Tibeto kvarco dvigaliai kristalai

Tibeto kvarcas – dvigaliai kristalai

Tibeto kvarco kristalai, kaip sufleruoja jų pavadinimas, kasami Himalajų aukštikalnėse, Tibete ir neša savyje šios aukštą dvasinį lygį turinčios vietos energiją, švento garso „OM“ vibraciją.

Kiriliano fotografija parodė jog apvalyti Tibeto kvarco kristalai skleidžia viso šviesos spektro spalvas, tad jie išvalo, aktyvuoja ir subalansuoja visų čakrų energiją, išvalo ir suaktyvina energijos tekėjimą visais meridianais. Nuolat nešiojant tibeto kvarco kristalą su savimi jis išvalo aurą nuo negatyvios energijos ir tarsi nusivalius murzinus langus tai leidžia į vidų patekti daugiau šviesos, t.y. gyvybinės energijos. Aurai prisipildžius itin aukštos tibeto kvarco vibracijos suformuojamas tarsi apsauginis laukas neįleidžiantis jokio negatyvo.

Taip pat šių kristalų energija padeda apvalyti ir pakelti patalpos energetiką. Tai itin naudinga kuriant palankią erdvę meditacijai ar gydymui, pavyzdžiui masažo ar Reiki terapijos kabinete. Galima išdėlioti tibeto kvarco kristalus savo sklypo, namo ar miegamojo kambario kampuose, kad būtų išsklaidytos negatyvios įtakos ir energijos.

Nuostabiai tinkami meditacijai ir gydymui. Tibeto kvarco energija padeda atsiverti ir išsiplėsti sąmonei, paleisti emocinius prisirišimus ir užmegzti ryšį su aukštesniais egzistencijos lygmenimis, padeda sustiprinti ryšį su savo aukštesniuoju Aš ir dvasiniais vedliais. To pasekmėje ima ryškėti psichiniai sugebėjimai, ypač aiškiagirdystė (medituoti užsidėjus kristalą ant trečiosios akies čakros), stiprėja gebėjimas gydyti, taip pat maldos energija. Kristalai aktyvina viršutines čakras ir skatina dvasinį augimą.


Nauda sveikatai ir bendrai savijautai kyla iš to, kad kristalai padeda suvokti ir paleisti neigiamus energijos, mąstymo ir elgesio šablonus, žalingus įpročius, kurie kelia fizinius negalavimus. Stiprindami visą energetinę sistemą, išvalydami, atkurdami energijos tekėjimą ir pripildydami aukštos energetinės vibracijos šie kristalai žinomi kaip puikūs pagalbininkai prie tokių sutrikimų kaip chroniškas nuovargis, artritas, kaulų traumos, depresija, fibromialgija, žarnyno problemos, daro gydantį poveikį nervų sistemai, stiprina ištvermę, fizinę jėgą, tiesiog suteikia daugiau energingumo.

Tibeto kvarcai gali padėti suardyti tuos mentalinius blokus, kurie kuria priklausomybes ir palaiko žalingus įpročius. Jie gali padėti badaujant ar mokantis bet kokio susilaikymo. Manau tai ideali pora su ametistu gydant priklausomybes, ypač alkoholizmą. Pridėliočiau šių akmenų namuose, priklijuočiau šių kristalų po lova 4 kampuose, pridėčiau į kišenes, pakraučiau jais vandenį, kurį gers žmogus turintis priklausomybių.

Šie kristalai retkarčiais pasitaiko visai skaidrūs, bet dažniausiai būna dūminiai ar su juodais inkliuzais turinčiais anglies, kas jiems suteikia įžeminantį ir koncentraciją stiprinantį poveikį. Kristalai randami su viena viršūne, dviem viršūnėm/dvigaliai ir kaip drūzos. Dvigaliai kristalai priima ir siunčia energiją į abi pusės, todėl juos galima padėti tarp dviejų čakrų, kad išlaisvinti blokus ir atkurti energijos tekėjimą tarp jų. Išdėliojus dvigalius kristalus aplink pagrindinį čakros akmenį, šie kristalai vienu metu ir pašalins užsistovėjusią neigiamą energiją ar blokus ir pripildys teigiama energija, nereikės jų apsukti.

Tibeto kvarco kristalai stiprina ir aktyvuoja kitus kristalus, tad yra naudingas priedas į bet kokių kitų akmenų rinkinį. Taip pat jų pagalba galima sukurti itin galingą kristalų mandalą. Jau išmėginau juos energetiką valančioje mandaloje kartu su selenitu ir juoduoju turmalinu ir energija buvo itin stipri, o kliento atsiliepimai labai pozityvūs.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. ALINA

  Laba diena,

  Kaip kur nusipirkti Tibeto kavrco dvigalių kristalų?

  Pagarbiai
  Alina

  1. Lina Balsė

   Sveika Alina, turiu jų pardavimui jei norite. Parašykite man į emailą ir susiderinsime.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.