Gydancios garso vibracijos

Gydančios solfedžio garsų vibracijos

Solfedžio dažniai tai garsinės vibracijos naudojamos gydymui ir dvasiniam tobulėjimui. Jų atradimo istorija išties mistiška. Pasirodo šią senovinę 6 garsų gamą tiksliai išgiedodavo Gregoriniai chorai, tačiau tiksli garso moduliacija, technika ir žinios apie šių garsų savybės buvo prarastos laike.

Originalią solfedžio gamą sudarė vienuolis benediktinas Guido d‘Aresso (991-1050 m.e.m). Daktaras Joseph Puleo atskleidė solfedžio garsus 70-taisiais radęs šių garsų dažnius užšifruotos biblijoje, Skaičių knygoje, 7 skyriuje 12-89 psalmėse. Pitagoro numerologiniai skaičiavimo metodai padėjo jam pastebėti tam tikrus dėsningumus ir atrasti tikslų matematinį modelį, kuriuo buvo užšifruoti solfedžio garsų dažniai: 396, 417, 528, 639, , 741 ir 852.

Man teko rasti informaciją jog būtent 528 Hz vibraciją genetikai naudoja, kad pataisytų pažeistą žmogaus DNR, tačiau tai savomis akimis nematyta ir nepatikrinta informacija.

Tarptautinių žodžių žodynas pateikia tokią žodžio solfedžio reikšmę:


solfèdžio [it. solfeggio], muz. klausos lavinimo būdai: muz. pratimų dainavimas, skaitymas natų pavadinimais ir muz. diktantai, užrašomi natomis arba pasakomi iš klausos.

Originalią senovinę solfedžio gamą sudarė 6 natos. Jų pavadinimai (Ut, Re, Mi, Fa, Sol, La) atsirado kaip žinomo viduramžių himno Jono Krikštytojo garbei „Ut queant laxis“, pirmo posmo santrumpos.

Ut queant laxis Resonare fibris
Mira gestorum Famuli tuorum
Solve polluti Labii reatum“

Yra nemažai šio teksto vertimų, vienas iš jų skamba taip: „Apvalyk mūsų nešvarias lūpas nuo nuodėmės, kad galėtume apdainuoti išlaisvintomis balso stygomis jo darbus”. Kiekviena šio posmo eilutė buvo giedama vienu laipsniu aukščiau nei ankstesnė. Tai buvo būdas per vibracinį rezonansą pakylėti dainuojančiuosius link dieviškumo, atverti kanalą bendravimui su kūrėju.

Kiekvieną natą ir jos poveikį išsamiai studijavo pats daktaras Puleo ir kiti profesionalai. David Hulse, garso terapijos pionierius, turintis 4 metų darbo patirtį šiuos garsus apibūdino taip:

UT – 396 Hz – Paverčia sielvartą į džiaugsmą, išlaisvina iš kaltės ir baimės

Ši vibracija susijusi su itin stipriu magnetiniu lauku. UT tonas gali būti naudojamas kaip priemonė padedanti įgyvendinti tikslus. Gydanti 396 Hz vibracija padeda paleisti kaltės jausmą, kuris dažnai yra rimčiausia kliūtis tikslų ir norų įgyvendinimui. Ši vibracija išlaisvins jus iš kaltės jausmo paskatindama nuleisti apsauginius mechanizmus. 396 Hz solfedžio garsas padės įsižeminti, pabusti, išsiblaivyti ir grįžti į realybę.

RE – 417 Hz – Padeda pakeisti situacijas, išjudina pokyčius

Sekantis tonas solfedžio gamoje veikia rezonanso ir sustiprinimo principu. Jis gali įveikti žmogaus susvetimėjimą ir nutolimą nuo Dievo, paskatinti grįžti į teisingą kelią. Šis dažnis valo traumuojančių patirčių įspaudą mūsų energetikoje, pašalina destruktyvią praeities įvykių įtaką dabarčiai ir ateičiai. Jį galima pasitelkti siekiant paleisti ribojančius įsitikinimus, kliudančius realizuoti savo tikslus. 417 Hz dažnis suteikia energijos kiekvienai kūno ląstelei, padeda jai ir joje esančiai DNR funkcionuoti pačiu optimaliausiu būdu. Taip pat šis garsas padeda realizuoti kūrybinį potencialą.

MI – 528 Hz – Transformacija ir stebuklai, pataiso pažeistą DNR

Tonas Mi gražina žmogaus DNR į pirminę, tobulą būseną. Naudojant jį teisingai – su aiškia intencija ir „šviesos“pagalba vyksta tikri stebuklai. DNR pataisymas/atstatymas turi tokių pozityvių šalutinių efektų kaip padidėjęs gyvybinės energijos kiekis, proto aiškumas, sąmoningumas, kūrybingumo pabudimas, ekstatinės būsenos kaip gili vidinė ramybė, šokis, laimė. MI tonas padeda atsiverti gilioms dvasinėms patirtims ir nušvitimui.

FA – 639 Hz – Santykiai, susijungimas su dvasine šeima

Šis dažnis leidžia sukurti harmoningus tarpasmeninius ir bendruomeninius santykius. Tonas FA gali būti naudojamas sprendžiant santykių problemas – šeimoje, tarp partnerių, draugų ar net socialines problemas. Ląsteliniame lygmenyje ši vibracija skatina ląstelę „bendrauti“ su jos aplinka, skatina viso organizmo susiderinimą ir harmoningą visų dalių veiklą. Šis senovinis solfedžio dažnis skatina bendravimą, didina supratimą, toleranciją ir meilę. 639 Hz dažnis gali būti naudojamas komunikacijai su paraleliniais pasauliais ar dvasinėmis sferomis.

SOL – 741 Hz – Intuicija, apsivalymas, nušvitimas

Si tonas išvalo ląsteles nuo toksinų ir elektromagnetinės radiacijos. Dažnas šios vibracijos naudojimas veda į sveikesnį, paprastesnį gyvenimą, gali paskatinti pakeisti įprastinę dietą į tokią, kurioje nebūtų toksinų. Dar vienas 741 Hz vibracijos savybė yra apvalyti organizmą nuo infekcijų – virusinių, bakterinių ir grybelinių. Šis tonas padeda gyventi švarų ir dvasingą gyvenimą.

LA – 852 Hz – Grįžimas prie dvasinės/dieviškosios tvarkos ir plano

Šis tonas tiesiogiai susijęs su Šviesos principu. Šis dažnis gali būti naudojamas kaip priemonė atsiverti bendravimui su visa-apimančia Dvasia. 852 Hz vibracija kelia sąmoningumą ir atveria žmogų dvasinėms patirtims. O ląsteliniame lygmenyje ši vibracija leidžia ląstelei transformuotis į aukštesnio lygmens sistemą.

Senovinių solfedžio garsų ryšys su čakromis

Be aukščiau išvardintų, daugelio dvasinių gydytojų, muzikos terapijos specialistų ir mokslininkų šioms garsinėms vibracijoms priskiriamų savybių jos susijusios su pirmomis 6 čakromis. Jei pažįstate čakrų sistemą, klausydamiesi šių vibracijų galite pajusti kiekvieno tono vibravimą atitinkamoje čakroje. Taigi solfedžio garsų vibracijas galima naudoti norint greitai ir gan paprastai išvalyti, suaktyvinti ir subalansuoti čakrų sistemą tiesiog pasiklausant šių garsų.

Albertas Einšteinas yra pasakęs: „Kas liečia materiją, mes visi labai klydome. Tai, ką vadiname materija, yra energija, kurios vibracijos buvo sumažintos tiek, kad taptų suvokiamos mūsų juslėmis. Materijos nėra.“ Visa materija vibruoja savitais dažniais ir viskas turi savo melodiją. Mokslas pagaliau atrado muzikinę materijos nuo atomo branduolio iki galaktikų prigimtį, o Biblijoje parašyta – pradžioje buvo žodis, t.y. garsas arba vibracija.

Štai kodėl šios vibracijos tokios galingos. Jos gali priminti tikrąją dangiškųjų sferų muziką ir per rezonansą grąžinti mūsų kūną į originalią harmoningą būseną.

Instrukcija

Susiraskite ramią vietą, kur jūsų netrukdys. Rekomenduojama naudoti stereo ausines ir kuo jos bus geresnės kokybės, tuo geresnių rezultatų jūs pasieksite. Klausantis solfedžio garsų svarbu sutelkti visą dėmesį į skambantį garsą, klausytis atsipalaidavus, meditacinės būsenos.

Pradėjus klausytis šių garsų galite pajusti tokius simptomus kaip galvos skausmas, kūno trūkčiojimai ar net pykinimas. Neišsigąskite, tai normalu. Šių garsų vibracijos pašalina energetinius blokus, kad atsistatytų normalus energijos tekėjimas ir ji patektų ten, kur jos stinga.

Geriausių rezultatų galite tikėtis jei klausysitės solfedžio tonų kartą per dieną. Pokyčiai paprastai pastebimi po 6 savaičių nuo jų naudojimo pradžios. Galite klausytis ir dažniau, kad ir kelis kartus per dieną. Atminkite jog tai ne stebuklinga piliulė ar panacėja nuo visų ligų. Jokiu būdu neturėtumėte pakeisti įprastinio medikamentinio gydymo šiais garsais jei jis jums paskirtas gydytojo. Tai alternatyvi ir papildoma terapija, kurią galite naudoti lygiagrečiai su tradiciniu gydymu jei jis jums reikalingas.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Galina

  Labas Linute,jau trečia diena klausausi gydančios solfedzio garsų….anksčiau klausytis neteko,Klausantis labai spaude smilkinius ,kaktą,toks jausmas kad tuoj galvą suspaus.Galva skauda.Siaip daugiau jokių pojučių lyg nepastebejau.Klausysiu toliau….įdomu kokių rezultatų pasieksiu.Ačiū.

 2. Žavinta

  Sveiki Lina,
  Noriu pasiteirauti ar tinka klausyti tų vibracijų,kai žmogus labai karčiuoja,esant kūno laužymui,ar tai neapsunkintų būsenos? Ar geriau palaukti,kai kiek pageres sveikata ir tada klausytis? Ką patartumėte? Ačiū.

  1. Lina Balsė

   Tikrai galima, juk turėtų harmonizuojantį, vibraciniu lygmeniu gydantį poveikį. Nebent pačiai jausis jog per daug, galva sunki, nebesinori. Klausykit savo kūno 🙂

  1. Lina Balsė

   Sveika Vija, galite garsus klausytis kad ir kasdien užėjusi į šį puslapį. Pačius įrašus kažkada labai ilgai ieškojusi radau internete, jei jums jų būtinai reikia parsisiųsti mėginkite susirasti. Nors yra mokamų CD diskų, bet galima rasti pačias vibracijas ir nemokamai.

  1. Algis

   Jokie. Mokymuisi labiausiai padeda protingų knygų skaitymas tyloje ir bandymas suprasti bei išsiaiškinti perskaitytą.

   Kaip alternatyva dar padeda knygos dėjimas po pagalve. Tik ne daugiau 3 knygų iš karto- kentės sprando slanksteliai.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.