Gydymas energija

Gydymas spalvomis ir rankų uždėjimu

Straipsnyje „Gydomosios spalvų savybės“ aptarėme spalvų savybes ir poveikį žmogaus organizmui, emocinei bei dvasinei savijautai. Dabar siūlau išmokti gydymo rankų uždėjimu naudojant spalvotą energiją. Šiuo itin švelniu būdu galėsite padėti ir sau ir artimiesiems.

Pradėkime nuo to, kad kiekvienas turime mėgstamas ir nelabai mėgiamas spalvas, galime pasakyti kaip mus veikia kai kurios spalvos, nors turbūt retas galėtų detaliai apibūdinti kiekvienos spalvos poveikį jam. Tai lemia spalvinis jautrumas, kurį galime lavinti. Spalva yra subtili vibraciją, kurią suvokiame regos būdu, bet taip pat galime jausti rankomis. Žmogaus delnuose yra energetiniai centrai galintys priimti ir projektuoti į išorę energiją. Tai mažesnės čakros nei pagrindinės septynios čakros išsidėsčiusios išilgai stuburo, bet itin reikšmingos.

Spalvinio jautrumo treniravimui jums reikės spalvotų kortelių. Galite jas pasidaryti iš spalvoto popieriaus ar patys pieštukais ar žymekliais. Įsitikinkite kad apvertus kortelę nepersimatys jos spalva. Paeiliui laikykite ranką virš kiekvienos spalvos tuo pat metu į ją žiūrėdami. Įsijauskite į subtilius pojūčius savo kūne ir ypač delne, pirštų galiukuose. Kokius pojūčius jums kelia viena ar kita kortelė, gal jaučiate „vėsą“, „šilumą“, „dilgčiojimą“, kokio intensyvumo tas pojūtis.

Sekantis pratimo etapas yra žinant virš kokios spalvos laikote ranką užsimerkti ir įsivaizduoti tą spalvą. Tai padės labiau susikaupti ir įsijausti į pojūčius.Paskutinis pratimo etapas ir drauge savęs išbandymas yra pajusti spalvą ir ją nustatyti nematant. Prie šios dalies pereikite tik gerai įgudę atlikti pirmas dvi dalis. Apverskite korteles ir pamėginkite vėl pajusti jų spalvą vien delnais. Užsimerkite jei taip jums lengviau susitelkti ties pojūčiais. Po kelių minučių apsisprendę kokia tai spalva pasitikrinkite ar buvote teisūs.


Ilgainiui galite išmokti jausti spalvas rankomis jų nematydami. Kam to reikia? Kaip minėta delnų energetiniai centrai gali ne tik priimti energiją, bet ir siųsti ją į išorę. Energija seka paskui mintį, todėl sutelkę dėmesį į reikiamą spalvą per delnus galėsite pasiųsti reikiamos spalvos energiją į negaluojantį organą. Prieš tęsdami gydymo rankomis pamokas paskaitykite straipsnį apie energijos pratimus, pasipraktikuokite su jais. Tai padės suaktyvinti delnų čakras ir išmokti pasiųsti energiją.

Patikrinkite kaip jums sekasi siųsti reikiamos spalvos ir vibracijos energiją su oro temperatūros termometru. Patogiai atsisėskite, pasidėkite termometrą prieš save. Patrinkite delnus vieną į kitą, kad suaktyvintumėte jų čakras. Sudėkite rankas abipus termometro 10-15 cm atstumu. Dabar įkvėpkite ir mintimis įkvėpto oro energiją paverskite po visą jūsų kūną pasklindančia šilta raudona spalva. Nukreipkite ją į delnus ir termometrą. Siųskite į jį raudonos spalvos šilumą. Keliais laipsniais sugebėjote pakelti temperatūrą per 5 minutes? Jei nepavargote tęskite pratimą su šalta mėlyna spalva ir atšaldykite termometrą. Kiek laipsnių jis nukrito per 5 minutes?

Jei negailėjote laiko ir pastangų treniruotėms laikas pereiti prie gydymo. Tik nesiimkite gydyti kito žmogaus jei pats negaluojate ar esate netinkamos emocinės būsenos, pavargę, suirzę ar liūdni. Galvos skausmas yra labai dažnas negalavimas mūsų įtampos kupiname pasaulyje ir vienas iš lengviausiai pasiduodančių gydymui spalvomis. Dažniausiai galvos skausmas kyla dėl pernelyg aktyvios trečiosios akies ar pakaušio čakros veiklos, kyla tarytum nedidelis uždegimas ir atpalaidavus bei nuraminus šias čakras skausmas atlėgsta. Jei gydysite kitą asmenį paprašykite jį atsisėsti ar atsigulti taip, kad jums būtų patogu laikyti rankas ant ar šalia jo galvos 10-15 cm atstumu. Priklausomai nuo to kurioje vietoje jaučiama skausmas rankas laikykite ties kakta ir pakaušiu arba ties smilkiniais.

Atsipalaiduokite ir susikaupkite. Ramiai giliai įkvėpdami įsivaizduokite kaip jūsų kūnas prisipildo gyvybinės energijos, mintimis ją paverskite tamsiai mėlyna šviesa ir iškvėpdamas nukreipkite ją per savo delnus į „paciento“ skaudančią galvą. Įkvėpdami prisipildote energijos, mintimis suteikiate jai mėlynos spalvos vibraciją ir iškvėpdami atiduodate šią energiją žmogui, kurį gydote. Siūlyčiau neatidavinėti savo paties energijos, nes greitai pasijusite išsekę, išmokite jos pasiimti iš aplinkos per įkvepiamą orą, per savo viršugalvio čakrą iš dangaus ir aukščiausios kūrybinės energijos (Kosmoso, Visatos, Dievo) ar per šaknies čakrą iš Motinos Žemės. Taip gydant galvos skausmas turėtų atlėgti maždaug per penkias minutes.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.