Talismanai ir amuletai – jų reikšmė gyvenime

Tarologė Lina Balsė talismanus ir amuletus vadina žmogaus mokytojais. Anot Linos, jie nukreipia tinkama linkme, parodo kelią, kuriuo reikia eiti. Tačiau svarbiausias pamokas mokiniai privalo išmokti patys. Tarologė siūlo gerai pagalvoti, ko prašote, nes tinkamai paruošti amuletai ir talismanai labai galingi.

Dažnai žmonės maišo talismanus ir amuletus. Kuo jie skiriasi?

Amuletai – platesnio poveikio negu talismanai. Jie neša laimė, meilę, saugo nuo pirktos akies, o talismanai būna pagaminti konkrečiam žmogui ir skirti vienam siauram tikslui. Jie gaminami tik tam tikru laiku ir iš tam tikrų medžiagų. Tarkime talismanas gali būti skirtas konkrečiam verslininkui apsisaugoti nuo konkurentų arba dar siauriau – atsikratyti žalingo įpročio, pavyzdžiui, rūkymo.

Taigi norint, kad kitas žmogus pamiltų, reikalingas talismanas?


Tai jau juodoji magija, nes kitam žmogui primetama sava valia. Kaip galima mylimam žmogui daryti tokius ritualus? Reikėtų gerai pagalvoti prieš užsakant tokius kerus. Aš atsisakau gaminti tokius talismanus ir paaiškinu žmonėms, ko jie iš tiesų prašo. Dažnas išsigąsta ir sako, kad net nepagalvojo…

Kada tinkamiausias laikas gaminti talismaną?

Talismano gaminimo laikas parenkamas asmeniškai pagal užsakančiojo horoskopą, gimimo laiką, tikslą ir pan.

O kada palanku kurti amuletą?

Kuriant amuletą, galima vadovautis Mėnulio faze arba savaitės diena. Norint ką nors pritraukti, reikia rinktis augančio Mėnulio fazę arba pilnatį, o norint ko nors atsikratyti – delčią.

Kitų kalbų, pavyzdžiui, anglų, prancūzų savaitės dienų pavadinimuose užkoduota, kad ir ką tinkamiausia daryti. Kiekviena diena susijusi su tam tikra planeta.

Gal galite visas pristatyti?

Pirmadienis yra Mėnulio diena. Jis atsakingas už šeimą, namus ir vaikus. Taigi šią dieną palanku spręsti visus buities rūpesčius ir gaminti su šiais dalykais susijusius amuletus.

Antradienis – Marso diena. Šią dieną palanku imtis žygių tiems, kuriems trūksta energijos, drąsos. Tinka gaminti amuletą prašant sėkmės drąsiam poelgiui.

Trečiadienis – Merkurijaus diena. Tai palankus laikas gaminti amuletus, susijusius su komercija, komunikacija, pirkimais ir pardavimais. Beje, tai ir gudrybių.

Jupiteris globoja ketvirtadienį. Šią dieną palanku gaminti amuletus, siekiant sėkmės, autoriteto, pažinimo, pagarbos, karjeros arba statuso. Norint pakilti karjeros laiptais, amuletą reikia gaminti per augantį Mėnulį arba pilnatį.

Penktadienis – meilės diena, globojama Veneros. Šią dieną palanku stiprinti tarpusavio santykius ir gaminti amuletą per augantį mėnulį arba pilnatį. O norint išsilaisvinti nuo jausmų ir prisirišimo žmogui, su kuriuo santykiai nutrūko, pamiršti siejusią meilę maginiai ritualai būtų atliekami ir amuletai gaminami penktadienį per delčią.

Šeštadienis – Saturno diena. Ši diena palanki tiems, kurie nori atsikratyti žalingų įpročių.

Saulės diena – sekmadienis Tai savirealizacijos metas. Šią dieną palanku gaminti amuletus, kurie padėtų atskleisti tikrąjį „aš”.

Talismanus ir amuletus geriau pirkti ar gaminti patiems?

Kaip minėjau, talismanas turi būti gaminamas kiekvienam individualiai. Tam reikia daug žinoti, išmanyti simbolius ir pan. Nusipirkti talismano tikrai nepavyks, jį turi gaminti specialistas. Amuletą galima pasigaminti ir patiems. Be to, savo rankomis pagamintas jis turės dar didesnį poveikį.

Išskirčiau keletą amuletų rūšių. Tai gali būti simboliniai daiktai, kurie turi kokią nors visiems žinomą prasmę. Pavyzdžiui, kryželis arba keturlapis dobilas. Šie daiktai turi galią per mūsų pasąmonėje esančius archetipus, tą reikšmę, kurią patys jiems priskiriame. Kita amuletų grupė būtų daiktai, kurie natūraliai turi tam tikrą energiją ir ja veikia aplinką, pavyzdžiui, akmenys. Jeigu radioaktyvios rūdos luitą laikysime namie, nepriklausomai nuo to, ar žinome, ką jis daro, ar ne, jis vis tiek skleis radiaciją. Lygiai taip pat su teigiamą energiją skleidžiančiais akmenimis. Jie darys poveikį žmonėms netgi nieko apie juos neišmanant. Pavyzdžiui, namie laikomas rožinis kvarcas skleis harmoniją ir padės geriau sutarti.

Kaip reikėtų paruošti amuletus naudojimui?

Jeigu amuletas yra akmuo, jį įsigijus reikėtų išvalyti nuo svetimos energijos. Taigi amuletą reikia nuplauti po tekančiu vandeniu ir pakrauti. Daugumą jų kraunami laikant valandą arba visą dieną saulės spinduliuose. Jautresnės spalvos akmenys, kuriuos saulė išblukintų, pavyzdžiui, rožinį kvarcą arba fluoritą geriausia krauti mėnulio šviesoje. Tada amuletą reikia paimti ir įsivaizduoti, ko iš jo tikitės. Neužprogramuotas akmuo veikia kaip šviesa – jo poveikis sklinda plačiai, bet nekoncentruotai. Užprogramuotas akmuo tapęs amuletu, veikia kaip lazeris – visą savo energiją nukreipia į siaurą sritį, negaluojantį organą, charakterio savybę ar tikslą.

Jeigu žmogus nori, gali gamindamas amuletą atlikti ritualą. Tarkime, rožinį kvarcą ne tik išvalyti ir pakrauti, bet sukomponuoti jį su raudonos rožės žiedlapiais ir kitais rožinės spalvos dalykais, t.y. parinkti pagal akmenį su juo susijusius simbolius. Svarbiausia, kad tai turėtų prasmę pačiam žmogui ir derintųsi su jo tikslu.

Beje, užduodant amuletui tikslą, jo galią reikia nukreipti ne į kitą asmenį ar aplinkybes, o į save. Akmuo nenueis ir neatneš pinigų. Jį nešioja pas žmogus ir akmuo veikia jo nešiotoją, kuris turi uždirbti tuos pinigėlius. Taigi tikslas turėtų skambėti ne „atnešk pinigų”, o „išmokyk mane daugiau uždirbti”. Ne „padaryk, kad vyras labiau mylėtų mane”, o „išmokyk mane labiau mylėti vyrą ir padaryti jį laimingu”. Amuletas – tai lyg korepetitorius mokiniui. Jis vis tiek pats turės išmokti, bet mokytojas paaiškins, ko nesupranta, nukreips tinkama linkme.

Ar akmenys kaip amuletai turi poveikį?

Taip, skirtingi akmenys gali padėti spręsti skirtingas problemas. Pavyzdžiui, moterys, kurių vyrai nevengia taurelės, galėtų pasitelkti ametisto akmenuką. Patartina jį nešioti taip, kad būtų kuo arčiau kūno ir liestųsi su oda. Šis akmuo padeda racionaliai mąstyti, jausti saiką, paklausti savęs: „Ar man tikrai to reikia?”. Ametisto akmenukus galima laikyti ir po lova miegamajame, virtuvėje, po sofa svetainėje, kad žmogus bent jau būtų jų poveikio lauke. Santykius harmonizuoja rožinis kvarcas. Laikomas miegamajame prie lovos jis žadina aistrą ir vaisingumą. Be to, padeda atsiskleisti moteriškumui ir švelnumui.

Kur dėti talismaną arba amuletą, kai jo nereikia? Ar galima kam nors padovanoti, išmesti?

Jeigu amuletas yra akmuo, būna, kad žmogus prisisotina jo energijos tiek, jog akmuo pats parodo, kad jo jau nereikia. Tada akmuo iškrenta, sudūžta, pasimeta arba jo tiesiog nesinori daugiau nešioti prie savęs, nebetraukia. Tai ženklas, kad su amuletu laikas atsisveikinti. Per daug akmens energijos, kaip ir per daug gero ir naudingo vitamino, gali žmogų išbalansuoti.

Tačiau talismano arba amuleto taip paprastai išmesti nederėtų. Jį verčiau sudeginti, užkasti į žemę arba įmesti į upę, t.y. gražinti motinai žemei per vieną iš 4 elementų. Kurį geriau pasirinkti priklausys nuo medžiagų, iš kurių pagamintas amuletas ar talismanas.

Kitam žmogui padovanoti talismano taip pat nevalia. Padovanotas talismanas bus visiškai neveiksmingas, nes buvo pagamintas konkrečiam žmogui. Amuletą dovanoti galima jei intuityviai jaučiate, kad reikia perduoti akmenį ir jei jis jums jau padėjo pasiekti gerų tikslų. Prieš dovanodami apvalykite jį nuo savo energijos ir į jį įdėtos programos. Gavęs tokią dovaną žmogus gali jį pakartotinai apvalyti, tuomet pakrauti ir užprogramuoti savo tikslui.

Straipsnis spausdintas žurnale Būrėja 2013 balandis NR. 4 (126)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Lina

  Noreciau patarimo,kokio man reiktu amuleto ar talismano,kaip galeciau susisiekti asmeniskai,kad ir zinute?

  1. Lina Balsė

   Sveika Lina, svetainės viršuje meniu yra nuoroda į paslaugų aprašymus ir užsakymų formas.

 2. Sveika Lina.Prašau jūsų pagalbos.Ar parinktumėt man tinkamą akmenį amuletą,pagal mano energetika….?Ačiū

  1. Lina Balsė

   Žiūrėkite viršuje, prie Paslaugų, ten rasite užsakymo formą.

  1. Lina Balsė

   Sveika Lilita, bent jau šiuo metu talismanų aš negaminu, galiu nebent patikrinti jūsų energetiką ir parinkti tinkamiausią akmenį amuletą, kurį įsigytumėte pati.

  1. Lina Balsė

   Jei turite kuo ir žinote kaip elgtis su runomis – galite, aš tokios įrangos neturiu ir graviravimu neužsiimu.

 3. Mindaugas

  ieskau karkvabalio muliazo mazoje medineje dezuteje 🙂 bet niekur nerandu 🙂

 4. Janina

  Niekada neturėjau jokio akmens ar amuleto,tai tik paskaičiau su malonumu..

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.