Violetine liepsna

Violetinės Liepsnos meditacija

Violetinė Liepsna yra unikali dvasinė energija galinti padėti visose gyvenimo srityse. Ji gali gydyti emocines ir fizines problemas, pagerinti santykius, padėti augti dvasiškai ar tiesiog palengvinti gyvenimą.

Violetinė spalva yra aukščiausio dažnio matomojo spektro dalis, jos dažnis yra 668–789 THz, o fotono energija 2.75–3.26 eV – didžiausia iš visų matomojo spektro spalvų. Tai fizikinės spalvos savybės, tačiau reikia suprasti, kad šviesa ir spalvos yra žmogaus akiai matoma elektromagnetinės radiacijos spektro dalis, energijos, pasiekiančios mus kaip bangos ir dalelės dalis.

Violetinė spalva nuo senų laikų yra siejama su dvasingumu. Būdama aukščiausios vibracijos energija matomame spektre, violetinė spalva yra lyg slenkstis vedantis į sekančią šviesos oktavą. Senovės ezoterikams ir alchemikams ši transcendentinė spalva buvo labiau dvasinis nei fizinis fenomenas. Tikrieji alchemikai siekė paversti ne fizinį šviną auksu, jie siekė vidinės transformacijos iš žemų vibracijų į aukštas, jie ieškojo dvasios „aukso“.

Gyvenimas po gyvenimo siela kaupia visą gautą patirtį, o taip pat ir teigiamą bei neigiamą karmą. Pastarąsias sunkias energijas Violetinės Liepsnos meditacija padeda pakylėti ir transformuoti į atleidimo ir meilės energiją, į švarią gyvybinę energiją. Paprastai sukauptą neigiamą karmą mes atidirbame pereidami per jos pritrauktus sunkumus ar ligas, nesavanaudiškai darydami gerą, padėdami kitiems. Tačiau Violetinė Liepsna gali transformuoti ar bent sušvelninti neigiamą karmą dar iki jai realizuojantis ligomis ir nelaimėmis.


Šiandien mes vis daugiau sužinome kaip mūsų mintys ir emocijos įtakoja mūsų sveikatą. Tyrimai parodė kad neapykanta ir kitos negatyvios mintys bei jausmai sukuria rūgšties perteklių organizme, su kurio kūnas nesugeba susitvarkyti. Organizmas užsiteršia ir tampa pažeidžiamas ligoms, silpnas, nebegali realizuoti viso savo potencialo. Šios neigiamos mintys ir jausmai dažnai kyla ir gilių emocinių ir psichologinių problemų bei traumų, kurias Violetinė Liepsna gali padėti išgydyti. Fiziniu lygmeniu Violetinė Liepsna gali gydyti transformuodama tą karmą, kuri sukūrė mumyse ligai palankias sąlygas.

Kaip veikia Violetinės Liepsnos meditacija

Violetinė Liepsna pakeičia vibracijos lygį.

Atominiame lygmenyje vibraciją galime suprasti kaip elektronų sukimosi apie atomo branduolį greitį. Violetinė Liepsna veikdama būtent šiame lygmenyje pakeičia viso kūno vibracinį lygį. Neigiamos energijos apsunkinti atomai vibruoja žemesniu dažniu, dėl ko mes rezonuojame su žemo dažnio (t.y. negatyviomis) energijomis aplinkoje. To pasekmėje mes imame traukti į savo gyvenimą tas patirtis ir aplinkybes, kurios atitinka mūsų energetiką, mūsų vibracijų dažnį, t.y. ligas, stygių, konfliktus ir kitas nelaimes.

Violetinė liepsna transformuoja šią neigiamą energiją į „šviesą“. Atome likus mažiau tankios, žemų vibracijų energijos elektronai gali suktis sparčiau ir tai pakelia mūsų bendrą dominuojantį vibracinį dažnį, o kūne yra daugiau „šviesos“, t.y. gyvybinės energijos, kuri įvairiose kultūrose vadinama či, prana ir kitais vardais. Akupunktūros specialistai ir jogai puikiai žino, jog sveikata įmanoma tik kai energija cirkuliuoja laisvai, nėra žemos ir tankios energijos blokų, trikdančių tą cirkuliaciją. Taigi Violetinė Liepsna išlaisvina mumyse esančią gyvybinę energiją laisvai cirkuliuoti, gražina mus į pusiausvyros ir harmonijos būseną.

Violetinė Liepsna pabudina dieviškumą

Kiekviena mažiausia dalelė turi savyje dieviškąją tyros esaties kibirkštėlę. Violetinė Liepsna pabudina tą dieviškąją kibirkštėlę, kuris sudegina visą negatyvią energiją ir padeda kiekvienai dalelei grįžti į savo pirminę grynos meilės ir vienybės būseną.

Violetinė Liepsna persismelkia į kiekvieną ląstelę, kiekvieną kūno atomą, į protą ir mintis, į širdį ir jausmus, į visus prisiminimus, pasąmonę ir sielą. Ji transformuoja bet kokią negatyvią, tamsią, lėtą bei sunkią energiją mūsų kūne ir sieloje ir pakylėja ją iki meilės ir šviesos.

Violetinės Liepsnos meditacijos metu daugelis jaučia begalinę meilę, atleidimą, švelnumą ir laisvę. Jei ji nukreipiama į situaciją ji liepsnoja tokia stipria meile, kad viskas, ką ji paliečia įeina į rezonansą ir taip pat ima vibruoti aukštesniu meilės dažniu.

Ko tikėtis reguliariai praktikuojant Violetinės Liepsnos meditaciją

Violetinės liepsnos pagalba mes galime transformuoti bet kokį negatyvą, apsivalyti ir pabusti suvokimui jog esame Siela gyvenanti fiziniame kūne. Veikiant Violetinei Liepsnai viskas, kas išsibalansavę ir nukrypę nuo optimalios būklės grąžinama į savo prigimtinę būseną. Violetinė Liepsna padeda pakelti viso mūsų energetinio lauko dominuojantį vibracinį dažnį.

Priklausomai nuo to, kaip stipriai laikomės senų mąstymo šablonų ir energetinių struktūrų joms transformuojantis galime jausti baimę, nerimą ir stresą. Plečiantis sąmonei ir kylant mūsų vibracijų dažniui į paviršių iškyla viskas, kas yra žemų vibracijų ir ką reikia išgydyti. Tai suteikia galimybę pamatyti į ką laikėmės įsikibę, kas mums nebenaudinga ir tai paleisti.

Kaip tik dėl šio negatyvių energijų iškilimų į paviršių, kad būtų įmanomas gydymas ir pokyčiai, kurį laiką gali atrodyti jog gyvenimas stipriai pablogėjo. Tačiau viskas iš tiesų yra priešingai, tai tik apsivalymo proceso, kurį svarbu suvokti ir priimti sąmoningai, dalis.

Lūžio taškas

Viskas yra energija, tiesiog vibruoja skirtingu greičiu. Negatyvios mintys, žodžiai, jausmai ir veiksmai vibruoja žemesne energija, o pozityvios mintys, žodžiai, jausmai ir veiksmai aukštesne energija, arčiau dieviškosios vienybės ir meilės energijos.

Siekiant pakeisti savo sąmonę iš dominuojančios neigiamos energijos į dominuojančią teigiamą, į sveikatą, gyvybingumą, džiaugsmą, meilę ir gerovę mums padės du dalykai:

  • Galime reguliariai naudoti Violetinės Liepsnos meditaciją, kad transformuotume visas praeities minčių, žodžių, jausmų ir veiksmų energijas atgal į meilės dažnio vibraciją
  • Sekti savo einamąsias mintis ir jausmus, kad nekurtume daugiau negatyvios energijos. Pastebėjus jog leidome įsibėgėti negatyvių minčių traukiniui galime tiesiog pasukti kita kryptimi, nukreipti dėmesį į pozityvias mintis.

Kai 51% visos mūsų generuojamos energijos bus pozityvi, pasieksime lūžio tašką ir visos energijos mumyse ims transformuotis į pozityvias. Niekada negali žinoti kada pasieksi tą lūžio tašką, kada susikaups „kritinę pozityvios energijos masė“ ir prasidės esminiai pokyčiai.

[asg-content-box boxcolor=”purple” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”false”]

Violetinės Liepsnos meditacija

Puikus laikas Violetinės Liepsnos meditacijai yra tik nubudus ryte arba prieš miegą. Įsitaisykite ramioje vietoje, kur jūsų niekas netrukdys, tiesia nugara ir nekryžiuodami kojų ar rankų.

Paeiliui pradėdami nuo kojų ir judėdami link galvos peržvelkite vidiniu žvilgsniu visas kūno dalis ir jas atpalaiduokite.

Atkreipkite dėmesį į krūtinės centrą. Įkvėpkite meilę ir rožinę šviesą, o iškvėpdami paleiskite bet kokią įtampą ar sunkumą atleisdami sau ir visiems aplinkiniams. Dar kelis kartus pakvėpuokite širdimi, įkvėpkite su meile, iškvėpkite su atleidimu, pajuskite laisvę ir lengvumą.

Ištarkite balsu arba mintyse: „Aš esu Violetinė Liepsna, Aš esu dieviškas tobulumas, Aš esu atleidimas ir begalinė meilė”.

Pakartokite kelis kartus įsivaizduodami kaip jus apsupa Violetinė Liepsna. Ji prasiskverbia į kiekvieną jūsų ląstelę, kiekvieną atomą, ji užpildo jūsų fizinį kūną, emocinį kūną, mentalinį kūną, dvasinį kūną ir visus sielos lygmenis.

Pajuskite savyje švelnumą ir atleidimą sau ir visiems žmonėms, buvusiems ir esantiems jūsų gyvenime, visai savo aplinkai, visam pasauliui. Pabūkite atleidimo jausme.

Pajuskite savyje meilę sau ir visiems žmonėms buvusiems ir esantiems jūsų gyvenime, visai savo aplinkai, visam pasauliui. Pabūkite meilės jausme.

Jei reikia nukreipkite Violetinę Liepsną į konkrečią savo kūno vietą, kurią norite pagydyti, vidinę charakterio savybę savybę, kurią norite pakeisti, situaciją ar problemą, kurią siekiate išspręsti, santykius, kuriuos trokštate harmonizuoti.

Grįžkite į save, pamatykite save liepsnojančius Violetine Liepsna.

Pajuskite dėkingumą ir meilę visa ko šaltiniui ir susiliekite su juo šiame dėkingumo ir meilės jausme.

Sutelkite dėmesį į savo kvėpavimą ir pamatu grįžkite į įprastinę budrumo būseną, pajudinkite kojų pirštus, pajudinkite rankų pirštus, atsimerkite, jei buvote užsimerkę.

[/asg-content-box]

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.