Kaip veikia Reiki

Kaip veikia Reiki ir rekomendacijos pirmąsyk gaunantiems Reiki gydymą

Visų pirma kas yra Reiki

Reiki tai energijos ir natūralaus gydymo metodo kilusio iš Tibeto pavadinimas. Šį metodą iš užmaršties prikėlė japonas budistas daktaras Mikao Usui 20 amžiuje. Pavadinimas Reiki susideda iš dviejų sąvokų. Rei reiškia universalus, o taip pat dvasia (dievas) ir Ki – gyvybinė energija (prana, či, meilė ar kt). Taigi Reiki yra visaapimanti, visaesanti, pati subtiliausia ir universaliausia energija iš kurios diferencijuojasi visos kitos energijos ir kyla visa kūrinija. Viskas Visatoje sudaryta iš energijos ir viskas yra tarsi didžiulis energijos vandenynas iš begalybės lašelių. Ši pirminė, universalioji gyvybinė energija ir yra Reiki.

Kaip Reiki veikia

Kai nueiname pas gydytoją, jis gydo mūsų nemigą, kaulo lūžį, skaudančią gerklę, ar kitą ligą. Kai nueinate pas Reiki specialistą jis gydo JUS – žmogų kenčiantį nuo kažkokios problemos arba neturintį problemos, bet norintį palaikyti optimalų organizmo funkcionavimą ir išvengti negalavimų. Reiki nesitaiko į konkrečią problemą, ji padeda atkurti organizmo pusiausvyrą ir primena kaip išsigydyti pačiam.

Tai vyksta tokiu būdu. Reiki seanso metu žmogus atsipalaiduoja ir ima dominuoti parasimpatinė nervų sistemos dalis. Gyvenant dideliu tempu, įtampoje ir strese beveik visą laiką dominuoja simpatinė nervų sistema, kurios funkcijos yra „kovok arba bėk“. Įsijungus parasimpatinei nervų sistemai organizmas įeina į „ilsėkis ir virškink“ būseną, kurioje gali įsijungti regeneraciniai mechanizmai. Vienu metu „kovoti arba bėgti“ ir regeneruotis organizmas negali, šios nervų sistemos dalys veikia pakaitomis. Problema ta, kad šiuolaikinis gyvenimo tempas ir sveikatai nepalankūs gyvenimo būdo įpročiai beveik nepalieka laiko mums pabūti „ilsėkis ir virškink“ būsenoje, tiesiog neleidžiame sau persijungti iš simpatinės nervų sistemos dominavimo į parasimpatinės. O žmogaus organizmas yra sukurtas ir numatytas didžiąją laiko dalį veikti dominuojant parasimpatinei nervų sistemai. Reiki padeda atsipalaiduoti, atgauti vidinę pusiausvyrą ir įeiti į sveikimui palankią būseną.

Ko tikėtis seanso metu

Nesvarbu ar Reiki seansas atliekamas „gyvai“ ir Reiki energija perduodama rankų uždėjimu, ar seansas atliekamas per atstumą, galite jausti subtilius pojūčius. Dažniausiai minimi pojūčiai yra gilus atsipalaidavimas, vidinio komforto, šilumos, skausmo sumažėjimo pojūtis.


Tačiau kartais pojūčiai gali būti ir ne itin malonūs kaip lengvas galvos sunkumas ar spaudimas, pykinimas jei Reiki suaktyviną organizmo detoksikacijos procesą. Gali paaštrėti chroniškų ligų ar ilgalaikių problemų keliamas diskomfortas arba išryškėti dar tik besiformuojančių ir ateityje atsirasiančių ligų simptomai. Tai vadinama sveikimo krize, kai pirmiausia giliai esančios problemos – fizinės, psichologinės ar dvasinės iškeliamos į paviršių ir atveriamos, o tuomet gydomos.

Bet apie pusė žmonių seanso metu nejaučia nieko, ar tiesiog neatkreipia dėmesio į subtilius pojūčius. Tai gali priklausyti nuo organizmo individualaus jautrumo, nuo vidinės būsenos, ar ji pakankamai rami kad pastebėtų nežymius būsenos pasikeitimus ir nuo individualaus Reiki veikimo. Kiekvieno žmogaus situacija yra unikali ir kelias link vidinės pusiausvyros ir optimalios sveikatos bei harmoningo gyvenimo būdo labai individualus. Vieni jau po pirmo seanso gali pasidžiaugti fizinės ir emocinės savijautos pokyčiais, kiti tik po viso 10 seansų kurso gerai pagalvoję pastebi kas jų gyvenime pasikeitė. Kiekvienas eina savu keliu ir jo negalima nei pagreitinti, nei pakreipti, Reiki praktikas tik perduoda energiją, bet nesikiša į procesą.

Taigi jei nusprendėte išbandyti Reiki poveikį ir susitarėte dėl asmeninio ar nuotolinio seanso tiesiog atsipalaiduokite ir kiek įmanoma atsikratykite bet kokių išankstinių lūkesčių ir nuostatų. Tikėkite jog Reiki veiks aukščiausiai jūsų gerovei ir ves jums palankiausiu keliu ir tinkamiausiu tempu.

Taip pat atliekant Reiki tomis dienomis ir dar kurį laiką baigus kursą rekomenduojama gerti daugiau paprasto geriamojo vandens. Vanduo palengvins detoksikacijos procesą, pagreitins Reiki veikimą, padės išvesti seną informaciją ir įnešti naują. Tai, jog seansus darau vakarais, nereiškia jog reikia išgerti litrą vandens ir prieš miegą – visur vadovaukimės sveiku protu. Tiesiog pagurkšnokite per dieną bent porą papildomų stiklinių vandens ar tą standartinį medikų rekomenduojamą kiekį – 1,5 L vandens per dieną.

[asg-content-box boxcolor=”gray” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”false”]

Norinčius užsisakyti nuotolinį Reiki seansą ir išbandyti šį energetinio gydymo/harmonizavimo metodą prašau užpildyti užsakymo formą.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”false”]Užsisakyti Reiki seansą[/asg-button]

[/asg-content-box]

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Man reiki padėjo išsilaisvinti, nevaržyti savęs, atsikratyti kompleksų. O ir fizinė sveikata pagerėjo. Kai pradėjau lankyti reiki seansus mažiau sergu, psichologiškai ramiau jaučiuosi ir labiau pasitikiu savimi.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.