Video paskaita „Raindrop masažas – fizinis ir emocinis poveikis”

Raindrop arba Lietaus lašų masažo technika – tai organizmo  gyvybines funkcijas atstatantis, energijos tėkmę subalansuojantis  ir emocinį išsilaisvinimą skatinantis ritualas.

Ši sveikatinimo procedūra pritaikyta naudoti namų aplinkoje savo šeimos narių sveikatos harmonizavimui bei tinkama specialistams, teikiantiems masažo ir gydymo paslaugas.

Pasauliui šią unikalią procedūrą daugiau kaip prieš 20 metų pristatė Dr. G. Young, apjungęs energetinio ir refleksinio masažo technikas su terapinių eterinių aliejų poveikį fiziniam, emociniam ir energetiniam žmogaus kūnui.

„Raindrop“ masažas pagerina organizme vykstančius natūralius procesus, palaiko imuninę sistemą, reguliuoja elektromagnetinę energiją, kuri teka per kūną ir sukuria emocinės, dvasinės ir psichinės energijos harmoniją.

Paskaitos metu susipažinsite su šiam sveikatos ritualui naudojamu atnaujintu eterinių aliejų rinkiniu, pagrindinėmis technikomis, atlikimo būdu bei alternatyviomis technikomis norint Raindrop masažą pasidaryti patiems sau bei greitąja versija skubantiems.

Pasiruoškite arbatos puodelį, užrašinę ir pakvieskite drauge žiūrėti tą, kuris masažą darys jums.

Registruokitės į paskaitą internetu

Užsiregistravę gaus kvietimą į keliuose Lietuvos miestuose vyksiančius praktinius Raindrop masažo technikos mokymus.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.