Emocinė detoksikacija su Feelings eterinių aliejų rinkiniu

Paskaita internetu – Emocinė detoksikacija su Feelings eterinių aliejų rinkiniu

Emocinė detoksikacija – kaip paleisti kūne įstrigusias emocijas ir išlaisvinti savo autentišką „AŠ”

Širdies elektromagnetinis laukas 5000 kartų stipresnis nei smegenų, mus labiau valdo jausmai nei protas, didžiąją dalį sprendimų priimame vadovaujantis emocijomis ir didžioji dalis ligų yra psichosomatinės kilmės.

Paskaitos metu sužinosite:

  • Kaip ir kodėl mūsų kūne įrašoma emocinė trauma
  • Kaip mus paveikia ankstyvos vaikystės traumos ir išgyvenimai
  • Kokia jų įtaka mūsų sveikatai epigenetiniu lygmeniu
  • Kaip mes galime pasitelkti aromaterapijos poveikį pasąmonei ir paleisti savyje nešiojamą įtampą, įstrigusias neigiamas emocijas ir ribojančius įsitikinimus

Feelings eterinių aliejų rinkinysSusipažinsite su unikaliu „Young Living” kompanijos 6 eterinių aliejų mišinių rinkiniu „Feelings” ir jo naudojimo ritualu.

Ar esate pasirengusi išsilaisvinti nuo sunkaus emocinio balasto, išlaisvinti savo gyvybinę energiją geresnei sveikatai, gyvenimo džiaugsmui ir savirealizacijai?

Užsiėmimą veda holistinio koučingo ir emocinės aromaterapijos specialistė bei Soma kvėpavimo terapijos instruktorė, Reiki meistrė Lina Balsė

Susitikime su puodeliu arbatos giliam pokalbiui ir patirčiai. Jei jau turite šį eterinių aliejų rinkinį – turėkite jį prie savęs, kartu atliksime stiprią praktiką.

Registruokitės paskaitos peržiūrai

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.