Ar Reiki gali man padėti?

Žmonės ganėtinai dažnai manęs klausia ar Reiki gali padėti nuo to, šito ar ano – nuo vėžio ar diabeto iki virškinimo sutrikimų ar nemigos. Kai kas nori išgydyti/harmonizuoti santykius, susigrąžinti buvusią meilę ar pagerinti finansinę padėtį.

Visi ieškome sprendimų ir išeičių iš mus kankinančių situacijų ar būsenų, palengvėjimo nuo fizinio ar emocinio skausmo, nesvarbu ar tai susiję su sveikata, ar su gyvenimo situacija. Maža to, bėda nevaikšto viena ir kamuoti gali visa puokštė susijusių ar nesusijusių problemų verčiančių jausti neviltį, nuovargį, bejėgiškumą, beprasmiškumą.

Ir štai kyla klausimas ar Reiki gali man padėti?

Kad ir kokios kamuotų problemos, kad ir kokių turėtume tikslų, galutinis tikslas visuomet yra vienas – tiesiog pasijusti geriau. Todėl taip, Reiki gali padėti. Net jei negaliu pamojuoti stebuklinga lazdele ir priversti visų problemų akimirksniu išsispręsti, argi pasijusti geriau nebūtų didžiulė pagalba?


Jei pasijusite geriau galėsite aiškiau mąstyti, susidėlioti prioritetus, jausite motyvaciją padaryti ką galite ir paleisti visą kitą, suvoksite jog jūsų veiksmai gali kažką pakeisti, jūsų savijauta, laimė ir gerovė yra svarbūs. Dažnai pasijautimas geriau nuvertinamas kaip nebūtina prabanga. Spręsti atskirus simptomus nepakanka, kad pasijustume geriau. Mes esame pripratinti tradicinio gydymo jog reikia gerti vaistus, kurie turi šalutinį poveikį ir padėdami kartu kenkia, kad sunkioje situacijoje reikia kentėti sukandus dantis, kad per kančias į žvaigždes ir taip toliau ir panašiai… Tačiau būtent nuo pasijutimo geriau ir prasideda sveikimas.

Pasijusti geriau reiškia nuversti pirmąjį domino, kuris pradės grandininę reakciją vedančią link kitų sprendimų ir veiksmų, kurie savo ruožtu ves link pasveikimo ar pagerėjimo. O kad pasijusti geriau reikia atsitraukti nuo problemos, nuo atskirų detalių ir atkurti visos sistemos pusiausvyrą.

Reiki gydymas ir yra pusiausvyros ir harmonijos atkūrimas.

Reiki grąžina mus į natūralią, harmoningą būseną ar bent jau pastūmėja ta linkme. Tai reiškia jog normalizuojasi kvėpavimas, pulsas ir spaudimas. Jogai jau tūkstantmečius žino jog normalizavus kvėpavimą nurimsta ir protas. Mokslas tai patvirtina.

Pagerėjęs kvėpavimas, širdies ritmas ir spaudimas rodo jog kūnas pereina iš simpatinės sistemos dominavimo į parasimpatinės sistemos dominavimą. Tai yra gerai, nes mūsų kūnai sutverti funkcionuoti pagrinde dominuojant parasimpatinei nervų sistemai dar žinomai kaip „ilsėkis ir virškink“ būsena. Tai priešinga svarstyklių lėkštutė nei simpatinės nervų sistemos „kovok arba bėk“ fazė.

Perėjimas į parasimpatinės nervų sistemos dominavimą ir „ilsėkis ir virškink“ fazę nereiškia jog reikia nustoti būti aktyviems ir produktyviems. Taip, jūs geriau miegosite ir virškinsite – tai kritiniai sveikatos palaikymo faktoriai. Tačiau kai nemiegosite ir nevirškinsite, jūs būsite aktyvūs ir produktyvūs nejausdami streso.

Dominuojant parasimpatinei nervų sistemai kūnas funkcionuoja optimaliai, komfortabiliu tempu, kas leidžia išvengti fizinio išsekimo ir emocinio perdegimo. Pripažinkime jog daugelis gyvename visai priešingai – bandome bėgti gyvenimo maratoną sprinterio tempu. Mes pakankamai protingi jog suvoktume, kad tai nesveika, tačiau nesustojame. Tiesa tokia, kad mes nebežinome kaip sustoti, kaip sulėtinti tempą, kaip iš tiesų atsipalaiduoti.

Mes praleidžiame tiek daug laiko streso būsenoje, dominuojant simpatinei nervų sistemos pusei, kad mūsų kūnai tiesiog pamiršo kaip pakeisti pavaras ir grįžti į pusiausvyros būseną. O tuo tarpu organizmo patiriama žala kaupiasi. Galime rinktis sveikesnį maistą, tačiau nepajėgiame suvirškinti jo pakankamai gerai, kad visos ląstelės gautų joms reikalingą peną. Mes krentame į lovą išsekę, bet nepatiriame to gilaus, regeneruojančio poilsio, kurio taip reikia kūnui ir protui. O tuomet susimąstome kodėl nesame tokie sveiki ir laimingi, kokiais norime būti, kokiais desperatiškai siekiame tapti ir kodėl nepatiriame gyvenimo prasmės jausmo.

Ir štai ką tokioje situacijoje suteikia Reiki terapija – ji primena mūsų organizmui kaip išsigydyti ir atgauti pusiausvyrą.

Mokslui dar nevisai suprantamu būtu Reiki terapija padeda kūnui persijungti į parasimpatinės sistemos dominavimą ir įjungti savigydos ir regeneracijos funkciją, kurią visi turime.

Tai puiki žinia visiems, kad ir su kokiomis problemomis susidūrėte. Net jei sveikatos būklė tokia, kad tradicinė medicina ją įvardintų kaip nepagydomą, ar situacija tiesiog kritinė – pusiausvyros atgavimas padės pasijusti geriau ir funkcionuoti optimaliausiu režimu, išnaudojant visą savo potencialą, ko pasekoje jausitės dar geriau ir taip sukursite pozityvų uždarą ratą.

Žinoma neįmanoma pažadėti konkrečių rezultatų per tam tikrą laiko tarpą. Pusiausvyrai atgauti reikalingi skirtingi pokyčiai, kiekvienas link jos eis savu tempu, kuris labai priklausys nuo ryžti pasveikti ir tikėjimo. Tačiau viskas prasideda nuo geresnio kvėpavimo, miego ir virškinimo. Medicinos mokslas teigia jog 70% imuninės sistemos yra virškinamajame trakte.

 • Štai sąrašas dažniausiai minimų Reiki poveikių:
 • Miego pagerėjimas
 • Virškinimo pagerėjimas
 • Įtampos sumažėjimas
 • Skausmo sumažėjimas
 • Geresnis susikaupimas ir atmintis
 • Depresijos simptomų palengvėjimas
 • Šalutinių vaistų ir medicininių procedūrų poveikių sumažėjimas
 • Mažesnės reikalingos vaistų dozės
 • Greitesnis atsigavimas po traumų ar operacijų
 • Stabilesnė nuotaika
 • Padidėjęs atsparumas stresui
 • Išaugęs pasitikėjimas savimi
 • Laisvesnis ir harmoningesnis bendravimas
 • Gilesnis prasmės jausmas

Sunkaus ir alinančio gydymo procesu Reiki terapija padeda išlaikyti vidinę pusiausvyrą ir aiškesnį mąstymą, atlikti visus reikalingus veiksmus. Taigi Reiki gali padėti gauti maksimalią naudą ir minimalią žalą iš tradicinės medicinos. Reiki nėra panacėja, jos vienos visais atvejais tikrai nepakaks, bet tai puiki pradžia ir puiki pagalbinė priemonė.

Kaip savo auditorijai patarė žinomas kardiochirurgas Mehmet Oz, po to kai jo laidoje 2010 sausį buvo pademonstruota Reiki praktika – „Išbandykite Reiki!“

Norinčius užsisakyti nuotolinį Reiki seansą ir išbandyti šį energetinio gydymo/harmonizavimo metodą prašau užpildyti užsakymo formą.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”false”]Užsisakyti Reiki seansą[/asg-button]

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.