Įvadas

Aromaterapijos pagrindų kursai

Sveikinu pradėjus kelionę į aromaterapijos pasaulį ir aromaterapijos pagrindų kursą!

Ar esate pasirengę leistis į kelionę po kerintį Motinos Gamtos aromatų pasaulį? Mano kelionė prasidėjo prieš 8 metus, kai išleidome dviejų metukų sūnelį į darželį. Manau galite numanyti su kuo tuomet susidūrėme. Šuo periodu gyvenome 4 kartos vienuose namuose – mano sūnelis, mes su vyru, mano tėvai ir mano mamos tėvai. Pasakysiu tik tiek, kad tas ruduo ir žiema buvo be galo sunkūs visai mūsų šeimai ir paliko mus išsekusius nuo ratais besisukančių infekcijų, sūneliui pasireiškė negeri pašaliniai poveikiai po antro kurso antibiotikų ir aš desperatiškai ieškojau natūralių sprendimų stiprinti šeimos sveikatą, kurie būtų saugūs ir efektyvūs tiek jauniausiam, tiek vyriausiam šeimos nariui. Taip į mano gyvenimą atėjo Young Living eteriniai aliejai, žinios apie sveiką gyvenimo būdą, natūralius sprendimus ir praktikas.

Lina Balsė, aromaterapijos kurso mokytojaGyvenimas man davė griežtą mokytoją – retą genetinę ligą – ir atėmė galimybę vaikščioti, tad sveikatos tema man itin svarbi. Kažkuria prasme jaučiuosi įprasminusi savo pereitus iššūkius perduodama įgytą patirtį toliau, kad tarnautų kitiems žmonėms ir keistų kitų šeimų gyvenimus. Šio kurso metu pasinersime į mane pakerėjusią aromaterapijos temą ir atskleisime subtiliausių gamtos dovanų paslaptis bei poveikį kūnui, protui, emocijoms ir sielai.

Nesvarbu, ar esate visiška naujokė, ar jau esate išbandžiusi eterinius aliejus, šis kursas suteiks žinių ir leis su pasitikėjimu naudoti eterinius aliejus bei gauti visą neįtikėtiną jų naudą. Net neišvardinčiau visų atvejų, kai net turėdama reikalingą eterinį aliejų, nebūčiau jo panaudojusi arba nebūčiau panaudojusi būtent tokiu būdu, kuris išgelbėjo kritinėje situacijoje.

Kurso metu padėsime tvirtus pagrindus, tai yra išmoksime saugaus eterinių aliejų naudojimo taisykles, kad galėtumėte drąsiai spręsti įvairius šeimos iššūkius ir siekti savo holistinės sveikatos ir savijautos tikslų. Sužinosite, kaip pasitelkti eterinių aliejų savybes palaikyti įvairias savo organizmo sistemas – nuo raumenų įtampos iki galvos skausmo malšinimo, sklandaus virškinimo ir bendros sveikatos palaikymo.

Tačiau aromaterapija – tai ne tik fizinė sveikata ir komfortas. Tai taip pat kelionė į emocijų ir dvasingumo sritį.

Ar kada nors susimąstėte, kokiu būdu tam tikri kvapai gali perkelti jus į ramybės būseną, nukelti į vaikystės prisiminimus arba pakylėti nuotaiką? Įsigilinsime į sudėtingą ryšį tarp kvapų, mūsų smegenų ir emocijų, atskleisime senovės išmintį, kuri gerbė aromatus dėl jų gilaus poveikio mūsų psichinei ir emocinei būsenai.

Suprasite, kodėl per žmonijos istoriją įvairiose kultūrose eteriniai aliejai buvo naudojami dvasinėms praktikoms, ir sužinosite, kaip juos įtraukti į savo asmeninius ritualus ir praktikas.

Vienas didžiausių aromaterapijos privalumų – galimybė sukurti švarią ir saugią aplinką nenaudojant sintetinių cheminių medžiagų. Mokysimės paversti savo namus geros savijautos šventove, pasitelkiant natūralius aromatinius sprendimus. Atsisveikinkite su agresyviais valymo produktais ir pradėkite sveikesnį, tvaresnį gyvenimo būdą.

Šios pažintinės kelionės metu mano tikslas yra įkvėpti jus gyventi natūralesnį ir harmoningesnį gyvenimą atsigręžus į Motinos Gamtos išmintį ir dosnias dovanas. Aromaterapija – tai ne tik žinios ir įgūdžiai, kuriuos reikia įgyti, bet ir vertybių sistema bei gyvenimo būdas, kuriuo puoselėjamas natūralus ryšys su Motina gamta.

Taigi leiskite savo smalsumui jus vesti, o aromatai tegu palaiko jūsų entuziazmo ugnį, kai tyrinėsime, mokysimės bei praktiškai taikysime gyvenimą keičiančius šio kurso receptus, patarimus ir praktikas. Pasiruoškite leistis į aromatingą kelionę, kuri pamaitins jūsų kūną, pakylės jūsų dvasią ir priartins jus prie pačios gamtos esmės. Pradėkime šią transformuojančią kelionę kartu ir atskleiskime aromaterapijos potencialą!

Sveiki atvykę į Aromaterapijos pagrindų kursą!

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.