Alternatyvus požiūris į Reiki veikimo principą

Alternatyvus požiūris į Reiki veikimo principą

Aš mokiausi tradicinio Reiki metodo ir mane mokė jog Reiki yra universalioji gyvybinė energija, kurią Reiki praktikas perduoda per save klientui tarnaudamas švariu kanalu. Man dažnai keldavo nerimą klausimas ar kaip Reiki praktikai esame pakankamai švarūs kanalai, ar energija vis dar yra universali, švari ir nepakitusi po to, kai pereina per mus. Tradicinis Reiki mokymas teigia jog šis metodas yra visiškai saugus, Reiki praktikas niekaip jos neįtakoja ir su ja nesąveikauja, o klientas ją gauna švarią.

Nenoriu prieštarauti tradiciniam mokymui, kurį labai gerbiu ar ginčytis dėl to, kas yra tiesa, tiesiog nusprendžiau pasidalinti mintimis apie galimą alternatyvų paaiškinimą kaip veikia Reiki, ar tai apskritai energija, ar Reiki perduodama per Reiki praktiką klientui.

Aš buvau mokyta jog Reiki energija įeina į Reiki praktiką per karūnos čakrą, leidžiasi žemyn iki širdies ir per rankas perduodama klientui nesvarbu ar rankų uždėjimu ar siunčiant per atstumą. Aš taip ir įsivaizdavau šį procesą ir vidiniu žvilgsniu aš jį matau. Su laiku ir praktika vidiniu žvilgsniu ėmiau matyti energiją kaip švytėjimą, tikrai jaučiu subtilius pojūčius savo karūnos ir širdies čakroje ir jų atsivėrimą kai darau Reiki seansus, taip pat įvairius pojūčius delnuose nuo lengvo dilgsėjimo iki stipraus karščio.

Tačiau man kilo tam tikrų abejonių ar tikrai perduodama būtent energija. Ar gali būti jog iniciacijos, dar vadinamos suderinimo metu iš tiesų kaip Reiki praktikai esame suderinami ne su kažkuo esančio už mūsų, išorėje, kažkur ten, o su savo pačių aukštesniuoju Aš bei su ta aukščiausia sąmone ar išmintimi, kuri kiekvienai kūno ląstelei nurodo jos funkciją, kuri užgydo mūsų žaizdas be mūsų sąmoningos kontrolės ar net supratimo kaip tai vyksta, kuri pasako sėklai kaip ir į ką augti, kuri kuria idealiai tvarkingas galaktikas ir visą gyvybę.


Galbūt Reiki iniciacija pažadina ir sustipriną mūsų ryšį su šia aukščiausia sąmone ir išmintimi. Taip sprendžiu iš to, jog nepaisant mano domejimosi ezoterika ir įvairiomis praktikomis, būtent po Reiki iniciacijų ėmiau sparčiau augti ir vystytis dvasiškai, o toliau praktikuojant Reiki tas procesas darosi vis spartesnis ir intensyvesnis. Jaučiu jog kažkas aukštesnio mane veda link informacijos, kuri man reikalinga, įvairių patirčių ir žmonių. Maža to, mokausi klausyti ir eiti nesipriešindama.

Jei esmė ne energijoje, o informacijoje ir Reiki iniciacija tik pabudina mumyse tą ryšį, kuris visuomet buvo (tradicinis mokymas iš tiesų to ir neneigia, jame yra užuominų jog ši energija prieinama visiems, tiesiog reikia iniciacijos kaip priminimo), tuomet ir darant Reiki seansą galbūt yra perduodama net ne energija, o informacija, priminimas kaip susijungti su aukščiausia išmintimi. Pojūčiai mano karūnos ir širdies čakrose tiesiog reiškia jog seanso metu aš esu glaudžiame ryšyje su šia aukščiausia sąmone ir besąlygine meile, o rankose įvairūs pojūčiai yra ne tiek dėl energijos perdavimo, kiek dėl nuskaitymo. Mano rankos jaučia kaip persitvarko ir keičiasi kliento energetika.

Klientui per Reiki praktiką gavus priminimą kaip atkurti ir sustiprinti ryšį su šia aukštesniąja sąmone ir išmintimi, jame pabunda suvokimas kaip grįžti į sau optimaliausią gyvenimo kelią, vidinę harmoniją ir sveikatą, nes būtent ta linkme mus veda aukščiausia sąmonė ir išmintis.

Aišku kiekvieno kliento reakcija ir patirtis yra unikalūs, priklausomai nuo to kas jam įmanoma tuo metu, kam jis pasirengęs ir galiausiai kiek jo individualus ego sutinka užleisti vietos aukštesniajam sąmonei. O Reiki praktikas tuo metu savo rankomis jaučia kas vyksta su kliento energetika, kiek intensyviai ji persitvarko, grįžta į harmonija ir nušvinta prisipildžiusi gyvybinės energijos, kurios tekėjimas atsistato natūraliai kai paleidžiamos įtampos ir blokai.

Kažkuria prasme tai išlaisvina klientą nuo priklausomybės nuo Reiki praktiko, kad jis reguliariai pripildytų jį švarios gyvybinės energijos ir atkurtų jame harmoniją bei grąžina atsakomybę kliento sveikatą ir laimę į jo paties rankas. Mes visi savyje turime viską ko reikia išgijimui, savirealizacijai ir laimei, mums reikia tik priminimo kaip pasitraukti sau iš kelio, atsiduoti mus palankiausia kryptimi nešančiai tėkmei ir leisti tam įvykti.

Išbandykite Reiki poveikį

Kviečiu išbandyti šią nuostabią sveikatinimo praktiką patiems. Kiekvieno mėnesio 1 dieną siūlau nemokamą nuotolinius Reiki seansą tiems, kuriems smalsu išmėginti energetinio gydymo poveikį. Šių seansų metu turėsite galimybę patys patirti, kokią ramybę ir pusiausvyrą suteikia Reiki. Laukiame visų, nesvarbu, ar susiduriate su psichologiniais iššūkiais, ar ieškote būdo sumažinti stresą chaotiškoje gyvenimo situacijoje, ar tiesiog domitės energetiniu gydymu.

Kelionė į gerą psichologinę savijautą ir jos palaikymas yra nuolatinis procesas, o Reiki gali būti vertingas jūsų savigalbos įrankis. Užsiregistruokite į nemokamą nuotolinį Reiki seansą ir atsiverkite giliai patirčiai.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Laba diena gerb Linute .Noriu jums papasakoti apie savo patyrimus .2005 m zurnale geri patarimai radau toki puslapi su atspausdintu kaires rankos konturu .Ten skelbesi tokia ESMERALDA mediume .Ji pries iseidama i uztarnauta poilsi ieskojo 500 zmoniu kuriems nemokamai atskleis savo aiskiaregystes 6 paslaptis ,ir pades atsikratyti finansiniu ir nesekmiu problemu .Aisku as tuo metu turejau sunkumu ir nusprendziau pasinaudoti .Reikejo ant tos rankos kuris buvo atspausdintas lape uzdeti savo ranka ir palaikyti 30 sek ,ir ta atspauda nusiusti nurodytu adresu .As taip ir padariau .po kurio laiko gavau atsakyma ir zurnala su uzrasu ESMERALDA SESIOS PASLAPTYS .Dar buvo atskiras pasiulymas susimokejus atlikti ekstrasensorini rituala . As sutikau sumokejau reikiama suma paste ir uzsisakiau ta rituala .Ta nakti ivyko kazkas neitiketino mane lyg suparalyzavo as negalejau pajudeti dirbo mano smegenys viska suvokiau bet negalejau atverti akiu .As verkiau man riedejo asaros ir visiems mintyse atleidau visas man padarytas nuoskaudas ,tik kaip atejo mintis atleisti savo sutuoktiniui as to negalejau padaryti . Labai norejau butent jam atleisti ,nes daug nuoskaudu is jo patyriau ,bet viskas atsijunge ir negalejau to padaryti .Aisku man tai padejo as tapau kitu zmogumi daug malonesne pasitikinti savimi daugiau priartejau prie tikejimo DIEVU ,bet savo vyrui nesugebu atleisti ,kodel taip yra nesuprantu .Aisku po to dar ir dar tu visokiu uzsakymu ir ritualu buvau uzsakiusi ,gavau ir kristolini pirsteli ikrauta ,apie kuri jums parasiau ,taip pat ir menulio akmeni nes buvo atliekamas menulio ritualas su manimi .Vienu zodziu daug visko esu isbandziusi ant saves .Na o 2007 m DIEVAS tikriausiai mane nubaude nes toje rankos puseje kaireje kuria issiunciau del ritualo ,pasireiske kruties ir limfmazgiu onko liga .Ta ranka iki siol tinsta nes pasalinti lifmazgiai .Manau kad man tai bausme is auksciau .Dar noriu jusu paprasyti gal galit paaiskinti koki rituala as pati atlikau kur buvo sakoma fraze OM-NAMA-BABU-SEN .Labai dekoju uz jusu kantrybe jeigu perskaitysite ir atsakysite man .Jeigu neatsakysite nesupyksiu tikrai .TIK LABAI BUTU IDOMU SUZINOTI KAS SU MANIMI BUVO ATLIEKAMA AR TAI REIKI AR DAR KAS NORS KITA .TIK NORIU PASAKYTI KAD TAI IS TIESU VEIKE MANE …….SEKMES JUMS MIELOJI LINUTE .PAGARBIAI VIOLETA

  1. Lina Balsė

   Sveika Violeta, kadangi jau stipriai piktnaudžiavote magija, aš asmeniškai dėl jūsų pačios saugumo jokių ritualų jums nedaryčiau, jokio žmogaus kontroliuojamo energetinio poveikio, nebent tik Reiki. Čia kaip su Maiklo Džeksono plastinėmis operacijomis – galiausiai visi rimti plastikos chirurgai atsisakė daugiau kažką daryti, o jis rizikavo toliau eidamas pas ne tokius etiškus žmones.

   Mano pačios nuomonė ir tikriausiai daugelis lankytojų palaikys mano vertinimą, kad visas reikalas su Esmeralda ir tuo kitu magu veikiančiu pagal tą pačią schemą yra afera, nieko tikro. Bet kai yra žmonių tikėjimas ir lūkesčiai… tai savaime stipri magija. Pati tai ne kartą patyriau, kai suplanavus kokį ritualą efektą gaunu dar nespėjus jo atlikti. Intencija, ketinimas, minties jėga realizuoja ketinimą net be fizinio veiksmo. Placebu čia nepaaiškinsi kai išorinės aplinkybės susidėlioja, bet jūsų atveju manau suveikė jūsų pačios tikėjimas ir placebas, o ne profesionali magija. Tuo pavojingiau kai buvo piktnaudžiavimo, todėl į jūsų energetiką ir nebesikišščiau jokiais ritualais, nors būtų įdomu pažiūrėti diagnostikos metu. Reiki gali padėti atkurti harmoniją, pakoreguoti išbalansavimus, pažeidimus. Yra manančių jog vėžiu realizuojasi sukauptos, savyje ilgai laikomos nuoskaudos, įsižeidimai, pykčiai. Nesu linkusi dėti lygybės ženklo, būtų pernelyg paprasta, bet jei buvo labai daug ką atleisti ir didžiausių nuoskaudų nepajėgėte, manau nešiojotės savyje daug negatyvo ir būdama tokios energetikos nesąmoningai žaidėte su magija bei gavote chaotiškus rezultatus.

   1. Aciu gerb Linute . Jus is tiesu teisi . Negaliu sakyti kad man nepadejo sie visi maginiai poveikiai Zinoma as turejau labai daug negatyvo sukaupusi nes gyvenau neapykantoje .Manyje kunkuliavo skausmas nuoskaudos ,manau del to ir susirgau ,nes per daug save naikinau .Nieko nekaltinu .Esu laiminga kad viska patyriau ant saves .Man matyt taip buvo skirta ,tokia pamoka .Dabar is tiesu esu kitokia ,neimu visko taip arti isirdi ,gaila tik kad sugadinau ne tik savo bet ir vaiku gyvenima .Moterys duosiu patarima is savo patirties meskit vyrus kuriems seima, vaikai nusispjauti .Nenaikinkit saves vien tam kad vaikai turetu teva ,patikekit nuo to vaikai nukencia labiausiai . Kada moteris nelaiminga viskas persiduoda vaikams .Tai tiek norejau patarti ,galit neklausyt manes ,bet as patyriau tai savimi .Gerb Linute neprasau jusu jokios pagalbos ,tiesiog parasiau pasidalinti savo patyrimu .Magija is tiesu yra ji veikia ant saves isbandziau .Man tikriausiai taip reikejo uz savo gyvenimo klaidas atkenteti .Linkiu jums kuo geriausios kloties ,sveikatos ,meiles ir ramybes .BUKIT LAIMINGA ………TELAIMINA JUS DIEVAS .Dekoju uz atsakyma …..Violeta

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.