Jūsų registracija į nemokamą Reiki seansą priimta

Kaip tai nuostabu kažką bandyti pirmą kartą!

Naujos patirtys atveria naujus horizontus, naujas idėjas ir galimybes gyvenime. Tikiuosi Reiki taps jums dideliu atradimu galinčiu palaikyti, padėti sunkesniais gyvenimo periodais, kai atrodo neužtenka to, kas esu ir ką pajėgiu tekusiam išbandymui, išsikeltam tikslui ar viliojančiai svajonei.

Reiki energetinė terapija gali pasitarnauti sekančiais atvejais:

 • Streso mažinimas ir atsipalaidavimas: Moksliniai tyrimai apie Reiki poveikį parodė jog tai puiki streso mažinimo ir atsipalaidavimo priemonė.
 •  Subalansuoja protą ir emocijas: Reguliarūs Reiki seansai gali transformuoti vidinę būseną į ramesnę ir taikesnę, kas leis efektyviau susidoroti su kasdieniu stresu ir gyvenimo iššūkiais.
 •  Palengvėjimas sunkių emocinių išgyvenimų metu: Reiki gydymas gali padėti jaučiant nerimą, prislėgtą nuotaiką, išgyvenant dėl konflikto ar sielvarto procese. Jis padeda sveikai išgyventi ir paleisti negatyvias emocijas.
 • Harmonija ir pusiausvyra: Reiki padeda atkurti kūno energetinių sistemų pusiausvyrą, o tai savo ruožtu gali pagerinti bendrą savijautą.
 •  Skausmo malšinimas: Reiki gali padėti sumažinti skausmą ir diskomfortą, palengvindama natūralią organizmo gydomąją reakciją.
 •  Spartesnis asmeninis augimas: Reiki gali paskatinti dvasinį augimą, nes stiprina savimonę ir intuiciją.
 • Imuninės sistemos palaikymas: Reiki padeda palaikyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą, todėl palaiko natūralų kūno gebėjimą gydytis pačiam, o tai taip pat gali pagerinti imuninės sistemos veikimą.
 •  Toksinų valymas: Reiki gali padėti organizmui išsivalyti nuo toksinų ir skatinti sveikesnį gyvenimo būdą.
 •  Geresnis miegas: Daugelis žmonių pastebi, kad Reiki skatina ramesnį, gilesnį miegą, leidžiantį organizmui gydytis ir atsigauti per naktį.
 •  Palaiko medicininio gydymo metu: Reiki galima naudoti kartu su kitais šiuolaikinės medicinos gydymo metodais, kad būtų lengviau įveikti simptomus ir šalutinį poveikį bei pagerinti bendrą savijautą.
 • Skatina kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimą: atsipalaidavimas ir vidinė emocinė ir energetinė pusiausvyrą užtikrina jog iš pozityvesnės vidinės būsenos ir aukštesnio sąmoningumo priimsime geresnius sprendimus gyvenime.

Po registracijos, laukiant suplanuoto Reiki seanso prašau padaryti kelis dalykus:

1. Komunikacija. Jei dar nesate svetainės Gyvybės Energija naujienlaiškio prenumeratoriais į jūsų elektroninio pašto dėžutę iškeliavo laiškelis su prašymu patvirtinti registraciją, kad galėčiau su jumis komunikuoti. Prašau paspausti jame esantį mygtuką ir po registracijos patvirtinimo per ateinančias 7 dienas papasakosiu detaliau apie Reiki ir įvairius būdus bei gyvenimo sritis, kuomet ir kaip ši terapija gali padėti. Jei jau esate prenumeratoriais patvirtinimo nereikės, iš karto ateis laiškelis su pasakojimu apie Reiki.

2. Kalendorius. Pasižymėkite kalendoriuje  sekančio mėnesio 1 dienai ir nusistatykite priminimus naudojamuose įrenginiuose, kad seanso dieną būtumėte išgėrę bent porą papildomų stiklinių vandens. Sekančio mėnesio 1 dieną, 22 val. vakare įsijunkite ramią muziką ir pasinerkite į meditatyvią būseną. Kitą dieną po Reiki taip pat rekomenduoju gerti daugiau vandens ir labai lauksiu atgalinio ryšio, jūsų patirčių ir įspūdžių.

3. Pasidalinkite meile. O dabar noriu paprašyti grįžti į ankstesnį puslapį, darsyk pasitikrinti ir būtinai pasižymėti Reiki seanso datą ir pasidalinti tuo puslapiu su kvietimu į Facebook su draugais, nes pasidalintas gėris grįžta atgal. Jau esu padovanojusi daugiau kaip 9000 Reiki seansų tiek pat žmonių ir norėčiau per šiuos metus šį skaičių padvigubinti. Ar padėsi?

Nuoširdžiai Jūsų,

Reiki Meistrė Lina Balsė