Kaip rasti save ir savo kelią besikeičiančiame pasaulyje?

Šiuo metu labai daug žmonių jaučiasi pasimetę ir spėlioja kas jų laukia ir ieško savęs, savo kelio, savo vietos.

Noriu pasakyti, kad Dievas nedaro klaidų – mes esame per maži matyti visą paveikslą ir jo prasmę, todėl mums reikia tikėjimo, bet tikrai nieko nėra neteisingo, atsitiktinio ar beprasmio.

Dievas nedaro klaidų kurdamas ir labai juokinga idėja jog evoliucija vyksta per nesuskaičiuojamas variacijas tikrinant, kuri pasiteisins ir išliks. Atsitiktinių vėjo suneštų formų ir medžiagų kratinys net per milijoną metų nevirs laikrodžiu. Akis pernelyg sudėtingas organas, susidedantis iš per daug sudėtingų komponentų ir jei kiekvienas iš jų nebūtų tiksliai toks koks yra – funkcijos nebūtų, o tuomet nebūtų ir akies egzistavimo prasmės. O to, kas nebeturi prasmės, kieno funkcijos nebereikia gamtoje nelieka. Kūrėjas nekuria beprasmių dalykų.

Dievas nedaro klaidų ir kuria ji tikslingai, chaosas pasitelkiamas reorganizacijai, kad perdėliojus viską sudėlioti į naują aukštesnę tvarką, kuriai buvo poreikis.


Evoliucija ir progresas vyksta ne per atsitiktinius bandymus kas čia pasiseks, o per poreikio patenkinimą. Ne forma sukuria funkciją, o funkcija sukuria formą. Juk ir mes, sukurti pagal kūrėjo paveikslą, kai kuriame nepridarome balažin ko kad po to pamąstyti kur gi tai panaudoti… Na gal aukštoji mada taip kuria, bet aš jos nesuprantu 🙂 Visa sąmoninga populiacijos dalis pirma turi mintyse poreikį, o tuomet kuria jį patenkinsiančią formą, produktą, paslaugą.

Dievas nedaro klaidų ir neatvedė kiekvieno iš mūsų čia ir dabar, į tą situaciją, kurioje esame, kad mes ieškotume savęs, tarsi būtume nudrėbti iš molio atsitiktinai, be numatyto galutinio rezultato ir funkcijos ir turėtume rasti sau pritaikymą. Visi gimstame su tam tikrais talentais ir gebėjimais. Ir gal dėl mano netikėto požiūrio kampo nulėks puikybės karūna, bet ką jei ne mes čia atėjome pasižaisti šioje žaidimų aikštelėje ir rasti kuo save užimti, o buvome sukurti nes buvo poreikis, kurį galėjo patenkinti tik kiekvienas iš mūsų pačiu savo buvimu savimi.

Labiausiai paklydę žmonės yra tie, kurie ieško savęs ir savo kelio gyvenime. Manau toks mąstymas yra pačia savo esme klaidingas, sufleruojantis jog reikia rasti atsakymą apie tai, kas esame išorėje, ar dar kvailiau rasti kas mums pasakys kas iš tiesų esame. Kad reikia rasti sau pritaikymą tarsi jis nebūtų numatytas dar iki mūsų gimimo.

Kai seniai seniai aš labai įkyrėjau Kūrėjui su klausimais „Kuo turiu būti ir ką turiu daryti” ir vieną dieną mane tarsi atidarė, įleido šviesos ir manyje gimė aiškus žinojimas, iš nuostabos vos nuo kėdės nenuvirtau. Atsakymas mane taip pribloškė ir buvo toks akivaizdus ir genialiai paprastas ir padėtas ten, kur retas iš tiesų pažvelgia visose savo paieškose. Atsakymas visą tą laiką buvo manyje…

Mes gimstame ten ir tada kur yra poreikis ir mes jį išpildome būdami tuo, kuo mus sukūrė, realizuodami save, savo aistrą, gebėjimus ir talentus. Ir mes esame vertinti tik tuo turiniu, tik tomis dovanomis ir tik kai jas atiduodame pasauliui. O visos paklydusios savęs ir savo pašaukimo paieškose sielos jaučia savo egzistavimo beprasmybę ir tuštumą.

Tas atsakymas kas aš esu ir ką turiu daryti atrodęs toks aiškus kai jį gavau man augant, plečiantis mano sąmonei evoliucionavo ir plėtėsi kartu ir tai natūralu. Judėdami link galutinės savęs išraiškos mes praeiname įvairius vystymosi etapus. Tik atrodo jog mokslai baigėsi su universitetu. Kiekvienoje akimirkoje ir situacijoje mes esame kas turime būti ir turime savyje viską, ko reikia pasauliui. Ir kartu kiekviena gyvenimo situacija, vaidmuo, išbandymas, patirtis augina mus sekančiai situacijai, vaidmeniui, išbandymui, patirčiai.

Daug kalbama apie manifestaciją – savo svajonių, antrosios pusės, pinigų, naujo darbo. Mielieji – prieš manifestuodami kažką kito manifestuokite SAVE, išreikškite tikrąsias ir tikruosius save, savo gebėjimus ir talentus. Mokykla jų neišmoko, nesvarbu kokius turi diplomus jei jie ne tie, talento niekas neįdės į žmogų, tik Dievas, o mokykla, kursai ir praktika leidžia jį ištobulinti, išryškinti.

Šiandien, jei jūsų gyvenimas keičiasi, vadinasi atėjo laikas sekančiam savirealizacijos etapui, laikas įžengti į naują vaidmenį ir įteikti pasauliui tai, kas į jus įdėta iš prigimties ir vystytą per visą ligšiolinį gyvenimą. Vietoje to, kad iš baimės pozicijos mąstyti ko man reikia ir kaip man tai gauti, kviečiu pasinerti į meditaciją ir užduoti savo sielai klausimus atversiančius jus galimybėms. Ir jei norite man pasakyti „oi, bet aš nemoku medituoti”, atsakysiu jog tikriausiai žinote kaip melstis. Tai štai skirtumas tarp maldos ir meditacijos yra kai jūs meldžiatės – jūs kalbate ir tikitės jog kažkas klausosi. O kai medituojate jūs klausotės. Tiesiog ramybės būsenoje užduokite žemiau parašytus klausimus ir būkite nežinojimo ir atsakymo laukimo būsenoje tarsi paklausėte seno ir prastai girdinčio žmogaus ir nesate tikti jog jog išgirdo, bet tuo pačiu nenorite pasirodyti nemandagūs ir nekantrūs jei jis tiesiog apmąsto atsakymą prieš pradėdamas kalbėti. Tad tiesiog būkite klausimo, nežinojimo ir laukimo būsenoje. Klauskite ir laukite kantriai, tiek laiko ir tiek kartų kiek reikės, galiausiai atsakymai ateis kaip atėjo man. Labai pagreitina procesą viskas, kas padeda paleisti baimę, neigiamas emocijas, nerimą, kelti vibracijas ir sąmoningumą, pereiti į dėkingumo ir meilės būseną – man tai terapinės kokybės eteriniai aliejai. Tokiems tikslams naudoju senuosius biblinius eterinius aliejus – frankincense, sandalwood, myrrh, mišinius 3 Wise Men, Transformation. Galima juos garinti garintuvu ar tepti ant riešų, atlanto, viršugalvio.

  1. Ko pasauliui šiuo metu reikia iš manęs, kuo galiu būti naudinga?
  2. Kokia yra aukščiausia manęs išraiška šioje situacijoje?
  3. Ko turiu išmokti ar kame patobulėti, kad duočiau didžiausią vertę?
  4. Ką turiu paleisti ar ko atsisakyti, kad duočiau didžiausią vertę?
  5. Ką aš jau turiu, moku ir žinau, kas leis man duoti didžiausią vertę?

Įsileiskite atsakymus šviesioje tyloje, leisdami jiems gimti, o ne išmąstydami. Tik po to įjunkite protą, kuris padės rasti būdus KAIP.

Linkiu jums ramybės, tikėjimo ir Kūrėjo vedimo šiuo metu. Parašykite pasidalinti savo patirtimis ir atsakymais.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.