarbūs patarimai, kad jūsų norai ir svajonės pildytųsi!

Kiekviena mūsų mintis, kiekviena emocija, kiekvienas sprendimas yra signalas Visatai ir ji visuomet girdi mus ir visuomet reaguoja. Jei mūsų norai nesipildo, gali būti jog signalą jog norime to persveria priešingi signalai. Kaip sakiau – kiekviena mūsų mintis…

Taigi vien užsiregistravę į Jaunaties Liūte atsivėrimo meilei ir idealios antrosios pusės pritraukimo ritualą jūs jau pasiuntėte žinutę jog esate pasirengę. Aš siūsiu jūsų intencijai atsiverti meilei ir pritraukti tinkamą žmogų pozityvią gyvybinę energiją, kad ją sustiprinčiau. Ir kad pasiektume didžiausio ir greičiausio rezultato turiu tokį patarimą – būkite itin dėmesingi savo mintims, emocijoms, žodžiams ir elgesiui, pagaukite save jei tik imate siųsti priešingą žinią visatai ir grįžkite prie savo intencijos jog atsiveriate meilei, įsileidžiate ją ir esate pasirengę sutikti, priimti ir mylėti visa širdimi sau skirtąjį.

Ką tai realiai reiškia? Ogi sustabdykite save jei žvelgdami į veidrodį imsite save kritikuoti keldami sau jausmą jog jūsų niekas negali mylėti, nes jūs patys. Sustabdykite save jei kam nors pasiguodus santykių rūpesčiais imsite kalbėti kokie „pyyyp” yra tie vyrai ar moterys. Perjunkite radijo stotį jei groja liūdną dainą apie vienatvę ar nelaimingą meilę ir jau jokiu būdu jos kartu neniūniuokite. Jei eisite apsipirkti drabužių įsivaizduokit jog kaip norite atrodyti savo antrajai pusei, kai ruošitės kažkur išeiti vėlgi prisiminkit jog likimas gali jus bet kada suvesti su jums tinkamiausiu žmogumi atsitiktinėmis aplinkybėmis, tad būkite pasirengusi (lūpdažis ir šypsena, o ne ašarinių dujų balionėlis). Gyvenkite smalsumo ir atvirumo galimybėms būsenoje, iš anksto džiaugdamiesi ir jausdami dėkingumą už tai, kas greitai nutiks jūsų gyvenime.

Jums išsiųstas į emailą laiškelis su rekomendacijomis ką daryti ritualo dieną, kada ir kaip užrašyti savo norus ir nedidele vizualizacija, kurią rekomenduoju atlikti užrašius norus ir kasdien juos skaitant.

Jei nematote pato dėžutėje laiško – susiraskite per paiešką pagal siuntėją info@gyvybesenergija.lt ir pažymėkite jog tai ne šlamštas bei nutempkite prie pagrindinių laiškų, kad jus pasiektų laiškai iš šios svetainės.

P.S. Kaip asmeninę paslaugą man ir visiems ieškantiems meilės (gal net savo būsimai antrajai pusei), prašau paspausti Dalintis ir paskleisti žinią apie galimybę dalyvauti meilės pritraukimo rituale. Tegu meilės ir laimingų porų bus kuo daugiau!