kaip pagerinti santykius

Reiki harmoningiems santykiams ir meilei

Pusiausvyrą atstatanti, harmonizuojanti ir gydanti Reiki energija gali padėti sukurti prasmingus ir gilius santykius tiek su savimi pačiais, tiek ir su aplinkiniais žmonėmis. Reiki veikia visais lygmenimis – fiziniu, emociniu, mentaliniu ir dvasiniu, todėl gali padėti įveikti vidines kliūtis ir psichologinius blokus kliudančius sukurti gilius, pagarba ir meile pagrįstus santykius.

Svarbiausi santykiai yra santykiai su savimi

Reiki gali padėti išgydyti santykį su pačiu savimi, įveikti vaikystės traumas, neigiamo požiūrio į save sužlugdytą savivertę. Išmokę mylėti save tokiais, kokie mes esame galėsime būti savimi santykiuose su kitais žmonėmis. Harmoningesnė mūsų pačių asmenybė, meilė ir pagarba sau leis realizuoti save gyvenime, eiti tokiu keliu, kuris palankus ir teisingas būtent mums, nesistengiant pateisinti aplinkos lūkesčių ar stereotipų.

Meilė sau yra pats pagrindas, be kurio neįmanoma jaustis mylimu ir laimingu santykiuose, nes kitas žmogus negalės suteikti mums to, ką turime sau duoti patys, negalės įprasminti mūsų gyvenimo, padaryti mūsų vertingais savo meile ir dėmesiu. Nesukūrus harmoningo ryšio su savimi, neišmokus mylėti, gerbti ir vertinti savęs, žmonės santykius kuria ant baimės pagrindo, su priklausomybės, pavydo ir kontrolės elementais, jaučiasi niekas be mylimo žmogaus ir gali net grasinti nusižudyti jei kitas žmogus išeis.

Reiki gali padėti iškelti į paviršių visas neigiamas nuostatas apie save ir jas pakeisti į pozityvias, priimti ir pamilti save, sustiprinti savivertę ir tapti laimingu nepriklausomai nuo to ar yra šalia kitas žmogus ar ne. O tai savo ruožtu pritrauks į mūsų gyvenimą žmones, kurie taip pat bus psichologiškai ir dvasiškai sveikesni, mylintys save ir mokantys mylėti kitą.


Reiki ir tikrosios meilės paieškos

Aš laikausi nuomonės, jog šiais laikais, kai visur akcentuojama meilė ir ypač seksas, iš tiesų tos meilės yra itin mažai. Kaip tik todėl žmonės jaučiasi vieniši ir turi labai didelius lūkesčius santykių atžvilgiu, kad mylimas žmogs užpildys vidinę tuštumą, suteiks laimės ir pilnatvės jausmą, gyvenimo prasmę ir kiekviena diena bus pilna rožių ir vaivorykščių. O iš tiesų meilės žmogus gyvenime turėtų būti kur kas daugiau nuo meilės gyvenimui ir gamtai iki meilės tėvams, draugams, kolegoms, kaimynams, visiems, kuriuos likimas atsiunčia į mūsų gyvenimą.

Tiesa ta, kad mes pritraukiame tai, ko esame verti, kas energetiškai atitinka mus pačius ir gali padėti mums augti ir mokytis mūsų sielai reikalingas pamokas. Ir tik pilnavertė, save realizuojanti ir laiminga asmenybė gali sukurti pilnaverčius, sveikus ir laimingus santykius.

Reiki gali padėti įveikti praeities santykių paliktas emocines traumas. Nes tos traumos kelia įtampą ir baimę, kliudo atverti širdį naujiems santykiams. Net jei žmogus labiau nori mylėti ir būti mylimas nei bijo vėl būti įskaudintas, pradėdamas naujus santykius jis persineša į juos ankstesniųjų santykių problemas.

Kadangi Reiki atkuria harmoniją ir pusiausvyra, ji sureguliuoja energetinių centrų darbą. Siekiant užmegzti laimingą meilės ryšį itin svarbios yra sakralinė ir širdies čakra, nes sakralinė tai seksualinės energijos centras, jos energija padeda pritraukti ir išlaikyti žmogaus susidomėjimą. O atvira ir aktyvi širdies čakra padės atpažinti savo žmogų ir sukurti gilų emocinį ryšį, tikrąją meilę.

Reiki veikia mus pačius ir padeda pasiruošti santykiams – susitvarkyti santykius su savimi, subalansuoti ir atverti savo energetiką, kad būtų lengviau patraukti kito žmogaus dėmesį ir užmegzti ryšį, pakoreguoti klaidingus ar ribojančius įsitikinimus apie santykius, apie vyrus ir moteris.

Reiki poros santykiuose

Kiekvienas žmogus yra unikalus, su savitu bendravimo stiliumi, psichologiniais poreikiais ir emociniais poreikiais. Daugelis tikisi rasti idealiai mums tinkamą žmogų ir iš tiesų tas žmogus, kuris ateina ir su kuriuo sujungia meilė yra idealiai tinkamas. Tačiau žmogiškas ego devyniais atvejais iš dešimties su tuo nesutiks ir įžvelgs trūkumų kitame, kuriuos norėtųsi pataisyti. Po „medaus mėnesio“ periodo ateina nusivylimo ir apsišlifavimo periodas, kuomet tenka išmokti priimti kitą žmogų tokiu, koks yra ir jį gerbti bei mylėti.

Mūsų santykiai yra vaikystėje įskiepytų elgesio modelių, mūsų sąmoningų įsitikinimų ir pasąmoninių mąstymo ir emocinių reakcijų šablonų kūrinys. Mūsų santykiai yra tokie, kokie esame patys ir jei norime kažką pakeisti santykiuose keisti reikia save. Kylant bendravimo sunkumams Reiki gali padėti atpažinti savas projekcijas, įveikti savo kompleksus ir suprasti savus poreikius santykiuose. Taip pat Reiki gali padėti geriau suprasti kito asmens poziciją, mintis ir jausmus bei aiškiau ir sklandžiau bendrauti. Galiausiai Reiki daro harmonizuojantį ir gydanti poveikį pačiam dviejų žmonių ryšiui, padeda išvalyti negatyvią energiją ir pripildyti du žmones siejantį saitą meilės.

Reiki santykiams yra visiškai saugi, jokios prievartos nedaranti priemonė, kurią gali pasitelkti abu kartu arba vienas iš partnerių. Reiki neprivers vieno žmogaus keistis pagal kito norus, neprivers likti ar išeiti, tą kiekvienas nuspręs patys, po Reiki seansų aiškiau jausdami koks kelias yra palankiausias. Tačiau Reiki padės dviem žmonėms suprasti jų problemų esmę, padės rasti sprendimą ir harmoningai susiderinti taip, kad kiekvienas galėtų išlikti savimi, bet kartu jie augtų ir tobulėtų.

Man teko stebėti keletą tiesiog stebuklingų pasikeitimų santykiuose po Reiki seansų. Viena klientė papasakojo jog prieš seansą jau buvo tvirtai pasiryžusi skirtis nesulaukdama jokio dėmesio ir meilės iš vyro, pavargusi nuo jo despotiškos kontrolės. Jau po vieno seanso ji pasijuto suprantanti savo vyrą, kodėl jis elgiasi taip kaip elgiasi, jai tapo lengva jį priimti tokiu, koks jis yra, ji suprato jog jis savaip rodo meilę kiekvieną dieną, nors to ir nesako. Jos požiūris į vyrą pasikeitė ir vyro elgesys iškarto tapo švelnesnis, nes jis pajuto pasikeitusią moters energetiką. Kitas atvejis buvo susijęs su pavydu santykiuose, žmogus norėjo įveikti savo vidinius demonus ir nesveiką pavydą ir po Reiki seansų pasijuto atgavęs ramybę. Tai buvo pora ryškesnių atveju, bet ne vieninteliai, kuriems man teko laimė padėti su Reiki.

Jei jūs norite

• Pagerinti santykius su savimi, išmokti mylėti ir vertinti save
• Išsigydyti širdį po nutrūkusių santykių
• Atsiverti meilei ir užmegzti santykius
• Įveikti santykiuose kilusias problemas

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”true”]Išbandykite Reiki[/asg-button]

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.