Holistine aromaterapija pagrindai

Paskaita internetu – Holistinė aromaterapija

Ar esate pasiruošę leistis į atradimų kelionę per aromatų pasaulį link emocinės pusiausvyros ir sveikesnio gyvenimo būdo? Kviečiu jus į įžanginę internetinę paskaitą, kurioje gilinsimės į aromaterapijos pagrindus ir pažinsime gyvenimą keičiantį Young Living eterinių aliejų rinkinį pradedantiesiems – jo naudą ir galimybes.

Kaip Aromapsichologijos mokytoja, suprasdama jog daugeliu atveju kūnas yra mūsų minčių ir emocijų atspindys, ieškau ne greitų sprendimų. Mano tikslas yra kurti sveiką gyvenimo būdą, kuri užtikrins šeimos gerovę, ir noriu pasidalinti savo aistra, žiniomis ir asmenine patirtimi su jumis! Štai ką mes aptarsime:

  • Aromaterapijos pagrindai – Pažinsite esminius principus ir kaip saugiai naudoti eterinius aliejus.
  • Emocinė gerovė – Suprasite, kaip natūralūs aromatai gali padėti atkurti emocinę pusiausvyrą ir paskatinti asmeninį augimą.
  • Gyvenimas be chemijos – Atrasite eterinius aliejus kaip alternatyvą daugybei rizikingų ir net toksiškų produktų kasdieniame gyvenime.

Ši paskaita yra daugiau nei pasidalinimas informacija; tai galimybė prisijungti prie pozityvios sąmoningos bendruomenės, besidominčios natūraliu sveikatingumu ir asmeniniu augimu. Ar norite pagerinti savo sveikatą, atkurti emocinę harmoniją, paskatinti asmeninį augimą ar domina kitos galimybės, kurias siūlo Young Living, įskaitant savo verslo kūrimą – prisijunkite!

Aukime ir klestėkime kartu mūsų kelionėje link sveikesnio, harmoningesnio gyvenimo!

Užsiregistruokite, pasidarykite puodelį arbatos ir pasiruošę užrašinę atsidarykite el. laišku gautą nuorodą į paskaitą.

Registracija į online paskaitą „Holistinė aromaterapija”

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.