AromaPsichologija sielos gydymui

AromaPsichologija sielos gydymui

Mes visi nešamės savo emocinių traumų bagažą. Savo, tėvų, senelių, protėvių… Saugome jį savo kūne, kuriam vis sunkiau atlikti savo funkcijas slegiamam tokios naštos ir skiriant didelę dalį gyvybinės energijos palaikyti tai įtampai, kad tik neištrūktų į laisvę emocijos, kurias palaidojome gyvas. 95% fizinių negalavimų yra psichosomatinės kilmės, t.y. jų priežastys yra emociniai išgyvenimai. Taigi noriu jūsų paklausti:

 • Ar jaučiatės įstrigusios aklavietėje?
 • Ar jaučiate vis didėjantį nusivylimą tuo, kaip klostosi gyvenimas ir gilėjančią apatiją?
 • Ar stebitės kur dingo jūsų energija ir gyvenimo aistra?
 • Ar juntate jog turite didesnį potencialą, bet jo nerealizuojate?
 • Ar jūsų svajones žlugdo nepasitikėjimas savimi, baimės ir atidėliojimas?
 • Ar norite padėti sau, o tuomet ir kitiems išlaisvinti tikruosius save?

Natūralūs aromatai per seniausią mūsų pojūtį – uoslę, geba paveikti giluminę, instinktyviąją mūsų esybės dalį ir emocijas.

Tai, kokie aromatai mums patinka ar nepatinka nėra atsitiktinumas. Mes neklysdami randame tai, kas padeda atkurti harmoniją subtiliuoju emociniu ir vibraciniu lygmeniu pasitelkiant būtent aromatus.

Aš esu Lina Balsė – AromaPsichologijos metodo pradininkė Lietuvoje ir Aromaterapinių psichologinių kortų autorė. Aš konsultuoju žmones giliais klausimais, ieškant savęs ir naujos perspektyvos bei kelių įstrigus aklavietėje, kai vienintelė likusi kryptis yra aukštyn. AromaPsichologijos metodas leidžia padėti klientams keisti savo gyvenimus fundamentaliu lygmeniu, paleidžiant kūno saugomas emocijas ir jų pagrindu suformuotus ribojančius įsitikinimus, atvedusius į šiandieninę aklavietę, keičiant pasąmonines programas.

Kviečiu į paskaitą, kurios metu papasakosiu apie savo kelionę iš gilios emocinės duobės, smaugiančio nepasitikėjimo savimi, nusivylimo gyvenimu manant jog neturiu jokių perspektyvų ir galimybių į šiandieninę pilnatvę, gyvenimo džiaugsmą, drąsą būti savimi ir realizuoti savo atrastą pašaukimą.

 • Sužinosite kaip mus veikia aromatai (pasiruoškite nerti labai giliai)
 • Ką mūsų reakcijos į įvairius aromatus atskleidžia apie mus
 • Kaip išlaisvinti tikrąją save ir rasti savo kelią gyvenime
 • Kaip pasitelkę aromatus galime paveikti visas savo gyvenimo sritis nuo asmeninių santykių iki sveikatos, karjeros ir finansų
 • Susipažinus su AromaPsichologijos metodika pakviesiu susitikti asmeniniam AromaTestui arba į AromaPsichologijos kursus

Kviečiu pasidaryti aromatingos arbatos puodelį ir kartu leistis į aromatų ir pasąmonės paslapčių pažinimo kelionę.

Registruokitės į paskaitą AromaPsichologija sielos gydymui

Užsiregistravę gausite patvirtinimo laiškelį su nuoroda kur prisijungti žiūrėti paskaitą. Laiškelis į jūsų el. pašto dėžutę iškeliaus iškart užsiregistravus.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.