Young Living edukatorė jūsų mieste – susitikime aromatų degustacijai!

Mes esame bendraminčių kuriančių sveikesnį ir sąmoningesnį gyvenimo būdą bendruomenė palaikanti savo narius dalinantis asmeninėmis patirtimis, palaikymu, žiniomis, renginiais ir mokymais.

Kviečiame pradėti savo pažintį su terapinės kokybės Young Living eteriniais aliejais nuo asmeninio susitikimo. Mano komandos narės ir partnerės mielai atsakys į jūsų klausimus, susitiks su jumis, kad turėtumėte galimybę pauostyti eterinius aliejus ir rasti savo favoritus.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina Balsė ir komanda

Young Living atstovės Lietuvoje

Vilnius: Inga Paužuolienė

Užsimerk ir įsivaizduok save tobulame gyvenime. Tai - tikrasis tavo potencialas, tad ryžkis rinktis tai, kas veda link jo. Perėjusi savo pačios barjerus, daug metų dirbusi su žmonėmis, įgijusi psichologinių, NLP, koučingo, energetinių, aromaterapijos ir aromapsichologijos žinių bei technikų, siekiu padėti ir kitiems atskleisti tokią savęs versiją, kuri leistų gyventi gyvenimą visa širdimi.

Dėl susitikimo tartis Tel. 8 685 57277
FB Messenger žinute

Vilnius: Ingrida Beinartė

Žmona, dviejų vaikučiu pabiručių mama, subtilų skonį ir akį grožiui turinti dizainerė ir uoslės malonumus atradusi aromaterapijos konsultantė ir sertifikuota AromaTestavimo praktikė.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 652 86522
FB Messenger žinute

Vilnius: Dovilė

Esu tokia pati kaip daugelis. Niekaip nepraeinantys negalavimai privertė ieškoti būdų pasveikti. Esu astrologė, praktikuoju Hui chun gong. Susidomėjau eteriniais aliejais ir likau maloniai nustebusi kaip lengvai jie padeda atverti jausmus, paleisti sukauptas įtampas ir gyventi lengviau. Kviečiu maloniam nuotykiui pažįstant save!

Dėl susitikimo tartis tel: 8 656 27139

Kaunas: Lina Lekavičienė

Jau keltą metų keliauju savianalizės ir sąmoningumo keliu pasitelkdama tam Reiki, Bacho žiedų terapiją, veidotyros žinias, bei aromaterapiją. 2018 baigiau AromaPsichologijos mokymus ir savo klientams galiu pasiūlyti AromaTestavimo paslaugą.

Dėl susitikimo tartis telefonu 8-65769049 arba el.p. harmonijosziedas@gmail.com

Kaunas: Birutė Krikščiukienė

Profesionali lektorė, emocinės aromaterapijos specialistė ir sertifikuota AromaTestavimo praktikė, holistinės saviugdos mokymo ir terapijos su eteriniais aliejais edukatorė. Aš padedu moterims pasiekti harmonijos ir valdyti savo gyvenimą, tuo pat metu siekti minčių aiškumo, sveikatos ir gerovės.

Dėl susitikimo tartis tel: 861115580

Klaipėda: Lina Balsė

Tarologė, Reiki Meistrė, emocinės aromaterapijos specialistė ir pirmoji AromaTestavimo metodikos mokytoja Lietuvoje. Mano tikslas yra padėti žmonėms atrasti ir išreikšti geriausią savęs versiją, realizuoti savo potencialą bei gyventi spalvingą, įkvepiantį ir knygos vertą gyvenimą.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 654 81321
FB Messenger žinute

Panevėžys: Vilma Gudonienė

Žmona, dviejų vaikų mama, aromaterapijos konsultantė, nepriklausoma Young Living atstovė ir sertifikuota AromaTestavimo praktikė. Esame tiek, kiek galime ir norime savęs atiduoti kitiems, kiek sugebame savęs atrasti kituose, kiek mokame kitų akimis pamatyti pasaulį. Mano noras ir gyvenimo prasmė yra padėti žmonėms atrasti tikruosius save.

Dėl susitikimo tartis tel: 8 614 35022

Mažeikiai: Vida Kuklienė

Esu 3 vaiku mama, žmona, grupinių treniruočių trenerė, kangoo jumps instruktorė ir Young Living narė bei atstovė. Kviečiu terapinių aromatų degustacijai ir konsultacijai dėl kūno formų dalinimo per fizinį aktyvumą ir pasitelkiant aromaterapiją.

Dėl susitikimo tartis tel: 862288208

Tauragė: Daiva Augaitienė

Esu estetinio veido ir kūno masažo specialistė. Masažo metu naudoju terapinius Young Living eterinius aliejus, aromaterapiją, daug metų dirbau su vaikais. Mano tikslas padėti jūsų organizmui padėti pačiam sau ir kad kiekvienas iš mūsų turėtų įrankius ir žinias prevenciškai rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata ir grožiu.

Dėl susitikimo tartis tel: 861889747

Kuršėnai: Aurelija Bružienė

Esu floristė, sertifikuota Aromatestavimo praktikė, Young Living sveikatingumo edukatorė. Atradusi aromatų galią, siūlau ją išbandyti ir Jums. Vidinės neigiamos emocijos bei jų kilmės priežastys tampa aiškios ir įveikiamos, pasitelkus eterinių aliejų poveikį emocinei smegenų daliai. Kviečiu sužinoti atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Dėl susitikimo tartis tel: 862287334,
arba FB Messenger žinute

Young Living atstovės užsienyje

Vokietija, Bavarija: Vaida Žemgulytė

Mus dažnai aplanko mintys, kad esame pavargę nuo rutinos.. kad kaip dūmas išgaravo dar viena savaitė, mėnuo, metai.. atrodo, turime VISKĄ, bet nesijaučiame laimingi.. kad vis kažko trūksta, siekiame gerovės sau, bet išsipildžiusios svajonės neteikia džiaugsmo.. Kasdien naudodama terapinės kokybės eterinius aliejus, greitai įsitikinau, kad mūsų uoslė puikiai parodo, ko mums reikia, norint atstatyti vidinę harmoniją ir balansą, atverti mūsų potencialą, atgauti gyvenimišką džiaugsmą, prasmę, drąsą, vidinę laisvę ir ramybę.

Susisiekime FB Messenger žinute žinute arba el.paštu vaida.zemgulyte@gmail.com. arba el.paštu vaida.zemgulyte@gmail.com, mielai suteiksiu Jums visą reikalingą pagalbą ir informaciją, įsigyjant ir naudojant terapinės kokybės eterinius aliejus.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.