Labradoritas – savybės ir naudojimas

Inuitų legenda teigia jog labradoritas nukrito suledėjus šiaurės pašvaistės liepsnai. Paprastas akmuo virstantis kažkuo nepaprastu, žvilgantis mistiškomis šviesomis. Jo unikalus švytėjimas pavadintas paties akmens vardu – labradorescencija. Šis neįspūdingai pilkai žalsvas akmuo pagavęs šviesą gali suspindėti povo mėlynumo, aukso, blyškiai žalios, vario raudonio spalvomis. Atrastas Labradore, Kanadoje 1770 metais ir pavadintas pagal vietovę, tačiau akmenį žinojo senosios Inuitų gentys, jis minimas jų mituose.

Tai magijos ir transformacijos akmuo, šamanų, pranašautojų, hilerių ir gyduolių talismanas, pagalbininkas tų, kurie keliauja į subtiliuosius egzistencijos lygmenis ieškodami pažinimo ir atsakymų. Labradoritas padeda peržengti ribą tarp šio ir dvasinio pasaulių. Siekiantiems pažinti save ir nešiojantiems šį akmenį Labradoritas pabudina intuiciją, psichinius ir maginius gebėjimus.

Akmuo saugo nuo šio pasaulio negatyvumo ir nelaimių, padeda pasiekti pakitusias sąmonės, keliauti į subtiliuosius egzistencijos lygmenis ir saugiai grįžti iš jų į fizinę realybę bei savo kūną. Taip pat Labradoritas padeda vystyti rankų jautrumą ir stiprina energijos tekėjimą per jas, kas naudinga masažistams, fizioterapeutams, Reiki meistrams ar bioenergetikams – visiems pasitelkiantiems prisilietimo galią gydyti.

Magiškomis savybėmis apdovanojančiu akmeniu labradoritas imtas laikyti nes žmonės pastebėjo jog jį nešiojant ar su juo pastoviai dirbant tarsi nuolat atsiduria tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku, įvairiausi sutapimai atneša sėkmę, atveria galimybes. Taip pat jis padeda paleisti tas mintis, kurios kliudo judėti į priekį ir daryti tai, kam jaučiate įkvėpimą. Maža to skatindamas kantrybę labradoritas padės pajusti teisingą laiką kada imtis veiksmų.


Taip pat labradoritas yra ir vienas stipriausių sergėtojų ir gynėjų visoje mineralų karalystėje. Jis išvalo negatyvią energiją iš auros, sukuria apsauginį lauką, bei apsaugo nuo energijos nutekėjimo per auros pažeidimus, neleidžia niekam prisisiurbti ir maitintis mūsų energija. Šio akmens blogiems tikslams nepanaudosi. Be to jo poveikis jį nešiojančiam ar su juo medituojančiam pasijunta ganėtinai greitai.

Darbovietėje šis akmuo išryškina geriausia žmonėse, skatina mandagumą, dėmesingumą, padeda net laikiniems darbuotojams įsilieti į kompaniją, pasijusti jos dalimi. Akmuo padeda suvaldyti neigiamą asmenybės pusę, tas savybes dėl kurių prarandame energiją, jaučiame gėdą ir kyla depresija.

Labradoritas padeda sumažinti asocialų ir beatodairišką ir impulsyvų vaikų, paauglių ir suaugusiųjų elgesį, padeda tiems, kuriuos lengvai įtraukia į bėdą aplinkiniai. Jei dirbote per daug ir reikia atgauti jėgas labradoritas suteiks energijos. Taip pat gali padėti detoksikuoti organizmą nuo tabako, alkoholio ir kiek mažiau nuo sunkiųjų narkotikų.

Labradoritas ramina per aktyvų protą ir stresą, tačiau stiprina vaizduotą, įkvepia naujų idėjų. Jis padeda susigrąžinti džiaugsmą ir spontaniškumą į savo gyvenimą, pabudina nuotykių dvasią, permainų troškimą. Taip pat labradoritas iškelia užmirštus prisiminimus ir padeda juos suprasti, skatina introspekcija, suteikia minčių aiškumo ir intuityvios išminties, kas leidžia išsklaidyti iliuzijas, suprasti tikrąją problemos priežastį ir atgauti ramybę. Jis išsklaido baimes ir nesaugumą tuo pačiu stiprindamas pasitikėjimą savimi ir tikėjimą aukštesne jėga ir Visata.

Taigi jei jaučiate jog turite kažkokių subtilių gebėjimų tačiau neįsivaizduojate kaip pradėti juos lavinti, net nevisai aišku kas tai per gebėjimai, pasitelkite labradoritą. Jūsų talentai ims aiškiau reikštis, taps lengviau juos suprasti, aiškiau jausite savo likimą, tą gyvenimo kelią, kurį pasirinkote ateidami į šį pasaulį.

Jei pasidėsite labradorito akmenį po pagalve nakčiai tai leis jo energijai išlikti jūsų auroje ilgesnį laiką ir veiks kaip apsauga. Itin stiprus poveikis juntamas medituojant užsidėjus jį ant trečios akies čakros, kas stiprina psichinius ir maginius gebėjimus. Taip pat šio akmens energija tinkama karūnos ir sielos žvaigždės čakroms, jei medituojant pasidėti jį prie viršugalvio ar per porą sprindžių aukščiau vystysite savo ryšį su Aukštesniuoju Aš, su savo dvasiniais vedliais. Jei nešiosite papuošalus su šiuo akmeniu, geriausia, kad jie būtų kuo aukščiau ant jūsų kūno, pavyzdžiui kaip auskarai ar pakabutis.

Pasirinkus dirbti su labradoritu verta imtis dienoraščio rašymo, kas paskatintų automatinio rašymo dovanos vystymąsi. Pradėjus gauti informaciją per automatinį rašymą su laiku galite pastebėti jog net nebebūtina rašyti, ėmė skleistis aiškiažinystės gebėjimas ir dažnai aplanko aiškus žinojimas, nors neįsivaizduojate iš kur. Tai leis išlikti tėkmėje, aiškiai jausti savo kelią, reikiamu metu gauti atsakymus, įžvalgas, patarimus, nuorodas.

Tarp labradorito poveikių sveikatai pastebėtas ne tik streso sumažinimas, bet ir skausmo palengvinimas, jo energija palanki sergant kvėpavimo takų ligomis, įskaitant bronchitą, gali palegvinti peršalimo simptomus, stimuliuoja protinius gebėjimus ir padeda esant šios srities bei regėjimo problemoms, gerina metabolizmą bei virškinimą ir reguliuoja hormonus, palengvina PMS. Noriu pabrėžti jog akmenys nėra pakaitalas tradiciniam gydymui, o jo papildymas veikiantis energetiniame lygmenyje.

Labradoritas puikiai dera su savo pusbroliu auksiniu labradoritu, mėnulio akmeniu, magnezitu, merlinitu, pietersitu, saulės akmeniu, nuumitu, dumortieritu, šatukitu, lazuritu, iolitu, melsvu kalcitu, selenitu, žydruoju kianitu, taip pat mokaitu (jaspio rūšis).

Labradoritas

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Birutė

    Sveiki, ar imanoma iki penktadienio gauti kažką iš labradorito akmens?
    Birute

    1. Lina Balsė

      Laba diena, galiu atsiųsti ir į užsienį, tiesiog reikės primokėti papildomai už siuntimą 3 EUR jei pirksite 1 bokštelį, 4 eur jei du ar daugiau.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.