Čakras valanti ir aktyvinanti meditacija

Ši meditacija padės subalansuoti kūno energetinę sistemą ir atstatyti kūno ir dvasios pusiausvyrą. Prieš pradėdami darbą su čakromis perskaitykite apie jas šį straipsnį, kad žinotumėte kiekvienos čakros įtaka organizmui bei emocijoms. Toliau pateikiamas pratimas yra tik kaip bendra kūno ir dvasios harmonizavimo priemonė galinti tik papildyti, bet ne pakeisti įprastinį gydymą jei jis jums reikalingas.

Šiai meditacijai jums prireiks kalnų krištolo (skaidraus kvarco) akmenėlio. Jie puikiai tinka apvalymui. Pieš naudojimą jį apvalykite, pakraukite ir užprogramuokite. Ritualas bus dar efektyvesnis jei jį atlikinėsite ugnies rate. Tam reikės bent keturių žvakių ir saugių žvakidžių. Patogiausios yra žvakės – tabletėlės ir mažos stiklinės žvakidės. Turėkit omenyje, kad šią meditaciją turėsite atlikinėti reguliariai ir gan ilgą laiką, kad pajustumėte ryškesnį poveikį.

Taigi, jei naudosite ir ugnies ratą, saugiose žvakidėse uždekit žvakes. Galit naudoti tik 4 visoms pasaulio kryptims, arba daugiau. Sudėliokite jas ratu taip, kad galėtumėte jame atsigulti. Jei ugnies rato nenaudosite, tiesiog susiraskit patogią vietelę atsigulti. Pradėkite nuo kvėpavimo stebėjimo ir atsipalaidavimo, tada uždėkit kvarcą ant čakros.

Turite sutelkti savo kvėpavimą į tuo metu valomą čakrą taip, lyg kvėpuotumėt per ją. Įkvėpkite čakros spalvą, o iškvėpkite į akmenėlį neigiamą energiją tamsių dūmų pavidalu. Mintyse matykite kaip čakros spalva darosi gaivi ir ryški, visa tamsi energija iš jos išeina į akmenėlį. Šaknies čakros spalva raudona, sakralinės – oranžinė, saulės raizginio – geltona, širdies – žalia ar rožinė, gerklės – žydra, trečiosios akies – tamsiai mėlyna ar indigo, viršugalvio – violetinė.


Po meditacijos įsivaizduokite kaip perteklinė energija nuteka į žemę, o čakros kaip gėlių žiedai susiskleidžia. Pernelyg atviram vaikščioti nesaugu 🙂

Bus saugiau ir geriau jei dirbsite nuosekliai nuo apatinės čakros aukštyn per ieną meditaciją apvalydami visas čakras arba kiekvienai skirdami po keletą meditacijų prieš pajudėdami aukštyn. Taip pat nepamirškite po kiekvienos tokios meditacijos nuplauti akmenėlio po tekančio šalto vandens srove ir padėti pasikrauti saulės šviesoje. Naudojant tam pačiam tikslui, iš naujo programuoti jo nebūtina.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Jolita

    Labai dekoju uz cakras valancia iraktyvinancia meditacija tikrai ja isbandysiu atrodo viliojanciai ir labai dekoju uz visa su ciakromis susijusia informacija ji tikrai yra naudinga tik mums reikia rekomendacijas isbandyti.Aciu kad Jus tokia esate.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.