Reiki energetinė terapija psichologinei sveikatai

Reiki nauda psichologinei sveikatai ir vidinei pusiausvyrai

Sudėtingame šiuolaikiniame pasaulyje kur stresas dažnai yra nesibaigianti būsena, o bejėgiškumo būsena sudėtingose situacijose sudaro sąlygas emocinėms traumoms daugeliui tenka ieškoti praktikų, kurios nuramintų protą, sumažintų nerimą ir sustiprintų ramybės ir saugumo jausmą. To ieškodami dažnai atrandame didelę įvairių gydymo ir holistinių savipagalbos metodų įvairovę, iš kurių vienas yra Reiki. Reiki, kurios šaknys siekia Japoniją. Tai yra holistinė energetinio gydymo technika, daranti didelę įtaką ne tik mūsų fizinei, bet ir psichologinei savijautai.

Kas yra Reiki?

Reiki, reiškianti „universali gyvybinė energija”, yra terapijos būdas, kai energija iš gydytojo rankų perduodama pacientui. Praktikuojantis specialistas veikia kaip laidininkas, kuriuo ši universalioji energija teka į žmogų, skatindama jo vidinės pusiausvyros ir harmonijos jausmą.

Reiki ir psichologinė sveikata

Galbūt jums kyla klausimas, kaip šis gyvybinės energijos perdavimas prisideda prie psichinės sveikatos? Atsakymas slypi holistiniame Reiki metode, kuris pripažįsta proto, kūno ir dvasios tarpusavio ryšį.

Streso ir nerimo mažinimas

Reiki seanso metu sukeliama ramybė gali būti prilyginama giliai meditacijai, nes suteikia ramybės jausmą, kuris gali gerokai sumažinti streso ir nerimo lygį. Kai gydytojas nukreipia energiją į jūsų kūną, galite pajusti šilumą, dilgčiojimą arba gilų atsipalaidavimą. Šis procesas gali atpalaiduoti įtampą, skatinti ramybės būseną, kuri sumažina nerimą ir stresą.


Nuotaikos gerinimas ir depresijos mažinimas

Reiki taip pat gali pagerinti nuotaiką. Sukeldama atsipalaidavimo ir ramybės būseną, „Reiki” padeda subalansuoti energijos laukus kūne ir aplink jį. Ši pusiausvyra gali lemti teigiamus emocijų pokyčius, sumažinti liūdesio jausmą ir paskatinti šviesesnį požiūrį į gyvenimą. Daugelis žmonių pasakoja, kad po Reiki seansų jie jaučiasi linksmesni, tvirtesni ir emociškai atsparesni.

Susikaupimo ir aiškumo didinimas

Mūsų greitame ir nuolatinių ryšių ir dėmesį blaškančių pagundų kupiname pasaulyje dažnai sunku išlaikyti proto ramybę ir aiškumą. Dėl raminančio poveikio „Reiki” gali padėti išsklaidyti protinį rūką, pagerinti koncentraciją ir susikaupimą. Daugelis Reiki gavėjų pastebi, kad jie geriau valdo savo mintis, todėl geriau priima sprendimus ir sprendžia problemas.

Išbandykite Reiki

Kviečiu išbandyti šią nuostabią sveikatinimo praktiką patiems. Kiekvieno mėnesio 1 dieną siūlau nemokamą nuotolinius Reiki seansą tiems, kuriems smalsu išmėginti energetinio gydymo poveikį. Šių seansų metu turėsite galimybę patys patirti, kokią ramybę ir pusiausvyrą suteikia Reiki. Laukiame visų, nesvarbu, ar susiduriate su psichologiniais iššūkiais, ar ieškote būdo sumažinti stresą chaotiškoje gyvenimo situacijoje, ar tiesiog domitės energetiniu gydymu.

Kelionė į gerą psichologinę savijautą ir jos palaikymas yra nuolatinis procesas, o Reiki gali būti vertingas jūsų savigalbos įrankis. Užsiregistruokite į nemokamą nuotolinį Reiki seansą ir atsiverkite giliai patirčiai. Nekantrauju pasidalyti šia nuostabia energija su jumis.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.