Akmenys talismanai mamytėms ir motinystei

Artėjant motinos dienai ir prasidedant pavasariui kyla mintys apie gyvybės pradžią, gimimą ir motinystę, jos prasmę. Nėštumas ir tapimas motina yra stebuklinga, giliai paveikianti ir transformuojanti patirtis. Būsimų mamyčių gyvenimas kupinas džiaugsmo ir šiokio tokio nerimo, nekantraus laukimo, kada galės paimti ant rankų savo meilės vaisių ir pažinti per ją į šį pasaulį atėjusį žmogų, savitą asmenybę. Akmenys, mineralai ir kristalai gali tapti švelniais pagalbininkais per visą, daug iš moters pareikalaujantį ir dar daugiau suteikiantį, motinystės procesą nuo planų pastoti iki vaikų išskridimo iš gimtojo lizdo.

Mėnulio akmens švelni, moteriška energija labai palankiai veikia nėštumo metu ir per gimdymą. Jis gali pastiprinti norinčios pastoti moters vaisingumą, padėti jai energetiškai, psichologiškai ir fiziškai pasirengti pastojimui. Unakitas ir azūritas palaiko sveiką nėštumo eigą, vaisiaus vystymąsi. Jei akmenį pagal asmeninius poreikius parinko ir jo tinkamumą individualiai patikrino specialistas galima netgi užsidėti akmenėlį ant apvalėjančio pilvuko ir taip dalintis jo energija su vaikeliu.

Vaikeliui gimus laukia begalė veiklos. Chalcedonas padėtų išsivystyti motiniškiems instinktams ir palankiai veiktų pieno išsiskyrimą ir žindymą. Kai mamytė pagaliau padeda galvą ant pagalvės ramiau ir kokybiškiau išsimiegoti padėtų po pagalve padėtas ametistas. O rožinis kvarcas ant naktinio stalelio bei pridėliotas visur namuose skleis meilės ir harmonijos energiją padėsiančią visiems šeimos nariams nepasiduoti stresui ir nuovargiui, išlaikyti gražius santykius, primins tėveliams apie jų meilę vienas kitam. Mažyliui švelni ir meilės kupina rožinio kvarco energija taip pat patiks ir padės jaustis jaukiau. Jei vaikutis labai neramus čaoritas padės jam atsipalaiduoti ir pailsėti.

Kai vaikas pradės ropinėti ir vaikščioti, arba kaip dažnai pasitaiko, iškarto bėgioti, paskui mažąjį nenuoramą suspėti gali padėti kristalų eliksyrai. Paprasčiausias būdas yra tiesiog įsimesti rožinį kvarcą, ametistą ir kalnų krištolą į geriamojo vandens butelį ir gurkšnoti per dieną. Taip mamytė užtikrins, jog gauna pakankamai skysčių, bei patogiu būdu gaus kristalų energijos padėsiančios išlaikyti vidinę pusiausvyrą ir energingumą. Jei stresas ima viršų galima pamėginti žydrojo nėriniuotojo agato eliksyrą, jis padės atsipalaiduoti, nuraminti chaotiškas mintis, susikaupti.


Dirbančios mamytės sugebančios suderinti ir karjerą ir namų šeimininkės bei mamos pareigas, pasirūpinti visų šeimos narių poreikiais nusipelno medalio ir bet kokio palaikymo, kokį tik gali gauti. Juodasis turmalinas darbe suteiks apsaugą, neleis priimti į save negatyvios energijos ir parsinešti jos namo. O celestitas bus puikus draugas po darbo, jis padės nurimti, atpalaiduoti raumenų ir protinę įtampą. Jei įsidėsite celestitą į vonios vandenį, vonia bus ypatingai raminanti ir atpalaiduojanti. Po didesnio streso ar išgąsčio, kurie pasitaiko ir darbe, ir kasdieniame gyvenime, o juo labiau auginant mažus neklaužadas, į vonią galima įdėti chrizokolos akmenėlį. Jis yra visa greitoji emocinė ir energetinė pagalbos vaistinėlė viename. Palaikykite jį vonioje kol ją prileisite vandens ir pagulėkite pasidėjusios jį ant krūtinės. Prieš muilą išimkite akmenėlius iš vonios.

Vaikams pasiekus maištingosios paauglystės amžių raudonas granatas padės suvaldyti pyktį, o chrizoprazas ramiai ir draugiškai pasikalbėti neleidžiant balse pasigirsti suirzimo gaidelėms. Obsidianas padės nepasiduoti frustracijai ir beviltiškumo jausmo, neprarasti kantrybės bendraujant su užsispyrusiu paaugliu. Ir namuose esant paaugliui verta jo ar jos erdvėje padėti mėnulio akmenį, kuris padės susitvarkyti su hormonų audromis ir nuotaikų svyravimais.

Galiausiai vaikams palikus lizdą ir sukūrus savo šeimas ateina naujas etapas – iš mamos virstama močiute. Morganitas moko besąlyginės meilės ir skatina į naują etapą įžengusią moterį mėgautis gyvenimu. Gintaras suteiks gyvybingumo, o saulės akmuo – optimizmo ir energijos. Prižiūrint anūkėlius haulitas padės rasti savyje kantrybės. Ir galiausiai po visų darbų vonia su mangano kalcito ir žaliojo kalcito deriniu nuplaus visą įtampą ir nerimą, be to malšins uždegimą ir stiprins imuninę sistemą.

Motinos dienos proga ar bet kurią kitą dieną parodykite savo meilę jums gyvybę davusiai moteriai, savo mamai, ir padovanokite akmenėlį, kuris šiuo gyvenimo momentu jai gali būti naudingas. O jei jūs laukiate šeimos pagausėjimo arba jau auginate mažą ar didelį išdykėlį, palepinkite save ir įsigykite akmenėlį talismaną, kuris padės labiau mėgautis motinyste ir gyvenimu.

Sveikinu visas būsimas ir esamas mamytes su Mamos diena.

Tarologė Lina Balsė

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.