Ar galiu pakeisti Young Living sponsorių, pereiti į kitą komandą?

Tinklinio marketingo modeliu veikiančioje kompanijoje itin svarbu išmintingai pasirinkti rėmėją (sponsorių), kad tai būtų žmogus galintis atsakyti į kylančius klausimus, prijungti prie bendruomenėje turimų resursų tobulėjimui kaip webinarai ir literatūra, kuris turėtų patirties ir galėtų pasidalinti asmeniniais atsiliepimais apie produktus bei padėti kuriant veiklą jei to norėsite.

Tai svarbu dėl kokybiško žinių ir supratimo apie veiklos modelį perdavimo, nes natūraliai kartojame tai, ką matėme darant kitą jei nežinome kaip galima geriau. Savo esmėje gilų dvasingumą ir kilnią misiją turintis tinklinio marketingo veiklos modelis įgijo prastą reputaciją būtent dėl sugedusio telefono efekto, dėl iškraipytos žinutės, kai kurių atstovų profesionalumo trūkumo ir klaidingų motyvų kai pirmoje vietoje iškilo ne siekis padėti, o siekis uždirbti. Taip, visiems mums reikia valgyti, pinigai tokia pat energija kaip ir meilė, juose nėra nieko blogo. Svarbu prioritetų eiliškumas.

Man buvo nesmagu išgirsti iš neseniai į Young Living bendruomenę įsiliejusio žmogaus, kad užregistruota buvo pasitelkus stiprų psichologinį spaudimą o po to negauna nei dėmesio, nei paramos. Negerai ir kai užregistruojami žmonės nespėję visko apgalvoti, patys pasidomėti, paskaityti, suprasti visų detalių ir priimti sprendimo savo galva ir širdimi, kurie registruojami čia ir dabar per renginį ar parodą.

Jei jūs esate iš tų paskubėjusių užsiregistruoti prieš giliau pasidomint ir suvokėte jog esate ne toje komandoje kur gerai jausitės ir gausite jums reikalinga palaikymą svarbu įsiskaityti į kompanijos taisyklės. Apie sponsoriaus keitimą skaitykite 12 skyriuje.


Rėmėjo/Rekomendavusio asmens pakeitimo prašymas gali būti pateiktas tiesiogiai telefonu per pirmas penkias kalendorines dienas nuo registracijos pasiskambinus į ofisą jūsų šaliai paskirtu kontaktinių numeriu. Skambinant į telefono numerį Lietuvai atsilieps darbuotojos lietuvės, tik jų darbo vieta yra UK, todėl darbo laiko pradžia ir pabaiga 2 valandom vėlesnė nei Lt.
Po 5 kalendorinių dienų, tačiau per 30 dienų, raštiškas prašymas pakeisti rėmėją turi būti pateiktas el. paštu lithuania@youngliving.com, nurodant savo nario ID numerį ir PIN kodą bei pageidaujamo rėmėjo ID numerį. Detaliau apie visą procedūrą ir kitus variantus jei jau praėjo 30 dienų nuo jūsų registracijos skaitykite taisyklėse.

Pasakoju apie tai, kad žinotumėte ir pasinaudotumėte, kad išties rastumėt savo „gentį”. Jūs esate verti būti išties jums tinkančioje bendruomenėje, tarp jus suprantančių ir palaikančių žmonių, kur jausitės komfortabiliai. Ir aš pati noriu dirbti su tais, kas nori bendrauti ir dirbti su manimi, burti glaudžią aukštus etinius ir dvasinius standartus puoselėjančią, draugišką bendraminčių bendruomenę, savo „gentį”.


Ar jūs esate toks sąmoningas, rimtai ir atsakingai į savo gyvenimo kokybę žiūrintis, mokytis pasirengęs (ir pasirengęs keisti pasaulį į gerą) žmogus, kuris mato save mano komandoje? Jei taip, susipažinkime ir pabendraukime.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina Balsė

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.