Jūsų registracija į nemokamą Reiki seansą priimta

Kaip tai nuostabu kažką bandyti pirmą kartą!

Naujos patirtys atveria naujus horizontus, naujas idėjas ir galimybes gyvenime. Tikiuosi Reiki taps jums dideliu atradimu galinčiu palaikyti, padėti sunkesniais gyvenimo periodais, kai atrodo neužtenka to, kas esu ir ką pajėgiu tekusiam išbandymui, išsikeltam tikslui ar viliojančiai svajonei.

Reiki energetinė terapija gali:

  • Padėti atsipalaiduoti ir sumažinti stresą
  • To pasekmėje pagerinti miegą, virškinimą, maistinių medžiagų įsisavinimą
  • O taip pat suaktyvinti natūralius organismo imuninius bei regeneracinius procesus
  • Paskatinti kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimą, intuiciją
  • Atkurti vidinę pusiausvyrą ir harmoniją
  • Iš pozityvesnės vidinės būsenos ir aukštesnio sąmoningumo priimti geresnius sprendimus gyvenime

Po registracijos, laukiant suplanuoto Reiki seanso prašau padaryti kelis dalykus:

1. Komunikacija. Jei dar nesate svetainės Gyvybės Energija naujienlaiškio prenumeratoriais į jūsų elektroninio pašto dėžutę iškeliavo laiškelis su prašymu patvirtinti registraciją, kad galėčiau su jumis komunikuoti. Prašau paspausti jame esantį mygtuką ir po registracijos patvirtinimo per ateinančias 7 dienas papasakosiu detaliau apie Reiki ir įvairius būdus bei gyvenimo sritis, kuomet ir kaip ši terapija gali padėti. Jei jau esate prenumeratoriais patvirtinimo nereikės, iš karto ateis laiškelis su pasakojimu apie Reiki.

2. Kalendorius. Pasižymėkite kalendoriuje ir nusistatykite priminimą kada bus Reiki ir seanso dieną pasistenkite išgerti bent porą papildomų stiklinių vandens. Reiki seansus paprastai darau po 22 val. Jo metu galite atsipalaiduoti kaip jums priimtina – medituoti, mirkti aromaterapinėje vonioje, rašyti dienoraštį. Jei norite sąmoningai priimti Reiki ir maksimaliai ją įsileisti tikrai daugiau gausite jei ne kokį veiksmo filmą žiūrėsite pamiršę save, o atsiduosite dvasinei praktikai. Nepatyrusiems rekomenduoju šioje svetainėje pateiktą čakrų meditaciją šiuolaikiniam skubančiam žmogui. Kitą dieną po Reiki taip pat rekomenduoju gerti daugiau vandens ir labai lauksiu atgalinio ryšio, jūsų patirčių ir įspūdžių.

3. Pasidalinkite meile. O dabar noriu paprašyti grįžti į ankstesnį puslapį, darsyk pasitikrinti ir būtinai pasižymėti Reiki seanso datą ir pasidalinti tuo puslapiu su kvietimu į Facebook su draugais, nes pasidalintas gėris grįžta atgal. Jau esu padovanojusi daugiau kaip 5000 Reiki seansų tiek pat žmonių ir norėčiau per šiuos metus šį skaičių padvigubinti. Ar padėsi?

Nuoširdžiai Jūsų,

Reiki Meistrė Lina Balsė