Šios kortos, mano autorinis kūrinys, remiasi giliomis žiniomis apie augalų karalystės išmintį bei poveikį mūsų psichikai. Jos sukurtos psichologiniam darbui su savimi, savo emocijomis, asmeniniam tobulėjimui.

Tai galimybė atpažinti jūsų tikslų įgyvendinimui kliudančias asmenybės savybes ar emocijas. Taip pat kortos gali atskleisti praeityje jumyse įstrigusias emocijas, kurių energijai neleidote praeiti viso gyvybinio ciklo. Pozityvioms ir malonioms emocijoms mes atsiveriame ir leidžiame tekėti laisvai, o nemalonioms emocijoms priešinamės, įsitempiame ir uždarome jas savo kūne.

Kortos skirtos giliam apmąstymui ir tik turint svarbų klausimą, ne pažaidimui ar pramogai. Labai gerai apmąstykite klausimą. Kortos numatytos klausimams prisiimant pilną atsakomybę už savo gyvenimą. Rekomenduojami klausimo formatai:

  • Kaip man pasiekti/įgyvendinti/padaryti…?
  • Kokia linkme turėčiau augti, kad sukurčiau…?
  • Kas man kliudo ir kas padėtų siekiant…?

Pirmoji korta, kurios reikšmę skaitykite prie ženklo ” – „, rodys neigiamą asmeninę savybę arba jumyse įstrigusios emocijos energiją, kurią augalo siela terapinio eterinio aliejaus pavidalu padėtų jums transformuoti.

Antroji korta, kurios reikšmę skaitykite prie ženklo ” + „, parodys pozityvią asmeninę savybę, resursą, tai, kokia linkme turite potencialą augti. Šio augalo siela terapinio eterinio aliejaus pavidalu padės jums stiprinti savyje šią savybę.

Trečioji korta, kurios reikšmę skaitykite prie ženklo ” + „, rodo būseną, kurią pasieksite savo tikslo įgyvendinimo rezultate, transformavę ar paleidę pirmos kortos rodomas neigiamas emocijas/savybes ir sustiprinę savyje antrosios kortos teigiamas savybes.

Aromaterapinės Psichologinės Kortos

Išmaišyti kortas
Versti kortas

Kortos suteikė įžvalgą, parodė kelią, o kas toliau?

Šios kortos gimė iš mano AromaPsichologijos studijų, jų reikšmės yra tik dalelė išminties ir pagalbos, kurią gali suteikti terapinės kokybės eteriniai aliejai.

Parinktų augalų aromatų naudojimas būtų sekantis žingsnis ir pagalba transformuoti neigiamas emocijas į teigiamas, vystyti reikalingas asmenines savybes, skatinti asmenybės vystymąsi ir aukščiausio potencialo realizavimą.

Jei norėtumėte įsigyti terapinius eterinius aliejus tai transformacijai, kurią pamatėte kortose kaip reikalingą ir įmanomą jums šiuo metu kviečiu asmeniniam pokalbiui. Norėčiau patarti ir suteikti svarbiausią informaciją pradedant kelionę į augalų ir aromatų pasaulį bei darbą su savimi.

Jei norite giliau suprasti kaip aromatai veikia pasąmonę ir ląstelinėje atmintyje įrašytas traumas, kaip jie gali padėti jas išlaisvinti ir normalizuoti nervų sistemos būklę, vystyti mumyse šiuo metu reikalingas savybes, skatinti asmenybės vystymąsi kviečiu pažiūrėti webinaro AromaPsichologija sielos gydymui įrašą.

Komentarai

  1. Asta

    Dėkoju, Linute, įdomu būtų kada išbandyti ir išmokti skaityti;-)

  2. Ede

    Wow,net nesitikėjau,kad automatiniu būrimu ir kortos iškris į temą.Visos trys!Super!!!Aplodismentai!

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.