Taro korta - Šventikas

Čakrų diagnostika – Kaip žinoti ar einu teisingu keliu?

Savo darbe dažnai girdžiu klausimą „Aš aš einu savo keliu?” arba „Koks tas mano kelias, jaučiuosi visiškai paklydusi ir nerandu savęs?”. Vis dažniau žiūriu į kliento čakrų sistemą ieškodama atsakymų kaip padėti įveikti aklavietėje laikančius blokus ir išlaisvinti įgimtą potencialą, kad klientai išreikštų savo unikalią ir autentišką asmenybę, realizuotų savo misiją. Čakrų energijos išvalymas, jų atvėrimas ir subalansavimas padeda pasiekti tą aukščiausią potencialą.

Artėjant metų pabaigai artinasi ir permainų laikas, visi mes kursime naujus planus, duosime sau ir Visatai naujus pažadus. Ne visi pastebime subtilius ženklus rodančius ar einame teisingu keliu, o per savo čakras galime gauti informaciją padėsiančią su juo susiderinti, maksimaliai išnaudoti turimą potencialą.

Susipažinkime su 7 pagrindinėmis čakromis pradėdami nuo viršaus:

 • Karūnos čakra – jos vieta yra viršugalvyje, spalva violetinė, o energiją geriausiai išreiškia frazė „Aš galiu”
 • Trečiosios akies čakra – jos vieta truputį aukščiau taško tarp antakių, spalva tamsiai mėlyna, o jos energiją išreiškia frazė „Aš matau” arba „Aš suvokiu”
 • Gerklės čakra randasi gerklės duobutėje, jos spalva žydra, o energiją išreiškia frazė „Aš išreiškiu” arba „Aš kalbu”.
 • Širdies čakra randasi krūtinės centre, jos spalva žalia, o energiją išreiškia frazė „Aš myliu”.
 • Saulės Raizginio čakra randasi skrandžio duobutėje, jos spalva yra geltona, o energiją išreiškia frazė „Aš darau” arba „Mano valia”
 • Sakralinė čakra yra per 4 pirštus žemiau bambos, jos spalva oranžinė, o frazė „Aš noriu”
 • Pagrindo čakra randasi ties stuburgaliu, jos spalva raudona, o frazė „Aš turiu”

Pasidalinsiu paprastu pratimu kaip nuskaityti informaciją iš savo čakrų, kad būtų lengviau suprasti kaip išreiškiate jų energiją. Tam reikės Taro kaladės išmaišytos taip, kad kortos būtų ir teisinga ir apversta padėtimi ir žinių apie kiekvienos čakros funkcijas, kurias galite gauti perskaitę išsamius straipsnius apie kiekvieną čakrą šioje svetainėje.

Garsiai 3 kartus ištarkite pasirinktos čakros frazę tuo metu dėmesį sutelkę į čakros vietą ir įsivaizduodami tos čakros spalvą. Tuomet ištraukite tris kortas, kurios leis pratęsti pradinę čakros frazę.


Štai pavyzdys kaip nuskaitoma Pagrindo čakros informacija:

 1. Šventiko korta – Aš turiu tikėjimą ir raktus gilesniam supratimui.
 2. Skeptrų 2 – Aš turiu plačią perspektyvą ir valią rinktis savo kelią.
 3. Apversta Taurių 3 – šiuo atveju aš NEturiu draugų, artimų ryšių su žmonėmis arba neturiu laiko smagiam ir prasmingam laikui su draugais.

Taro korta - Šventikas Taro korta - Skeptrų 2 Taro korta - Apversta Taurių 3

Labai teisingi kortų pastebėjimai ir atsižvelgiant į tai, jog Skeptrų 2 yra pasirinkimo korta klausianti kas man svarbiausia, kur mano valia ir aistra, akivaizdu jog renkuosi Šventiką vietoje Taurių 3, renkuosi leisti laiką mokydamasi ir dalindamasi žiniomis, siekdama gilesnio ryšio su aukštesne, vedančia jėga ir padėti kitiems suprasti tai, ko išmokau pati, vietoje laiko paprastai bendraujant su mano širdžiai mielais žmonėmis. Jų daug mano gyvenime, tiesiog aš vis atsisakau paprasto smagaus pasibuvimo kartu neskiriu jam laiko.

Beje Skeptrų 2, rodanti mane ryžtingai priimančią sprendimus, kai jai už nugaros Šventikas (iliustracijai panaudoti kitos nei naudota Taro kaladės paveikslėliai, todėl veikėjas žiūri ne į tą pusę) rodo jog turiu stiprų užnugarį ar pagrindą, mane iš tiesų veda į horizontų išplėtimą ir galimybių atsivėrimą. Tarsi ta žinia, kurią nešu turi pasiekti labai toli ir plačiai.

Čia nėra nei palaikymo, nei pasmerkimo, kortos nesako ar mano pasirinkimas geras, ar blogas, jos tik atskleidžia man jį, kad galėčiau sąmoningai apsvarstyti. Labiausiai susimąstyti mane skatina kilęs klausimas ar privalau rinktis vieną iš dviejų, ar galėčiau pakeisti Taurių 3 į teisingą padėtį. Galbūt artimesnis emocinis kontaktas su žmonėmis yra ne tik tai, ko man trūksta, bet ir ko man reikia, kas kaip tik ir leistų išplėsti savo horizontus.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Daiva

  Labai dekoju, kaip labai laiku radau sita diagnostikos buda 🙂 pasidariau sau isdestyma, ir pamaciau daug idomiu dalyku. Be to labai graziai matosi rysys tarp cakru – pvz. trecios akies cakroj korta kardu 9 – as matau – negatyviai, o karunoj – as galiu- 10 kardu, t.y. negatyvios mintys mane prismeigia prie zemes ir del to jauciuosi tokia bejege. Ir dar Bokstas pagrindo cakroj… Sirdies cakroj krito tauriu pazas, kuris manau rodo mano sunu, ir apversta lazdu 6 – as numesta nuo arklio po skyrybu 🙂 Na zodziu labai idomu, aciu!

  1. Lina Balsė

   Sveika Daiva, dėkui, kad pasidalinote, džiaugiuosi jog šis išdėstymas jums pravertė. Šiaip tai jūsų čakrų energijos, o ne kiti žmonės kortose, tad Taurių Pažas greičiau yra jūsų meilė ir švelnumas sūnui, o ne konkrečiai jis pats. Jei Taurių Pažas ir apversta Skeptrų 6 greta, gal numesti nuo arklio buvo jūsų švelniausi ir tyriausi jausmai ir į jų atstūmimą reagavote pasitikėjimo savimi smukimu. Visos neigiamos mintys, nusivylimas, gal ir pamąstymai „už ką man taip” aišku atkerta jūsų karūnos čakros ryšį su tuo, kas aukščiau, o ir pagrindą praradote. Tačiau apversta Skeptrų 6, Bokštas sufleruoja jog smūgį labiausiai patyrė jūsų ego. Gal reikia priminimo jog visų mūsų esmė yra meilė ir meilė gali išlikti net po išsiskyrimo. Galima atleisti ir paleisti su meile, jei patraukti iš kelio ego ir išgydyti bei atverti širdies čakrą.

   1. Daiva

    Ačiū labai už paaiškinimą! Tikrai labai teisingai, pati nepagalvojau apie ego 🙂 O sirdies cakroj buvo dar ir tauriu tuzas, galbut tai reiskia kad mano sirdis pamazu jau gyja?

    1. Lina Balsė

     Gal ji nė nebuvo sudaužyta, tik tas ego užgautas, o širdis vis dar sklidina meilės ir gali jausti pilnatvę.

 2. Arturas

  Laba diena as nesuprantu saves niekaip negaliu persilauzt gyvenime nieko nepasiekiau galbut gimiau ne tuo laiku niekaip negaliu rasti savo kelio gimiau 1976.11.05. noreciau kad butu kitaip galbut as ka nors netaip darau gyvenime [nezinau saves]…..

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.