Nemokama online paskaita - Įkvėpimas ir sėkmės paslaptis

Video paskaita Įkvėpimas ir sėkmės paslaptis

Kartais juokais pavadinu save svajonių pribuvėja… Tiesiog kai kas nors nupasakoja man savo svajonę, viziją, troškimą, aš tą galimybę ir potencialą jame matau taip ryškiai lyg tai jau yra. Matau kaip gyvenimas jį iki to atvedė, kaip formavo.

Dažniausiai matau jog žmoguje jau yra sudėta viskas, ko jam reikia šiai akimirkai, šiam žingsnius. Tik baimė, kad YRA NEPAKANKAMAS verčia manyti jog dar turi daug mokytis, ruoštis ir augti iki galės pradėti nešti savo vaisius pasauliui.

Matydama jog viskas jau yra čia ir dabar ir savo žodžiais patvirtindama tą realybę įkvepiu ir žmones tai pamatyti taip pat ryškiai, su tokia pat aistra ir tikėjimu. Bekalbant žmogus ima švytėti ir kartu pamatome jog laikas žengti sekantį, o kartais net paskutinį žingsnį… Op ir svajonė virsta realybe.

Aš nuėjau ilgą kelią, peržengiau savo apribojimus, pasiekiau sėkmės, savirealizacijos ir savęs įprasminimo pojūtį. O šiandien noriu padėti tau PAMATYTI TAVYJE GLŪDINTĮ POTENCIALĄ, PALEISTI VIDINES KLIŪTIS IR ŽENGTI SEKANTĮ ŽINGSNĮ Į SVAJONĖS ĮGYVENDINIMĄ.


Susitinkame video paskaitoje

  • Nuoširdžiam pokalbiui apie tai, ko pareikalauja tai, ką vadiname sėkme
  • Vedimui į svajonės, kliūčių ir galimybių išsiryškinimą giliais klausimais
  • Susitikimui su savo giluminėmis emocijomis kvėpuojant eterinių aliejų aromatais
  • Kartu ištirpdyti pasipriešinimą ir ribojančias programas

Užsiregistravus gausite elektroninį laiškelį su nuoroda į video paskaitą Įkvėpimas ir sėkmės paslaptys.

Jeigu turite, pasiruoškite susitikimui šiuos eterinių aliejų mišinius: Inspiration, Believe, En-R-Gee, Gratitude, Light of Hope, Valor, Stress Away, Humility, Motivation, Abundance. O taip pat užrašinę ar dienoraštį ir rašiklį. Paskaitos trukmė 1 val 40 min, galite žiūrėti etapais, bet rekomenduoju giliai pasinėrus ir atliekant praktines užduotis. Dėl eterinių aliejų įsigijimo ir prisijungimo į tolimesnes edukacijas uždaroje online erdvėje susisiekite asmeniškai.

Paskaitą vedu aš, Lina Balsė – Aromapsichologijos mokytoja, Reiki meistrė, Soma kvėpavimo terapijos instruktorė ir holistinė koučerė bei Aukso kvalifikacijos Young Living lyderė.

Registracija į video paskaitą

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.