Rožinis kvarcas meile sau

Kristalų terapija – Meilės sau stiprinimas su rožiniu kvarcu

Ar prisimenate kokia buvo Palanga prieš kokius 15 metų? Tiesiog masčiau nuo ko prasidėjo mano draugystė su akmenimis. Kažkuriais metais, dar mano ankstyvoje paauglystėje ten ėmė prekiauti akmenukais. Kai pirmąsyk pamačiau tą spalvų įvairovę tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Galiu prisiminti vos kelis kitus dalykus, kurių šitaip norėjau savo gyvenime. Įdomiausia, jog dar nežinodama apie pusbrangius akmenis aš svajojau turėti kažką tokio.

Dabar akmenys randasi ant mano darbo stalo, drabužių kišenėse, po pagalve, vandens ąsotyje, pasiimu juos į vonią ir kur tik dar neatsiranda poreikio turėti su savimi akmenį.

Kristalų terapijos pagrindai

Viskas yra energija ir kiekvienas objektas vibruoja savitu dažniu. Tai vadinama dominuojančiu vibraciniu dažniu, kuris kristalų atveju yra labai pastovus. Jie geometriškai tobuli atomų ir molekulių lygmenyje, todėl ir jų energija labai subalansuota ir stabili. Tai labai praverčia kai mūsų energiją išbalansuoja stiprios emocijos, stresas, ar liga. Kristalai gali padėti atgauti prarastą pusiausvyrą ir pagrindą po kojomis. Kristalai turi neįtikėtiną ir stiprią energiją, kas suteikia jiems galimybė gydyti, saugoti ir įžeminti mus. Ji priklauso nuo kristalo formos, spalvos ir dydžio. Taip taip, kas liečia kristalus dydis turi reikšmės.

Kristalus galime pasitelkti įvairiausiais tikslais, štai keletas populiariausių:


 • Meditacija su kristalais
 • Gėrimams pakrauti tam tikra energija, t.y. kaip kristalo eliksyrą
 • Nešioti kaip papuošalus
 • Kristalų mandalose
 • Vonios vandeniui pakrauti reikiamomis savybėmis
 • Čakrų subalansavimui
 • Sakralios erdvės sukūrimui / feng shui
 • Skausmui numalšinti
 • Sustiprinti meilę sau
 • Spalvų terapijoje
 • Po pagalve geram miegui ar specialioms sapnų technikmos
 • Aplink namus jį apsaugai
 • Sugerti ir transformuoti neigiamai energijai

Kristalų terapija puikiai dera su kitais gydymo metodais kaip Reiki, Bacho gėlių esencijos, aromaterapija, spalvų terapija ir gydymu garsu.

Pradedančiojo kristalų rinkinys:

Kai pasirinkimas toks gausus lengva pasimesti, bet pradėti rekomenduočiau nuo kelių populiariausių, o vėliau savo kolekciją galima papildyti tais akmenimis, prie kurių patrauks širdis ir intuicija. Tikrai neverta skubėti vienu metu įsigyti jų daug, esu padariusi tokią klaidą kai praradau saiką kristalų parduotuvėje. Kai namo nešiesi tik vieną akmenėlį ir kurį laiką visą savo dėmesį skiri tik jam – užmezgi artimą ryšį, geriau pajunti akmens ar kristalo savybes, poveikį. O jei parsineši visą krūvą jų jie gali taip ir likti nepažinti.

Skaidrus kvarcas arba kalnų krištolas – universalus gydytojas, stiprina energiją, tad puikiai dera su visais kitais akmenimis, išlaisvina energijos tekėjimą, harmonizuoja ją.

Rožinis kvarcas – stiprina meilę sau ir pozityvų požiūrį, rezonuoja su širdies čakra, emocinio lygmens gydytojas.

Žalias avantiurinas – taip pat rezonuoja su širdies čakra, jo energija padeda atsiverti gerovei ir klestėjimui, ramina.

Ametistas – turi labai aukštą vibraciją, nuostabus pagalbininkas medituojant, ramina ir saugo nuo bet kokio nesaikingumo.

Lazuritas – rezonuoja su trečiosios akies ir gerklės čakromis, padeda dirbant su sapnais, skatina saviraišką, gražina pusiausvyrą.

Citrinas – šilta jo energija suteikia energijos ir optimizmo, skatina kūrybingumą, gausą ir laimę, taip pat valo energetiką nes transformuoja negatyvią energiją į pozityvią panašiai kaip saulės šviesa naikina visokius pelėsius ir bakterijas.

Juodasis turmalinas – nepaprastai saugantis akmuo transformuoja neigiamą energiją į teigiamą.

Selenitas – nuostabus meditacijai ir dvasinėms praktikoms, padeda atgauti minčių ir sielos aiškumą, įneša „šviesos“.

Meilės sau meditacija

Tiek iš asmeninės patirties, tiek ir iš darbo su žmonėmis žinau jog daugelis mūsų turi problemų su meile sau. Mes nuolat kritikuojame save, nuvertiname, įtikiname save jog esame nepakankamai geri, neverti meilės. Šios negatyvios mintys ir žodžiai apie save turi didelę įtaką tam, kaip jaučiamės ir kokius kelius gyvenime renkamės. Tikėjimas savimi kyla iš meilės sau ir jei tikime savimi – viskas yra įmanoma. Taigi ši paprasta, bet labai efektyvi (genialūs dalykai paprastai ir būna paprasti) skirta atrasti ir stiprinti meilę sau.

Raskite ramią vietą kur jums bus patogu ir 15-30 minučių laiko sau, kai niekas netrukdys. Jei turite rožių eterinio aliejaus, galite pakaitinti jį aliejų lempoje ar apsipurkšti rožių vandeniu, užsidegti žvakę ar įsijungti ramios, malonios muzikos.

Pasiimkite 5 rožinio kvarco akmenėlius ir patogiai atsisėskite. Galite įsitaisyti ant lovos ar jogos kilimėlio – kaip jums bus patogu.

Išdėliokite 4 rožinio kvarco akmenėlius aplink save, o penktą pasilikite rankose ir laikykite prie širdies čakros (krūtinės centre). Kelis kartus giliai įkvėpkite ir su iškvėpimu paleiskite visą įtampą, atsipalaiduokite. Sutelkite dėmesį į širdies čakrą. Pajuskite mylinčią, saugančią, švelnią akmens energiją įeinančią į jus, apsupančią jus. Kaip jūs jaučiatės? Pasirinkite pozityvią afirmaciją/teiginį ir kartokite jį mintyse arba balsu, pavyzdžiui: „Aš myliu ir priimu save tokia, kokia esu“ arba „Aš esu nuostabus žmogus ir mano gyvenimas kupinas galimybių“. Net jei iš pradžių nelabai išeina tikėti tuo, ką sakote, vis tiek tęskite. Gal ta afirmacija, kuri kelia didžiausią diskomfortą kofliktuodama su vidiniu neigiamu įsitikinimu, padės įvykti didžiausiai transformacijai. Galiausiai patikėsite, pajusite ir imsite gyventi su šia nauja nuostata.

Likite meditacijoje tiek, kiek norėsis, tai gali būti ir kelios minutės ir pusvalandis. Po to būtų nuostabu atsigerti rožių pumpurų arbatos ir užbaigti pasivaikščiojimu (ar bent pastovėjimu balkone ar prie atviro lango) gryname ore, žinant jog viskas yra ir bus gerai.

Linkiu, kad jūsų atspindys veidrodyje į jus žvelgtų su meile.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Inga

  Sveiki, galbūt galėtumėte patarti? Nusipirkau kalnų krištolo „pirštelį” apie 5 cm ilgio, bet jis šiek tiek apsidaužęs, o jo „šaknis” nubraižyta, nudaužta. Tai yra, šis akmuo nėra idealios formos. Ar tai jį kaip nors sumenkina? Iš pradžių man jis labai tiko ir patiko, bet vaikas jį kažkodėl atmetė dėl to, kad jis nėra „tikro kristalo” formos. Nuo to laiko nesu tikra, ar jo energija yra gera? Jei tai nėra gerai, ką reiktų daryti? Būčiau labai labai dėkinga už atsakymą 🙂

  1. Lina Balsė

   Sveika Inga, kristalai auga drūzomis, juos nuo jos atskiriant apačia visuomet gaunasi tokia neideali, vienintelis būdas padaryti ją simetrišką ir stovinčią tai dar apšlifuoti. Natūraliai gamtoje susiformuoja ir labai idealiai simetriškų, taisyklingų, nepažeistų kristalų, bet retai. Daugelis sakykim taip – unikalūs kaip ir žmonės 🙂 Ir tuo jie mieli ir gražūs. Jo energija ir poveikis dėl to nė kiek nenukentėję. Bet jei jūsų vaikas perfekcionistas ir nepriima natūralios formos, kristalo su gyvenimo patirtimi, pasilikite jį sau ir drąsiai naudokite. Aš anksčiau taip pat norėdavau idealių akmenų, bet čia labiau mano vidinė problema. Šiuo metu draugauju su savo charakterį ir istoriją turinčiais akmenimis ir kristalais, neišmetų net tų, kurie man sudužta, kartais tai tik ženklas, jog juo reikia su kažkuo pasidalinti jei perskilo pusiau.

 2. Brigita

  Norejau paklausti geriau savo paties pirktas rozinis kvarcas ar dovanotas? Esu gavusi pora pakabuku su roziniu kvarcu nuo to paties zmogaus, kuris yra labai pavydus man ar galiu juos nesioti?

  1. Lina Balsė

   Viskas priklauso nuo to kaip pati jaučiate tuos akmenis. Jeigu jie jums primena tą žmogų ir kyla nemalonūs jausmai, geriau nešiokite savo pirktą. Pačius akmenis galite apvalyti, bet yra ir pačios prisiminimai, asociacijos ir jei kažkas nemalonu – geriau daryti kitaip.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.