Online paskaita Psichosomatika ir Aromaterapija

Webinaras Psichosomatika ir Aromaterapija

Kai kūnas siunčia žinutę – svarbu į ją įsiklausyti, suprasti, sureaguoti laiku, palaikyti darnią komunikaciją ir efektyvią partnerystę tarp kūno, proto, širdies ir sielos. Viskas prasideda nuo streso, nuo minties, nuo emocijos, kuri galiausiai virsta kūnu – jo sveikata arba liga. Kiekviena emocija sukelia neurologinius, hormoninius, epigenetinius pakitimus.

Aromatas tai emocija, būsena, nuotaika, atmosfera. Aromatais galime atrakinti pasąmonės prisiminimų skrynelę, išlaisvinti užgniaužtas emocijas ir gyvybinę energiją, atrasti ir atskleisti tikruosius save, vystyti savo aukščiausią potencialą.

Kviečiu pažinčiai su emocijų ir aromatų įtaka emocinei ir fizinei sveikatai. Pasinersime į aromatų, emocijų ir savo kūno pojūčių pasaulį, įsiklausysime į savo kūno siunčiamas žinutes ir atrasime priešnuodį stresui bei būdus puoselėti sveikatą šaltuoju sezonu.

Paskaitos metu:

  • Suprasite kaip emocijos ir stresas įtakoja fizinę sveikatą
  • Atrasite patogų įrankį padedantį atkurti emocinę harmoniją
  • Aptarsime keleto dažniausių šiuo periodu fizinių negalavimų galimas emocines priežastis
  • Susipažinsite su populiariausių eterinių aliejų savybėmis

Paskaitą praves Lina Balsė – Aromapsichologijos mokytoja, Reiki meistrė, Soma kvėpavimo terapijos instruktorė ir holistinė koučerė.

Kaina: Nemokama

Pasiruoškite puodelį arbatos, užrašinę ir rašiklį

Užsiregistravę dalyviai elektroniniu paštu gaus nuorodą į paskaitos įrašą.

Registracija

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.