AromaVerslas - Sveikas gyvenimo būdas, prasminga avirealizacija ir papildomos pajamos

AromaVerslo galimybė jums

Sveikata, prasminga savirealizacija ir gerovė vystant verslą IŠ NAMŲ ir kuriant svajonių gyvenimo būdą!

Kvietimas ir galimybė, kuria noriu pasidalinti skirta jums jeigu:

 • Norėtumėte ne užsidirbti tam, kad galėtumėte užsiimti tuo, ką mėgstate, o užsidirbti darant tai, ką iš tiesų mėgstate ir jaučiate prasmę bei savirealizaciją.
 • Svajojate apie nuosavą verslą, tačiau šios srities įgūdžių ar resursų didelėms pradinėms investicijoms, ieškote mažai rizikingo būdo pradėti ir mentorių, kurie padėtų išmokti.
 • Dirbate tai, kas yra jūsų pašaukimas, bet norite turėti papildomų pajamų šaltinį savo gyvenimo kokybei, svajonėms ir finansiniam saugumui.
 • Esate patenkintos stabiliu darbu, bet dėl gyvenimo balanso ieškote kažko dar, hobi, pomėgio, kažko savo emocijoms ir moteriškai prigimčiai.

Tiesiog įsivaizduokite, kad turite galimybę užsidirbti papildomų pajamų darydamos kažką prasmingo, kas keičia moterų ir šeimų gyvenimus į gerą. Tinklinės rinkodaros verslo modelis suteikia šią galimybę, suteikdamas stiprią mentorių paramą, mokymus, ir lankstų darbo grafiką, leidžiantį dirbti iš bet kurios vietos ir jums patogiu laiku.

Šis verslas ne tik leidžia kurti finansinę laisvę, bet ir skatina asmeninį augimą bei kūrybiškumo realizaciją. Tai puiki galimybė tiems, kurie svajoja apie kitokį gyvenimą nei įprastas darbas nuo 8 iki 17, bet neturi nei verslo patirties, nei kapitalo investavimui.

AromaVerslas nereikalauja didelių pradinių investicijų, rizikos lygis beveik nulinis, o galimybės beveik neribotos toms, kurios yra pasirengusios augti tiek, kiek nori pasiekti.

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Veiklos modelis, principai, vertybės ir įrankiai, su kuriais noriu supažindinti reikalauja 3 dalykų norint pasiekti sėkmės:

 1. Perimti savo mentorių patirtį ir pasiteisinusią verslo sistemą ir įnešti į ją savo asmenybę
 2. Padėti kitiems spręsti jų problemas ir įgyvendinti jų tikslus
 3. Kantrybės ir metodiško darbo

Per 8 su puse metų darbo online šiame versle išgryninau SISTEMĄ, kuri man leidžia pasiekti rezultatų pranokstančių industrijos vidurkį dešimtis kartų ir viską sudėjau į online video pamokų kursą, kad kiekviena nauja komandos narė perėmusi mano patirtį galėtų atkartoti mano rezultatus.

Jei turite didelę širdį ir stiprią darbo etiką, jei turite viziją kokį gyvenimo būdą norėtumėte susikurti, jei jums svarbu laisvė ir lankstumas,  tuomet susipažinkime artimiau, galbūt mums pakeliui 🙂

Noriu jums pristatyti verslo galimybę su sveikatingumo kompanija Young Living

Papasakosiu savo sėkmės istoriją, kaip turėdama didelių sveikatos ir fizinių apribojimų bei baimių sukūriau sėkmingą verslą iš namų, savomis sąlygomis, iš savo komforto ir talentų zonos, bei susikūriau tokį gyvenimo būdą, apie kokį svajojau.

Kalbėsimės apie:

 • Kas yra tikrasis finansinis saugumas
 • Verslo modelius ir pasyvias pajamas
 • Tinklinio marketingo verslo modelį ir jo teikiamas galimybes
 • Holistinio sveikatingumo kompaniją atvėrusią man duris į geresnę sveikatą, prasmingą savirealizaciją ir šeimos gerovę
 • Pirmus žingsnius pradedant AromaVerslą bei kokios paramos galite tikėtis

Young Living Aukso (nuo 2020 kovo) kvalifikacijos narė, holistinio sveikatingumo edukatorė ir AromaPsichologijos metodo mokytoja Lina Balsė.

Kviečiu registruotis į paskaitą internetu. Užsiregistravę gausite laiškelį su zoom nuoroda prisijungti į susitikimą.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.