Reiki padės numesti svorio

Žinoma dainininkė Christina Aguilera, pasitelkė Reiki, kad numestų svorį ir atgautų formą po nėštumo. Jos pačios teigimu Reiki padeda išlaikyti tinkamą vidinę būseną ir discipliną, kad sveikai maitintųsi.

Tyrimai rodo jog stresas ir nepakankamas/nekokybiškas miegas yra svarbūs faktoriai skatinantys svorio augimą. O vienas iš pirmiausiai pastebimų Reiki terapijos efektų yra gilus atsipalaidavimas, streso sumažėjimas, pagerėjusi miego kokybė.

Reiki yra energetinio gydymo/harmonizavimo technika padedanti subalansuoti energijos tekėjimą žmogaus kūne ir kartais aplink jį. Tam, kad numesti svorio teks pradėti sveikiau ir aktyviau gyventi, to niekaip neapeisi. Tačiau Reiki gali suteikti palaikymą keičiant įpročius, požiūrį į save ir gyvenimo būdą.

Paprastai kuo didesnė yra svorio ir mitybos problema, tuo didesnį skirtumą pajusite. Nesvarbu ar svorio problemos priežastys yra fiziologinės (kaip hormonų disbalansas) ar psichologinės (emocinis valgymas), Reiki visuomet padės žmogui judėti link optimalios sveikatos.


Išmėginti Reiki verta jau vien dėl to, kad ji padės pasijusti geriau. Pasijutus geriau, sugebėjus pažvelgti į save su pozityviu nusiteikimu ir meile antsvorį numesti bus kur kas lengviau. Kartais žmogus užsiaugina papildomą svorį kaip gynybinę sieną, saugančią nuo kažko, kas kelia dar didesnes psichologines kančias nei antsvoris. Jei Reiki dėka pasijusite komfortabiliau, ramiau, labiau pasitikėsite savimi, bus lengviau atsisakyti tų apsauginių sluoksnių.

Reiki nėra greito poveikio piliulė, tačiau kiekvienam pirmiausia suinteresuotam savo sveikata ir optimaliu organizmo funkcionavimu, tai bus puiki pagalba. Gali prireikti kelių seansų, kad pasijustų pirmieji teigiami pokyčiai, tačiau Reiki visada veikia aukščiausiai žmogaus gerovei, tad net kai svarstyklės pasikeitimų dar nerodo, galime būti tikri, jog kažkuriuo lygmeniu (fizinis, psichologinis, dvasinis) vyksta gydymas ir harmonizavimas.

Reikėtų suprasti kaip būtent Reiki veikia antsvorio atveju. Ji priešingai nei greito poveikio liekninančios piliulės nesitaiko tiesiai į tuos riebaliukus, kurių norime atsikratyti. Jie atsirado dėl kažkokios priežasties ir reikia padeda spręsti tą giluminę priežastį. Reiki gali

  • Padėti pakeisti požiūrį į savo kūną ir maistą
  • Intuityviai geriau atsirinkti tinkamą maistą, priimti teisingesnius sprendimus dėl mitybos ir gyvenimo būdo
  • Sustiprinti valią, suteikti energijos reikalingos pokyčiams.
  • Subalansuoti vidaus organų darbą, kad jie kuo efektyviau įsisavintų maistą,
  • Harmonizuoti hormoninį foną, dėl kurio galėjo sutrikti medžiagų apykaita.
  • Padėti spręsti psichologines nesveikos mitybos ir gyvenimo būdo priežastis – padėti išgydyti emocines traumas, paleisti žalingus įsitikinimus apie save, savo išvaizdą ar maistą
  • Sureguliuoti apetitą, pašalinti nesveiko maisto troškimą

Pabaigai norėčiau atkreipti dėmesį į tai, jog Reiki padeda atkurti natūralią pusiausvyrą ir sveikatą. Mados jai nerūpi. Reiki nepadės įgyti jaunutės manekenės figūros, jei tai nėra jūsų organizmo natūrali, sveika būsena ir forma. Net jei mums kartais atrodo jog kažkur būtų gerai pridėti, kažkur atimti, Reiki padės judėti link sveiko svorio ir geros, harmoningos vidinės savijautos.

Norinčius užsisakyti nuotolinį Reiki seansą ir išbandyti šį energetinio gydymo/harmonizavimo metodą prašau užpildyti užsakymo formą.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”false”]Užsisakyti Reiki seansą[/asg-button]

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. virginija

    as dariau 3 sensus apmokamus ir 1 nemokama savo arganizme ir gyvenime paasikeitimo nepajutau matyt yra sunki mano padetis arba nepasiduodantis pasikeitimui aciu linute tu man padejai del talismano gal truputi veikia bet labia labia ispalengvo gal jis pades man daugia padariu taip kaip sakei su pagarba virginija

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.