Juodasis obsidianas – apsaugai ir tiesai

Obsidianas susidaro labai greitai sustingus vulkaninei lavai. Tai vulkaninis stiklas, o ne kristalas, nes jis neturi griežtos molekulinės struktūros. Greitai vėstant ir stingstant lavai ji nespėja susiformuoti ir molekulės sustingsta tokioje chaotiškoje sriuboje kaip buvo ir tai puikiai atsispindi jo savybėse – jis veikia greitai, intensyviai ir nepaiso jokių ribų.

Tai nuostabus apsauginis akmuo – saugo nuo energetinių atakų, gina švelniuosius ir nekaltuosius nuo prievartos, naudojami nutraukti negatyviems/vampyriniams energetiniams saitams siejantiems su žmonėmis, situacijomis ar vietomis. Padeda pašalinti iš auros negatyvią energiją sukauptą dėl kasdienio gyvenimo stresų ir pykčių. Svarbiausia jog Obsidianas skatina suprasti ir paleisti priežastis ir vidines energijas, kurios skatina tas negatyvias reakcijas kaip pyktis, pavydas, godumas, apmaudas ar kita. Taip pat jis padeda paleisti praeitį žmonėms kurie užstrigo joje, gyvena prisiminimais ir prisirišimais.

Obsidianas rezonuoja su Pagrindo čakra ir padeda įsižeminti, gyventi glaudesniame kontakte su Motina Žeme ir lyg žaibolaidis įžemina visą neigiamą energiją ar energijos perteklių, kuris sukeltų chaosą organizmą ar mintyse į žemę.

Jei esate gydytojai, masažuotojai, Reiki praktikai ar net psichologai ir padedate klientams paleisti sukauptą neharmoningą, negatyvią energiją, ją lengva įsileisti į savo energetinį lauką. Obsidianas padės ir jums ir jūsų klientams neutralizuodamas tą negatyvią energiją. Aš pati po darbo su Taro kortomis, ritualų ir meditacijų mėgstu palaikyti savo obsidiano rutulį rankose pasidėjusi ant šlaunų. Tai padeda įsižeminti, grįžti į čia ir dabar.


Jei nešiosite obsidiano akmenėlį prie savęs jis išsklaidys negatyvią energiją aplink fizinį, mentalinį, emocinį ir dvasinį kūnus, saugos jus nuo nužiūrėjimų, energetinių atakų, vampyrinių prisisiurbimų. Energetiniai vampyrai skamba mistiškai, bet tai tik skambus pavadinimas visiems, kurie vagia mūsų energiją, gerą nuotaiką ir laiką, tiems, su kuriais išsiskyrus jaučiamės prasčiau nei iki susitinkant.

O jei šių akmenų pridėliosite namuose, ofise, klasėje, dvasinių praktikų kampelyje jie pašalins negatyvias energijas iš tos erdvės ir saugos nuo negatyvo atsiradimo. Jei dirbčiau kur nors, kur klientai ateina skųstis ar reikšti pretenzijas būtinai pasidėčiau šalia obsidianą. Nors palaukite, juk toks ir yra mano darbas – išklausau ir padedu žmonėms spręsti jų problemas Taro kortomis ir energetiniais „įrankiais“ ir ant mano stalo padėtas solidus obsidiano rutulys.

Jei užsiimate dvasiniu darbu su savimi, obsidianas padės paleisti neigiamas praeities situacijas, įskaitant tokias emocijas kaip baimė, pyktis, stresas, apmaudas ir nuoskaudos kitų žmonių atžvilgiu. Juodasis obsidianas puikus pagalbininkas gydant praėjusių gyvenimų problemas, ypač susijusias su giminės karma, protėviais. Jei atėjote į šį gyvenimą išspręsti kažką iš praėjusio gyvenimo, jei dabartinio gyvenimo sunkumų ir pamokų priežastys neaiškios lyg trūktų kelių pirmų knygos skyrių, užsidėkite obsidianą ant trečiosios akies čakros ir paklauskite apie tai. Akmuo jums gali padėti atskleisti savo buvimo čia ir dabar priežastį bei tikslą. Garsiai užduodami klausimus ir klausydamiesi galite išgirsti, pajusti ar tiesiog suvokti atsakymą, nes šis akmuo stiprina ryšį su dvasiniais vedliais ir dvasiniu lygmeniu.

Žyniai, magai ir šamanai nuo seno naudojo iki blizgesio nupoliruotą obsidianą – jo rutulius ir įgaubtus juodus veidrodžius norėdami išvysti vizijas, gauti atsakymus. Juodojo obsidiano rutuliai tokie pat populiarūs kaip ir krištolo, aš pati turiu mažyti krištolo ir solidų obsidiano rutulį. Labiausiai jį vertinu net ne dėl puikios apsaugos, o dėl jo savybės iškelti į paviršių vidinę tiesą, giliai pasąmonėje užkastus dalykus dar iki jiems „sprogstant“.

Kaip tik dėl to ne visi gali su juo dirbti – jis nejaučia ribų, veikia greitai ir intensyviai, parodo ir priverčia pripažinti tiesą. Tikrai nėra labai malonu, kai iškeliamos į paviršių dalykus, kuriuos mieliau ignoruotum, apsimestum jog jų nėra, jog jie ne tavo. O obsidianas ne tik juos aiškiai mums parodo, bet dar ir stumteli kažką keisti juos suvokus. Akmuo labai naudingas žmonėms, kurių negalavimo ar ligos priežastis gali būti emocinė (o tokių iš tiesų yra daugelis). Tiesiog reikia sukaupti drąsa pažvelgti į savo pačių atspindį obsidiano akmenyje.

Obsidianai turi stiprią gydančią energiją, jie garsėja kaip pagalbininkai siekiant išsilaisvinti iš priklausomybių, valgymo sutrikimų, negatyvių elgesio šablonų ir emocinių blokų, net jei viso to šaknys yra praėjusiuose gyvenimuose. Hileriai juos naudoja stiprindami arterijas, gydydami cirkuliacijos sutrikimus, spazmus, sąnarių skausmą ir artritą. Laikoma jog obsidianas palankiai veikia skrandį, žarnyną, raumenų audinį, padeda atsikratyti bakterinių ir virusinių infekcijų.

Taip pat apie obsidianą skaitykite straipsnį Obsidiano mandala apsivalymui ir transformacijai.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Laura

  Sveiki, are galima rasti Lietuvije obsidiana?Nes as radau toki juoda akmeni ir jis nepiesia, tai ne anglis.

  1. Lina Balsė

   Obsidianas yra ne visai akmuo, tai vulkaninis stiklas. Kadangi pas mus ugnikalnių išsiveržimų nebūta, tai obsidiano čia nerandama.

   1. Edita V.

    Aš labai norèčiau šio akmens, ar yra dar galimybe jo gauti??

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.