Akmenėlių savybės

Akmenėlių savybės

Akmenėlis (kristalas, mineralas) gali tapti puikiu pagalbininku saugančiu nuo blogo, gerinančiu sveikatą ar padedančiu tobulinti asmenines savybes bei pritraukiančiu sėkmę. Akmenėlį galite pasirinkti pagal jo įtaką fiziniam kūnui, emocijoms ir dvasiai. Arba galite užeiti į parduotuvę ir rinktis intuityviai, tą kuris patrauks dėmesį, bus mielas širdžiai. Bet kuriuo atveju tikriausiai norėsite pažinti savo pasirinktą pagalbininką, tad pateikiu populiariausių akmenėlių savybių aprašą.

Jei norėtumėte ką nors patikslinti ar papildyti, bet kokia informacija bus priimta su mano ir kitų lankytojų dėkingumu. Sąrašas ateityje bus papildytas.

AGATAS – Tai švelnūs, saugantys, subalansuojantys ir įžeminantys akmenys. Agatai stiprina regėjimą, apšviečia protą, puikūs meditaciniai akmenys.  Agatai naudojami kartu su kitais akmenimis padeda pasiekti puikių rezultatų. Jie lyg surišančios runos padeda apjungti skirtingas savybes į harmoningą visumą. Agatai suteikia jėgų, skatina siekti tikslo,  atstato prarastą energiją ir suteikia drąsos. Taip pat jie suteikia ramybę, pažadina snaudžiančius talentus, pritraukia sėkmę ir pinigus. Stiprina logišką racionalų mąstymą, padeda nesudėtingai ir nedelsiant išspręsti problemas, pagerina koncentraciją, padeda įveikti išsiblaškymą. Konkrečiau šio akmenėlio savybes nulemia jo spalva, tad atkreipkite į tai dėmesį rinkdamasi.

AMETISTAS – Suteikia vidinę ramybę, padeda medituoti, transformuoja energiją ir yra labai efektyvus kaip gydymo akmuo. Nešiojamas prie kūno mažina pyktį, nekantravimą, skatina objektyvumą. Šis akmuo saugo nuo neigiamos energijos, nešiojamas apie kaklą ametistas padeda efektyviau bendrauti, suteikia iškalbingumo. Sukelia ryškius sapnus ir padeda juos prisiminti. Pritraukia tikrą, tyrą emocinę meilę. Ametistas stiprina intuiciją ir aiškiaregystę, dėl to jis dažnai laikomas su Taro kortomis ar runomis. Sušildytas ir pridėtas prie smilkinių padeda nuo galvos skausmo. Taip pat gydo akis, spuogus, padeda atsikratyti žalingos priklausomybės. Ametistu pakrautas vanduo išvalo smulkiausius kapiliarus, detoksikuoja visą organizmą, malšina nervinius galvos skausmus. Simbolizuoja gydymą, taiką, ramybę, meditaciją, apsaugą, intuiciją, dvasingumą ir meilę.


AVANTIURINAS – Nešą sėkmę ir nuotykius meilėje ir žaidimuose. Turtų, lyderiavimo ir vaisingumo akmuo. Naudingas siekiant materialinės gerovės, neša sėkmę azartiniuose lošimuose ir pritraukia verslo sėkmę. Avantiurinas skatina kūrybingumą, stipriną motyvaciją ir suteikia palankią progą. Ištikus nesėkmei, padeda suvokti jos priežastis ir ją įveikti. Avantiurinas pakelia nuotaiką, padeda įgyvendinti svajones, atskleisti gabumus, išreikšti individualumą. Saugo širdies čakrą nuo tų, kurie vagia emocinę energiją. Ramina emocijas, malšina širdies skausmą, padeda priimti save ir kitus tokiais kokie yra, suteikia vidinę ramybę. Šis akmuo padeda gydant. Sunkesniais atvejais naudokite kartu su smaragdu ar kvarcu. Nepamirškite kasdien plauti jo vandeniu. Avantiurinas atstato vidinę pusiausvyrą, reguliuoja nervų sistemą ir gerina medžiagų apykaitą. Simbolizuoja gydymą, ramybę, sėkmę, pinigus, vadovavimą, sprendimų priėmimą, kūrybingumą, azartinius lošimus.

CITRINAS – Pažadina protą, šildo, suteikia energijos ir stabilumo. Tinka meditacijai. Skatina pasitikėjimą savimi, optimizmą, stimuliuoja gabumus, suteikia fizinę ir materialią valdžią, turtus. Stiprina motyvaciją, skatina fizinį aktyvumą, individualią iniciatyvą ir kūrybingumą. Saugo nuo košmarų ir padeda gerai išsimiegoti. Citrinas apvalo erdvę kurioje jis padėtas, vertėtu turėti jį ten kur atliekate ritualus. Padeda susikurti vidinę ramybę ir saugumą, bei padaro mus mažiau jautriais ir atviresniais konstruktyviai kritikai. Citrinas – vienas stipriausių gyvybinės energijos tonizatorių. Keletas gurkšnių citrino eliksyro, išgerto ryte, puikiai tonizuos organizmą. Jei pervargote nuo fizinio ar protinio krūvio, pamėginkite į vonią įdėti citriną, kalnų krištolą, granatą ir žalią agatą. Prieš maudymąsi juos išgriebkite. Unikali citrino savybė – jis niekada neužsiteršia neigiama energija, todėl jo beveik niekada nereikia valyti. Veikia saulės raizginio čakrą. Stiprina kūno vidinę gydomąją energiją. Padeda išsilaisvinti nuo pasąmoninių baimių. Šis akmuo stiprina sveikatą ir subalansuoja čakras, valo aurą, ypač gerai gydo raumenis, skatina audinių regeneraciją, cirkuliacinę sistemą. Padeda nuo alergijos, gerina virškinimo sistemos veiklą. Išvalo kūną nuo toksinų.

CIRKONIS – Moko kantrybės ir tolerancijos, stiprina pasitikėjimą savimi ir asmenines vertybes, padeda surasti vidinę ramybę, gerina miegą. Apsauga, ypač nuo vagystės, grožis, meilė, taika, seksualinė energija, gydymas, budrumas, emocinė pusiausvyra.

GINTARAS – Galingas gydymo akmuo turintis didelį kiekį organinės energijos. Gintaras visada buvo siejamas su magija. Tai jausmingas, magnetiškas akmuo, kuris pritraukia meilę, saugo ir neša laimę. Padėtas ant altoriaus jis sustiprina bet kokius kerus. Naudojamas ritualuose grožiui ir patrauklumui išryškinti. Be to gintaras traukia pinigus, todėl patariama jo laikyti dėžutėje su pinigais.  Liečiantis odą gintaras ramina nervus, gydo gerklės ligas, žiūrint į jį gerėja regėjimas. Meilė, malonumas, grožis, gydymas, apsauga nuo kerų, laimė.

GRANATAS – Meilės, stiprybės, drąsos ir sveikatos akmuo. Dažnai naudojamas meilės, sekso, aistros ir vaisingumo kerams. Raudonasis granatas padeda išreikšti emocijas, stipriną kūrybinę energiją ir seksualinį apetitą. Jei miegosite su juo lengviau prisiminsite sapnus. Sakoma, kad granatas suteikia savo šeimininkui galią valdyti kitus, taip pat jis padeda suvaldyti pyktį, ypač nukreiptą į save. Granatas saugo ir stiprina aurą bei padeda tobulėti dvasiškai. Nešiojamas ant gaunančios rankos pritraukia turtus. Jis stiprina pasitikėjimą savimi, suteikia kantrybės, atkaklumo, stiprina savimonę. Granatas pasižymi stipriomis apsauginėmis savybėmis, o žaliasis granatas yra žinomas kaip didysis gydytojas. Naudokite jį, kad subalansuotų jūsų energijos sistemą, suteiktų jėgų ir ištvermės. Granatas yra pagrindinės čakros akmuo, greičiausiai atstatantis organizmo energetinius poreikius. Jis sugeba regeneruoti visas organizmo sistemas, ypač stiprina ir valo kraujotakos sistemą. Bet jei trokštate ramybės ir poilsio, jis gali erzinti ir sukelti emocinę įtampą. Palengvina menstruacijas ir subalansuoja hormonus.

HEMATITAS – Raminantis, įžeminantis akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūno proto ir dvasios. Jis suteikia proto aiškumą ir padeda susikaupti ties šia akimirka. Saugo nuo neigiamos energijos ir stiprina intuiciją. Taip pat stiprina asmeninį magnetizmą, pasitikėjimą savimi, optimizmą, valią ir drąsą. Tai magų akmuo, saugantis nuo bet kokių užpuolimų – tiek fiziniame, tiek ir astraliniame pasaulyje. Hematitas veikia pagrindinę čakrą ir yra pagrindinis kraujo valytojas tarp gydančių akmenų. Jis ištraukia iš kūno ligą, padidina atsparumą stresui, sustiprina imuninę sistemą, malšina karštinę, raumenų skausmus ir kojų mėšlungį. Padeda deguonies cirkuliacijai po kūną. Stimuliuoja raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą ir nervų sistemą.

JASPIS – Suteikia energijos ir subalansuoja emocijas. Nepriklausomai nuo spalvos jaspis turi įžeminantį efektą – sulaiko žmogų nuo skrajojimo padebesiais. Jaspis savo paslaptis atskleidžia tiems, kurie sugeba pajusti Motinos Žemės pulsą, ir tik toks žmogus galės perskaityti pačios Gamtos ranka užrašytus ženklus šiame akmenyje. Jaspis suteikia gerą sveikatą, drąsos ir išminties bei sulaiko nuo nepateisinamos rizikos. Padeda nustumti užmarštin viską, kas žeidžia širdį ir sielą. Priklausomai nuo spalvos veikia įvairias čakras. Tai puikus gydymo akmuo nes jis sustiprina ir subalansuoja aurą. Jaspiai labiausiai veikia fizinį kūną: valo kraują, stiprina kepenis, gydo sužeidimus. Jaspis simbolizuoja ryšį su Žeme, realybę, valios stiprybę, kūrybingumą ir aktyvumą.

Geltonas jaspis – Suteikia energijos, fizinių jėgų ir pritraukia teigiamą energiją.

Leopardinis jaspis – Stabilizuoja širdies ir saulės raizginio plotą. Suteikia ramybę (pilkas), apsaugą (juodas), meilę (rausvas), proto aiškumą (geltonas), gyvybingumą (raudonas), bei sveikata (žalias).

Raudonas jaspis – Naudojamas gynybai, kadangi gražina neigiamą energiją jos siuntėjui. Taip pat naudojamas sveikatos ir grožio kerams. Padeda atgauti jėgas ir pasufleruoja puikių idėjų.

Rudas jaspis – Suteikia stabilumo ir pusiausvyros, padeda susijungti su Žeme. Paprašykite žmogaus, ieškančio atsakymų pažvelgti į rudąjį jaspį ir apibūdinti visus jame matomus simbolius. Simbolizuoja gydymą, sveikatą, grožį ir apsaugą.

Žalias jaspis – Šis akmuo padeda pasiekti stabilumą ir pusiausvyrą. Naudojamas turtų, sėkmės ir vaisingumo kerams. Padėkite jį savo sode, kad paskatintumėte augalus vešliau augti. Žaliasis Jaspis padeda pasiekti pusiausvyrą taip skirtingų gyvenimo sričių. Taip pat leidžia geriau suprasti kitų žmonių protinę ir emocinę būklę, skatina užuojautą. Žaliąjį jaspį galima nešioti, kad išvengtumėte migrenos ar tiesiog saugotų sveikata. Padeda gydant, ypač akis, ir pilvo sritį.

KARNEOLIS – Dėl savo spalvos Karneolis yra aistros ir energijos akmuo. Jis sustiprins bet kokius kerus, bet labiausiai jis tinka ritualams susijusiems su seksualine energija, aistra ir seksualumu, kadangi jis stimuliuoja seksualinį apetitą. Karneolis suteikia energijos ir šildo amžinus sušalėlius, taip pat paaštrina lytėjimo pojūtį. Be to Karneolis paskatina drąsą, sustiprina valią ir pasitikėjimą savimi suteikdamas nešiotojui vidinę ramybę. Jis skatina ryšį su savo vidiniu “aš”, mažina pyktį, neapykantą, pavydą, baimę ir apatiją. Gina nuo linkinčiu piktą ir apsaugo nuo gyvybinių jėgų iššvaistymo. Stiprina balsą ir suteikia iškalbos dovaną. Taip pat Karneolis skatina veikti, todėl yra naudingas verslininkams. Jis stiprina motyvaciją, suteikia energijos įgyvendinti savo idėjas, pažadina snaudžiančius talentus ir skatina kūrybingumą. Padeda pasirinkti kryptį, susikaupti, surasti darbą ir realizuoti savo sugebėjimus. Karneolis padeda pačiam valdyti savo gyvenimą ir savarankiškai priiminėti sprendimus. Nešiojamas prie širdies šis akmuo išpildo norus. Veikia sakralinę ir saulės raizginio čakras. Naudojamas sušildyti ir išvalyti kraujui. Gydo peršalimus, alergijas, odos ligas, gerina apetitą bei palengvina menstruacinius skausmus ir PMS. Taip pat padeda turint problemų su pilvo srities ir reprodukciniais organais.

KVARCAS – Stiprina jį nešiojančio žmogaus gyvybinę energiją. Puikus meditacijos akmuo, padeda rasti gyvenimo prasmę. Šį akmenį galima užprogramuoti bet kokiam tikslui, tačiau jį būtina reguliariai valyti. Padeda apsivalyti bei saugo nuo neigiamų vibracijų, todėl yra puikus pagalbininkas kai reikia sukurti magišką ratą. Dažnai laikomas su Taro kortomis ir runomis, kad sustiprintų jų galias. Stipriausiai veikia trečios akies centrą, kiek silpniau – širdies ir viršugalvio čakras. Pasišventęs gydytojas subalansuojantis elementus reikalingus grąžinti sveikatai. Gali būti laikomas su vaistažolėmis ar įdedamas į tinktūras, sustiprinti jų savybėms. Naudojamas ištraukti galvos ar dantų skausmui bei padeda sumažinti karščiavimą.

Rožinis kvarcas – Universalios meilės ir vidinės ramybės akmuo. Dažniausiai naudojamas meilės ritualams, nes skatina meilę, švelnumą ir jausmingumą. Tai galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo. Šio kristalo energija skatina imlumą grožiui, menui, skatina gabumų muzikai ir literatūrai pasireiškimą, išlaisvina užblokuotą vaizduotę. Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu ir harmonija, taip pat jis skatina intuiciją. Gydo širdies ir sielos žaizdas, skatina meilę sau ir kitiems bei pozityvų požiūrį į gyvenimą. Moko atleisti. Šis akmuo suderina visų čakrų darbą, bet ypač veikia sakralinę, širdies ir trečios akies čakras. Rožinis kvarcas valo kraują ir limfą, šalina iš organizmo toksinus, šlakus, neleidžia kauptis skysčiams, stimuliuoja kraujo apytaką, valo ir lygina odą, atjaunina ląsteles ir reguliuoja svorį. Taip pat gerina lytinių organų darbą. Rožinį kvarcą galima įsidėti į vonią, gerti ar praustis jo eliksyru, pridėti prie skaudamos vietos ar laikyti šalia kompiuterio. Jis simbolizuoja meilę, vaizduotę, menus, ir harmoniją.

Snieginis kvarcas – Tai atviros durys į mistinį paslapčių pasaulį. Dvasinės pusiausvyros ir apsaugos talismanas. Šis akmuo ramina ir skatina bendradarbiavimą. Padėtas ant “trečiosios akies” padeda mokytis. Pašalina nervinės energijos perteklių, gerina požiūrį, padeda išnaudoti vidinius resursus ir realizuoti savo potencialą, pašalina vidinius blokus, padeda įgyvendinti svajones. Suteikia proto aiškumą ir stimuliuoja viršugalvio čakrą. Parodo mūsų vienybę su kūrėju.

LAZURITAS – Šis akmuo pagerina emocinę, fizinę, dvasinę ir psichinę būklę, suteikia ramybę, padeda pranašaujant. Padėkite Lazuritą ant altoriaus kai skaitote Taro kortas ar runas. Jis padeda pritraukti dvasinę meilę ir yra galingas ištikimybės amuletas. Taip pat Lazuritas suteikia apsaugą ir skatina drąsą.

MALACHITAS – Skatina klestėjimą visose gyvenimo srityse. Saugo nuo bet kokio pavojaus išvalydamas aurą ir sugerdamas nepageidaujamas energijas, taip pat ir elektos prietaisų spinduliavimą bei radiaciją. Būtina labai dažnai valyti – kasdien jei įmanoma. Padėtas ant altoriaus sustiprins magišką energiją. Tai harmonijos akmuo, jis pritraukia ramybę ir padeda geriau suvokti ir priimti save. Naudojamas išlaisvinti užgniaužtoms emocijoms ir fiziniam detoksikavimui. Malachitas yra transformacijos akmuo, jis padeda prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir suvokti pokyčių būtinumą. Padidina tiek teikiamą, tiek neigiamą. Padeda pažvelgti vidun ir atpažinti emocinius faktorius prisidedančius prie ligos. Didina sėkmę versle. Veikia širdies ir saulės raizginio čakras. Stiprina imuninę sistemą, gerina kraujo cirkuliaciją, normalizuoja menstruacijas, gydo kepenis ir inkstus.

MĖNULIO AKMUO – Naudojamas susilieti su Universalia Moteriškąja energija (Deive). Tai tiltas į sapnų pasaulį, moteriškumą, vienybę su gamtos ciklais. Jis žadina intuityviąsias, kūrybingąsias ir moteriškąsias savybes. Žmonėms jautriai reaguojantiems į Mėnulio fazių kaitą, per pilnatį geriau jo nelaikyti miegamajame – gali kankinti košmarai arba itin ryškūs, mistiški sapnai. Mėnulio akmuo sujungia 2 ir 6 čakras, ramina, stipriną intuiciją, gilina transo būseną bei padeda pranašaujant, todėl galima laikyti mėnulio akmenį su Taro kortomis ar runomis. Mėnulio akmuo pritraukia meilę ir padeda susitaikyti. Ramina pernelyg įsišėlusias emocijas, o padėtas po pagalve užtikrina ramų miegą. Mėnulio akmuo padeda išsaugoti ar susigrąžinti jaunatvišką išvaizdą. Taip pat padeda numesti svorio – tiesiog patrinkite juo problemiškas vietas. Tradiciškai naudojamas atstatyti hormonų pusiausvyrą ir palengvinti menstruacinius skausmus. Mėnulio akmuo simbolizuoja moteriškumą, Mėnulį, svajones, sapnus, viltį ir intuiciją.

OBSIDIANAS – Naudojamas apsauginiuose ritualuose, suteikia pusiausvyrą ir stabilumą, neleidžia pasiklysti fantazijose. Sugeria pyktį, kritiškumą, baimę, ir saugo jo nešiotoją nuo neigiamos energijos ir neleidžia vogti jo emocinės energijos. Niekam neatiduokite savo Obsidiano, nes jame įrašyta jūsų esmė ir jį turintis galėtų jumis manipuliuoti. Padeda paleisti mylėtus žmones ir senus gerus laikus. Skatina norą keliauti. Stiprina pranašiškus sugebėjimus. Veikia pagrindinę čakrą. Simbolizuoja objektyvumą, stabilumą, apsaugą, pranašavimą, ramybę.

Juodasis obsidianas – Suteikia pusiausvyrą ir stabilumą. Tai labai stiprus akmuo, todėl nederėtu naudoti jo pernelyg dažnai. Obsidiano pagalba, savyje mes galime pasiekti vientisumą. Suvokti savo teigiamas ir neigiamas puses. Parodo, ką turime pakeisti, kad galėtume toliau evoliucionuoti. Jis yra nepriekaištingas kovotojas už dvasinę laisvę, padeda judėti į priekį, stiprina įžvalgumą, kartais net aiškiaregystę. Obsidianas suteikia neįsivaizduojamą gilumą mūsų emocinei prigimčiai ir padeda atsikratyti įkyrių minčių. Padeda prisitaikyti prie gyvenimo pokyčių. Sugeria neigiamą energiją, saugo nuo agresijos, neleidžia išnaudoti jį nešiojančio žmogaus ir padeda susikurti rojų žemėje. Veikia pagrindinę čakrą, perneša aukštesnių čakrų šviesą į žemesniąsias ir jas išvalo. Mažina skausmą ir įtampą, nuima energetinius blokus. Gerina kraujo apytaka, ypač kai šąla rankos ar kojos. Greitina žaizdų gijimą, gydo raumeninį audinį ir lytines ligas.

Snaiginis obsidianas – Ramybė ir pusiausvyra. Išryškina gyvenimo kontrastus. Šis akmuo priverčia padebesiais skrajojančius žmones nusileisti ant Žemės ir suvokti savo gyvenimo tikslą. Atskleidžia tikrojo Grožio ir Meilės paslaptis, suteikia jausmų ir proto pusiausvyrą. Snaiginis Obsidianas yra pritraukiantis akmuo ir gali būti naudojamas kerams. Šis akmuo taip pat pritraukia pinigus, laikykite jį prie pinigų ir niekada jų nepritrūksite. Jei jaučiate, kad jumis bandoma pasinaudoti nešiokite su savimi Snaiginį Obsidianą ir jis neleis jūsų stumdyti. Naudojamas lygiai odai, šviesioms akims ir venoms. Jis valo iš kraujo toksinus, o ir proto ir sielos energetinius teršalus ir praeities emocijas. Stiprina vidinį ir išorinį regėjimą, malšina akių perštėjimą.

ONIKSAS – Tai stiprus apsauginis akmuo, kuris suteikia stabilumo ir pusiausvyros. Puikiai saugo nuo neigiamos energijos, psichinių ir fizinių užpuolimų bei prakeikimų. Subalansuoja vyriškas ir moteriškas energijas, padeda suvaldyti aistras ir emocijas, gali būti naudojamas mažinti seksualiniams troškimams. Padeda atsikratyti blogų įpročių, stiprina savikontrolę ir mažina stresą. Kadaise vadintas “vadų akmeniu”, jis suteikia valdžią ir didina protinius sugebėjimus. Patartina išbandyti tokią Onikso savybę – prieš einant maudytis palaikyti jį kurį laiką maudymuisi paruoštame vandenyje. Po maudymosi pajusite ypatingą ramybę, atsipalaidavimą ir saugumo jausmą. Be to, Oniksas skaidrina mintis ir harmonizuoja organizmo funkcijas.

TIGRO AKIS – Sėkmės ir nuoširdumo akmuo, jis neleidžia meluoti nei jo nešiotojui, nei kitiems. Šis akmuo padeda susilieti su Žemės energija, suteikia pasitikėjimo savimi ir drąsos, stiprina valią, švelnina užsispyrimą. Tigro akis padeda susikaupti, dirbant atkreipia dėmesį į detales, padeda laikant egzaminus, skaitant paskaitas, verslo susitikimų metu. Padeda atrasti vidinius resursus ir pasinaudoti jais įgyvendinant savo idėjas ir svajones. Pritraukia naudingus žmones ir materialius dalykus, padeda praturtėti. Veikia pagrindinę čakrą. Tigro akis sustiprina energijos tekėjimą kūnu, todėl yra naudingas sergant, taip pat ramina emocijas ir saugo nuo išorinio streso. Palankiai veikia virškinimo organus, storąją žarną, be to gerina regėjimą.

SAKALO AKIS – Tai melsvas akmuo, kuris skatina intuiciją, tobulina mąstymą, padeda pranašaujant, transformuoja neigiamą energiją į teigiamą, harmonizuoja ir suteikia tolerancijos. Padėta po pagalve siunčia nakties vizijas, atspindinčias ateitį ir praeitį. Simbolizuoja gausą, tylą bei ramybę, taip pat didina šeimininko laimę. Saugo nuo bet kokio pavojaus. Be to, Sakalo akis slopina padidėjusį lytinį potraukį ir seksualinę frustraciją. Veikia pradinę ir trečios akies čakras. Stiprina energijos tekėjimą kūnu, todėl yra naudingas sergant. Stiprina regėjimą.

BULIAUS AKIS – Veikia priešingai nei mėlyna. Ji padeda, kai jaučiatės apsnūdę, letargiški, organizmui trūksta energijos ir judėjimo. Pagreitina medžiagų apykaitą bei stimuliuoja seksualinį potraukį.

KATĖS AKIS – Padeda pagerinti telepatinius sugebėjimus ir stiprina intuiciją. Droviems ir nepasitikintiems savimi žmonėms šis akmuo padės geriau save vertinti ir stiprins vidinį grožį ir jėgą.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.