Raindrop technikos sukūrimo istorija ir įkvėpimo šaltiniai

Dauguma žmonių sutiktų, jog masažas ramina, atpalaiduoja ir yra malonus. Tuo tarpu Raindrop Technika® turi pranašumą, nes jos metu su specifinėmis masažo technikomis derinami eteriniai aliejai, tokiu būdu malonų masažą papildant didesne terapine nauda.

Visi, kas išbandė Raindrop Techniką®, nekantrauja vėl atsigulti ant masažo stalo ir mėgautis bei atrasti dar nepatirtą eterinių aliejų naudojimo naudą.

Raindrop technika yra viena saugiausių neinvazinių procedūrų, atliekamų stuburo būklei gerinti. Šios procedūros metu naudojami eteriniai aliejai neapsakomai veiksmingai skatina gijimą iš vidaus.

Raindrop Technikos® kūrimas

D. Gary Young Raindrop Techniką® sukūrė 1980 metais remdamasis eterinių aliejų kaip antimikrobinių medžiagų tyrimais, taip pat remdamasis žiniomis apie „VitaFlex” refleksinių taškų aktyvinimo procedūrą kilusią iš senovinių Tibeto gydymo tradicijų bei turėdamas informacijos apie velnių glostomųjų prisilietimų, vadinamų slydimo technika (Effleurage), poveikį raumenims ir nervų sistemai.

Lokotos indėnai

Lankydamasis pas lakotus, Gary sužinojo, kad keletą kartų prieš pastatant JAV ir Kanados sieną, lakotos indėnai per Kanados sieną migruodavo į šiaurinius Saskačevanos ir Manitobos regionus. Tose vietovėse jie dažnai regėdavo šiaurės pašvaistę.

Žmonės, kurie sirgo ar turėjo rimtų sveikatos problemų, stovėdavo atsisukę veidu į šiaurės pašvaistę, ištiesdavo rankas į šviesą ir giliai įkvėpdavo.

Lakotai tikėjo, kad šiaurės pašvaistė orą pripildo gydančios energijos. Jie įsivaizduodavo jog įkvepia šią energiją ir leisdavo jai tekėti per stuburą ir toliau į pažeistas organizmo vietas. Daugelis šį ritualą atlikusių žmonių patirdavo dramatišką sveikatos pagerėjimą.

Sienai atskyrus JAV ir Kanadą, migracija į šiaurę tapo nebeįmanoma. Todėl lakotai ėmė į energetinį procesą praktikuoti vaizduotėje apjungdami jį su švelniais glostomaisiais judesiais, kurie palaiko energijos kilimą ir pasklidimą kūne.

Slydimo technika (Effleurage)

Gary teigė nežinąs, ar iš čia kilusi slydimo (effleurage) technika, kurios jis moko (plunksniniai ir vėduokliniai judesiai pirštų galiukais), tačiau ji siejama su šia gydomąja technika. Gary pastebėjo jog suderinus slydimo techniką su eterinių aliejų terapiniu poveikiu ir Vita Flex” akupresūrinių taškų stimuliacija, procedūros efektyvumas ženkliai išauga. Nuo šios terapinės praktikos taikymo pradžios 1989 metais Raindrop Techniką® ėmė taikyti masažuotojai, chiropraktikos specialistai ir kiti medicinos profesionalai visame pasaulyje. Ši procedūra padeda atsipalaiduoti, koreguoja laikyseną ir dažnai pastebimas teigiamas efektas prie stuburo iškrypimų bei pasižymi imuninę sistemą palaikančiu poveikiu.

Statistinis patvirtinimas

2001 metais David Stewart, PhD, daugiau nei 2000 sveikatos apsaugos specialistų, aromaterapeutų ir jų klientų atliko apklausą, kad sužinotų apie Raindrop Technikos® taikymo rezultatus.

Jis sulaukė 422 atsakymų, apibendrinančių 14 000 Raindrop Technikos® sesijų. Jo ivados yra apibendrintos brožiūroje „A Statistival Validation of Raindrop Technique” (brošiūrą galima gauti iš „Life science publishing” leidyklos).

416 respondentų, kuriems buvo atlikta Raindrop Technika®, ją įvertino teigiamai (97%), įvertino kaip malonią procedūrą (98%), pranešė apie sveikatos pagerėjimą (89%), pagerėjusią emocinę būklę (86%), ir mielai pakartotų Raindrop procedūrą (99,9%).

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.