Kalnų krištolo eliksyras

Kalnų krištolo eliksyras

Beveik visus metus man buvo šalta, o dabar nežinau kur dėtis nuo kaitros 🙂 Nepagalvokite, kad skundžiuosi, šiluma kaulų nelaužo. Jei ne tai, kad sūnelis dažniau nubunda naktį ir prasčiau miega dieną, apskritai būtų pasaka. Aš akivaizdžiai esu „tropinis fruktas” ir turėčiau gyventi šiltesniame klimate. Net jei pasidaro per karšta, visuomet galima nulėkti prie jūros ar ežero arba tiesiog išeiti į kiemą ant pievutės ir pasiprašyti, kad mama palaistytų iš sodo žarnos.

Tikiuosi visi geriate pakankamai skysčių, kad organizmas gerai atlaikytų karščius. Aš prie kelis metus tiesiog priverčiau save pamėgti paprastą geriamąjį vandenį ir dabar pastoviai jį geriu. Tiesa, tiesiog gerti vandenį nuobodu, man reikėjo kažko ypatingo ir įdomaus. Sprendimas – kalnų krištolo eliksyras. Iš tiesų eliksyrą galima daryti iš daugelio akmenų pagal norimą poveikį (bet ne iš visų, pavyzdžiui malachito vanduo būtų toksiškas), tačiau pastoviam visos šeimos gėrimui pasirinkau tokį kristalą, kurio galima vartoti neribotai. Vyras parūpino grafiną, aš užsisakiau smulkučių kalnų krištolo akmenėlių (kuo didesnis lietimosi su vandeniu paviršius, tuo greičiau bus perduota informacija ir energija) ir štai ką turime – žiūrėkite mano neprofesionalią, telefonu prastame apšvietime darytą nuotrauką.

Kam to reikia, ką tai duoda? Visų pirma vanduo yra tiesiog skanesnis. Ir čia ne mano įsitikinimas, skonio skirtumą patvirtino ir kiti šeimos nariai, kurių paprašiau pirma paragauti tą patį vandenį, kurį naudojau eliksyrui ir vandenį, kuris buvo pakrautas kalnų krištolo energija. Vanduo labiau gaivina, tad to visiškai pakanka šiam metodui pateisinti karštomis vasaros dienomis.

Priedo jis suteikia gyvybinės energijos, stiprina aurą, stiprina atmintį, atidumą ir budrumą, harmonizuoja smegenų darbą, nervų ir hormonų sistemas, palaiko vandens pusiausvyrą organizme, sumažina skausmą ir aukštą temperatūrą.


Jei norite ir jūs pasigaminti gaivinančio, sveikatą stiprinančio ir minčių aiškumą teikiančio vandens procesas labai paprastas.

Jums reikės skaidraus stiklo indo, bent vieno, ar kelių kalnų krištolo akmenėlių ir paprasto vandens. Geriau keli smulkesni akmenėliai, nei vienas didesnis. Vanduo gali būti iš krano, filtruotas arba pirktinis. Tik nenaudokite mineralinio ar gazuoto vandens. Akmenis, kuriuos naudosite eliksyrui apvalykite fiziškai ir energetiškai. Apie akmens paruošimą yra straipsnis Magiškų Akmenėlių skyrelyje. Švariai nuplautus, energetiškai apvalytus ir pakrautus akmenis sudėkite į skaidrų indą ir užpilkite kambario temperatūros vandeniu. Idealu būtų laikyti saulėje, bet galima ir tiesiog kur jums patogiau jei akmenys prieš tai buvo energetiškai pakrauti.

Štai ir viskas, jau po poros valandų vandenį galite pradėti gerti. Įsipylėte, atsigėrėte, grafiną papildėte vandeniu. Periodiškai reikės išimti savo akmenėlius ir juos iš naujo nuplauti, apvalyti bei pakrauti.

Su kitų kristalų/mineralų eliksyrais reikėtų elgtis kaip su homeopatiniais vaistais ir vartoti tiksliomis dozėmis bei periodiškumu, o su kalnų krištolu nėra jokių apribojimų. Jis toks pat neutralus ir universalus kaip vanduo.

Skanaus jums ir lauksiu atsiliepimų kaip jums skonis bei poveikis 🙂

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Ilona

    Pasinaudojau jūsų patarimu ir pakroviau vandenį kalnų krištolo akmenėliu. Vanduo tikrai skanesnis, švelnesnis, skaidresnis. Ačiū už puikius patarimus:)

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.