Dideli tikslai ir gyvenimo balansas

Video paskaita – Dideli tikslai ir gyvenimo balansas

Žengiant per svarbius gyvenimo ir metų slenksčius kaip gimtadieniai ir Naujieji metai intuityviai juntame poreikį stabtelėti ir apmąstyti iš kur ateiname, koks yra dabartinis mūsų gyvenimo balansas ir kur norime eiti toliau, kokie mūsų tikslai.

Mano vaikystėje Naujųjų metų sutikimui visa šeima susirinkdavo pas močiutę ir senelį. Pamenu kaip kiekvieną Gruodžio 31 d vakarą senelis man pažadėdavo jog mes rūkyti nuo naujų metų, bet Sausio 1 d rytą pradėdavo užsirūkydamas. Matyt reikėjo pasitikslinti nuo kurių metų… Sausio mėnesį sporto klubai parduoda daugiausiai ilgalaikių abonementų dėl visų naujametinių pasižadėjimų bet didžioji dalis naujametinių pasižadėjimų būna apleisti dar vasarį.

Tokiam milžiniškam neįgyvendintų tikslų skaičiui yra įvairios priežastys:

 • Ne tai mums yra svarbiausias prioritetas
 • Užsibrėžti per ambicingi tikslai
 • Užsibrėžta per daug tikslų
 • Neteisingai suvokiama kas yra tikslas, o kas yra veiksmas tikslui pasiekti
 • Nepakankamai aiškus planas kaip bus siekiama tikslo
 • Bandoma priverstinai įdiegti įprotį vietoje identiteto formavimo
 • Nėra pastovaus palaikymo

Svarbu nepaskubėti su pasižadėjimais, o pradėti nuo išsamios svarbiausių gyvenimo sričių inventorizacijos ir gyvenimo balanso įsivertinimo ir tik po to atsirinkti prioritetus bei tikslą, kuris jums bus išties svarbus. Taigi visi užsiregistravę į paskaitą gaus klausimyną įsivertinti 8 svarbiausias gyvenimo sritis ir užsipildys savo gyvenimo balanso ratą. Tik po šios inventorizacijos būsime pasirengusios judėti toliau.


Paskaitos Dideli tikslai ir gyvenimo balansas metu:

 1. Išsiaiškinsite savo svarbiausias vertybes ir prioritetus, o taip pat aklas zonas kur net nežinojote jog kenčia gyvenimo kokybė
 2. Rasite savo svarbiausią tikslą ir pamatysite jo reikšme bendrame savo gyvenimo paveiksle
 3. Perprasite kaip veikia motyvacija ir dažnai daromą klaidą, kuri duoda atvirkščią rezultatą
 4. Sužinosite 7 nuodėmes ir 7 dorybes griaunančias ir palaikančias jūsų tikslus
 5. Išmoksite genialiai paprastos metodikos išlaikyti motyvaciją, įkvėpimą pagreitį kelyje į tikslą

Prieš paskaitą atliksime savo gyvenimo inventorizaciją ir balanso rate aiškiai pamatysime ką esame apleidę ir dėl ko kenčia gyvenimo kokybė. Klausimyną užsiregistravus gausite el. paštu.

Prieš pradedant žiūrėti paskaitą būkite atsakę klausimyną ir užpildę gyvenimo balanso ratą, pasiruošę rašiklį ir dienoraštį nes mes paskaitos eigoje iš karto atlikinėsime praktiką, kad į priekį žengtumėte jau su jūsų tikruosius poreikius atitinkančiu tikslu, planu ir palaikymu leisiančiu imtis realių veiksmų, augti kaip asmenybė ir eiti iki finišo. Daugiau jokių 3 žingsniai už starto linijos pamestų tikslų!

Registracija į paskaitą „Dideli tikslai ir gyvenimo balansas”

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.