Kaip įsigyti Young Living eterinių aliejų didmeninėmis kainomis?

Eterinius aliejus aš naudojau jau ilgą laiką, tačiau terapinės kokybės Young Living eterinius aliejus atradau tik 2015 metų gale ir tai buvo Atradimas iš didžiosios raidės. Aš visuomet troškau savo ir savo šeimos gera savijauta rūpintis kuo natūralesnėmis priemonėmis, pakeisti kuo daugiau buitinės chemijos saugiomis ir ekologiškomis alternatyvomis ir pagaliau radau atsakymą.

Užsirašiau į Young Living kompaniją (apie mano pasirinkimo motyvus skaitykite straipsnyje Kodėl pasirinkau Young Living eterinius aliejus) planuodama būti ištikima kliente ir įsigijau Premium Startinį rinkinį. Prekės atkeliauja per savaitę, kurjeris labai lauktą siuntinį atvežė į namus ir įteikė į rankas. Buvo likusios pora savaičių iki Kalėdų ir planas buvo padėti šią dėžę po eglute, bet tuo metu kai atvyko kurjeris namie nebuvo nieko, kas mane sulaikytų ir aš viską išpakavusi pasinėriau į gurmanišką aromatų degustavimo malonumą.

Kadangi dalinuosi tuo, ką naudoju savo svetainėje jau sulaukiau klausimų apie šią kompaniją, eterinius aliejus ir galimybes jų įsigyti, tad papasakosiu kokie galimi keliai. Tikiuosi šis straipsnis padės susigaudyti kuris variantas jums tinkamiausias, o turėdami klausimu drąsiai rašykite man žinutę.

Vienas iš pirmųjų klausimų paprastai būna Kiek man tai kainuos? Atsakymas priklauso nuo to, ko norite iš savo narystės, kokie jūsų tikslai – įsigyti vieną buteliuką pabandymui, paversti eterinius aliejus dalimi savo kasdienybės ar kurti nuosavą verslą. Nesijaudinkite – nėra jokio spaudimo daryti tai, kam jūs nepasirengę, kitaip manęs tame nebūtų. Nėra jokio narystės (ar vadinamojo ofiso) mokesčių, jokio įpareigojimo pirkti, tačiau tie, kas aktyviai naudojasi kompanijos produkcija gauna dideles nuolaidas, papildomų nemokamų produktų ir kitokių bonusų bei galimybių. Nepriklausomai nuo to, kokią narystės formą pasirinksite pirmiausia reikės užsiregistruoti.

Yra trys narystės variantai:

Pirkėjas – perkate mažmenine (retail price) kaina, jokių įsipareigojimų, jokių mokesčių

YL NARYS gaunantis didmeninę kainą ir naudojantis produktus – įsigyjate startinį rinkinį (ekonomišmiausias ir efektyviausias būdas pradėti pažintį su aromaterapija) ir nuo šiol galite pirkti Young Living prekes su 24% nuolaida (wholesale price), jokių mokesčių, jūsų narystė išlieka aktyvi užsisakant bent kartą per metus maždaug už 60 EUR.

YL NARYS norintis kurti nuosavą VERSLĄ – pradedate nuo startinio rinkinio, sau perkate su 24% nuolaida, jokių mokesčių, tačiau komisinius iš veiklos gaunate tik jei kas mėnesį patys darote užsakymą per lojalumo programą. Plačiau apie tai toliau.

Skirtumas tarp mažmeninio pirkėjo ir nario:

Pirkėjas YL Narys
Nuolaida prekėms Pilna mažmeninė kaina Didmeninė kaina (24% nuolaida)
Startinis rinkinys Nėra Yra
Lojalumo Programa Nėra Yra, bet neprivaloma
Komisiniai Nėra Galimi

 

Pirkėjas

Kaip pirkėjai jūs užsiregistruojate nemokamai, tiesiog perkate jums reikalingos produktus, kaip ir bet kokioje internetinėje parduotuvėje ir mokate galutinę, mažmeninę kainą ir neturite jokių įsipareigojimų bei nieko nepardavinėjate.

Young Living NARYS vartotojas

Planuodami aktyviai naudoti Young Living produkciją (kuri beje apima ne tik grynus eterinius aliejus ir jų mišinius, bet ir namų bei asmeninės higienos priemones ir maisto papildus, viskas praturtinta eteriniais aliejais) galite užsiregistruoti kaip didmenininkai.

Ši narystės rūšis kaip įstojimas į klubą. Pradėti rekomenduojama nuo vieno iš puikių Startinių Rinkinių ir gaunate 24% nuolaidą visiems būsimiems savo pirkiniams iš šios kompanijos. Galite pirkti ką norite, kada norite, taip dažnai kaip norite.

Lojalumo programa

Jei Young Living produkciją naudojate itin aktyviai ir papildote atsargas kas mėnesį kaip aš, verta užsirašyti į Essential Rewards programą, kuri leidžia

 • kasmėnesinį siuntinį gauti pigesne pristatymo kaina
 • kaupti taškus (10-25%) nuo kiekvieno užsakymo ir gauti už juos dar daugiau puikių produktų nemokamai
 • gauti dovanų papildomų eterinių aliejų kai užsakymas atitinka tam tikras sąlygas
 • gauti dovanų buteliuką eterinių aliejų kas 3, 6, 9 ir 12 narystės mėnesį
 • gauti komisinius jei nuspręsite dalintis informacija apie Young Living su aplinkiniais

Viską sudėjus, dalyvaujant lojalumo programoje galite sutaupyti net 44% ar didesnę nuolaidą nuo mažmeninės kainos. Tačiau ši programa NĖRA privaloma, ji siūloma tik kaip galimybė sutaupyti tiems, kas aktyviai naudojasi kompanijos produktais.

Tai, kad tapote Young Living nariu neįpareigoja jus platinti Young Living produkcijos. Jūs galite tai daryti ir paversti savo pomėgį papildomu verslu, arba galite tiesiog naudotis kokybiška produkcija mažesne kaina be jokių įsipareigojimų.

Young Living narys kuriantis nuosavą VERSLĄ iš namų

Ši narystė skirta tiems, kas nori susikurti papildomą (o gal ir pagrindinį) pajamų šaltinį užsiimant edukacine veikla sveikatingumo tema. Visa informacija panaši kaip ir nariui perkančiam tik sau su didmenine nuolaida, su keliais papildomais niuansais.

Jei mėgstate ir aktyviai naudojatės eteriniais aliejais, neabejotinai turite ką apie juos papasakoti. Būdami kompanijos atstovais jūs galite gauti komisinius kai tie žmonės, su kuriais dalinotės savo įspūdžiais ir meile eteriniams aliejams, nuspręs jų įsigyti nurodydami jus kaip rekomendavusį asmenį ar net užsirašyti į kompaniją. Taip taip, jūs tik pasidalinate informacija, nieko neperpardavinėjate, komisinius gaunate už rekomendacijas.

Taip pat kaip ir esant nariu-pirkėju jūs įsigyjate Startinį Rinkinį ir nuo jo pradedate savo pažintį su Young Living kompanijos terapinės kokybės aliejais.

Premium rinkinyje siūlomi eteriniai aliejai yra kompanijos atsakymas į visų naujokų klausimą „Nuo ko gi pradėti?” Tai puikiai sukomplektuotas ir kiekvienuose namuose praverčiantis rinkinys. Apie tai, kad tai labai vertinga investicija rodo tas faktas, jog į rinkinį įeina ir ganėtinai brangūs eteriniai aliejai, o knygos Eterinių aliejų vadovas skyrelyje apie negalavimus kad ir ką atverčiu visuomet tarp rekomendacijų randu vieną ar du eterinius aliejus ar jų mišinius iš startinio rinkinio.

Apie savo įsigytą Premium Startinį rinkinį, į kurį įeina ultragarsinis difuzorius, 10 eterinių aliejų (ir dar vieną gavau dovanų), dvi NingXia red sulčių pakuotės ir kt. patogūs priedai, papasakojau atskirai straipsnyje: Premium Startinis rinkinys – patogiausias būdas pradėti savo pažintį su eteriniais aliejais.

Jei norite gauti komisinius nuo pardavimų pagal jūsų rekomendacijas turite būti užsiregistravę į Lojalumo programą ir jūsų kasmėnesinis užsakymas turėtų būti 50 PV (tik dalis visų galimų komisinių ir bonusų) arba 100 PV  ar daugiau, kad gauti visus galimus bonusus ir komisinius.

Kas mėnesį yra dovanojami papildomi produktai tiems, kas užsisako už tam tikrą sumą. Greta to, kad gaunate komisinius, dalyvaudami Essential Rewards programoje nuo kiekvieno savo pirkimo gaunate taškus (iki 25 proc. nuo išleistos sumos), kuriuos galite iškeisti į nemokamus produktus. Šie taškai labai praverčia kai norisi pasilepinti, perkant dovanas artimiesiems ar norint turėti einamų produktų atsargų.

Į Young Living kompaniją galite užsiregistruoti tik su jums rekomendavusio asmens ID numeriu, kad tas, kieno numerį nurodėte būtų įpareigotas aprūpinti jus visa informacija ir atsakyti į jūsų klausimus jei jų kiltų. Su visais susidomėjusiais aromaterapijos taikymo sau ir savo šeimai galimybe mielai pabendrauju asmeniškai, padedu rasti naudingiausią sprendimą ir palydžiu registruojantis (dažniausiai per Skype). Taigi jei žinote, kad jūsų gyvenimą terapinės kokybės eteriniai aliejai padarytų geresniu, sveikesniu ir pilnavertikesniu ar tiesiog turite klausimų – parašykite man elektroniniu paštu info@gyvybesenergija.lt

Taip pat galite pavartyti produktų katalogą (paslauskite ant mygtuko centre, kad pasididintų).

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Vida

  Laba diena, Lina. Ar tikrai yra būdas būti kliente įsigyjant Young Living produkciją ir užsisakymus daryti ne rečiau kaip tik kartą metuose. Suprantu, kad yra startinis pirkimas, o vėliau tik sau vartojant NEPRIVALU pirkti kas mėnesį, o nuolaida 24 % bus taikoma. Ačiū

 2. Irena

  Sveika, Lina, Idomu butu pamatyti kainininka. Daug ivairiausiu kompaniju esu dirbusi, bet niekada nesu uzsiregistravusi, nesusipazinus su kainomis.

 3. ele

  laba diena, o kokia yra startinio paketo siuntimo kaina? ir ar tapus nepriklausomu distributoriumi Pirkėju visuomet bus įskaičiuojamas siuntimo mokestis?

  1. Lina Balsė

   Sveika Ele, dabar tiksliai nebepamenu startinio paketo siuntimo kainos, ji buvo truputį didesnė, nes siuntinio svoris didesnis. Bet visa kaina už startinį rinkinį, su siuntimu man gavosi apie 184 EUR. Ir taip, siuntimo kaina visuomet prisideda prie užsakymo kainos, nes siuntą pristato atskira kurjerių firma UPS, jie turi savo tarifus. Gera žinia ta, kad Young Living nariai dalyvaujantys Essential Rewards lojalumo programoje gauna ir nemokamų produktų dovanų ir kiek pigesnę pristatymo kainą.

 4. Sveiki,ar galima mokėti pašte,ar paštomate už prekes,o ne internetu?Ir ar reikia pirmu užsakymu užsisakyti kelias prekes,o ne startinį rinkinį(vieną,be jokių kitų prekių pvz. vitaminų ar dar ko)?

  1. Lina Balsė

   Sveika Rosita, žinoma galima užsisakyti tik startinį rinkinį 🙂 Bet apmokėjimus priima tik kreditine kortele arba banko pavedimu. Jei/kai norėsite registruotis, kai jau būsite pasirengusi, parašykite man ir susiderinsime laiką, kad per Skype jus palydėčiau registracijos ir užsakymo metu. Be kreditinės sudėtingesnis procesas, bet mes drauge jį greitai atliksime. Prekes atveža UPS kurjeriai.

 5. Sveiki,kai įstoji į kampaniją ir užsisakai rinkinį(startinį) ar reikia dar kažką užsisakyti(pirmu užsakymu)?

  1. Lina Balsė

   Sveika Rasa, pradžiai ir startinio rinkinio jums pakaks įvairiausiems gyvenimo atvejams, nėra būtina užsisakinėti iškarto dar ką nors.

 6. Rasa

  Sveiki,
  kodėl negalima parašyti paprastai: produktas-kaina ?
  Ar galvojama,jog perskaičius visą ilgą katalogą ir visus teorinius nurodymus,kaina taps nebesvarbi,net jei tai būtų (o ko gero taip ir yra) minimalus mėnesinis atlyginimas?
  naivoka,sakyčiau….

  1. Lina Balsė

   Sveika Rasa, tiesą sakant man yra būtent taip – suvokus jog man to reikia, kad čia kaip tik tai, ko ieškojau labai į kainą nežiūrėjau. Tačiau suprantu jog ne visi taip impulsyviai elgiasi su savo biudžetu ir kaina ne paslaptis – aš juk ją nurodžiau. Bet negalėjau nepapasakoti ir kas įeina į rinkinio sudėtį bei kokie yra variantai kaip jį įsigyti. Iš tiesų aš nepardavinėju šio vieno produkto, aš pristatau idėją apie tai, kad galime patys imtis atsakomybės už savo gyvenimo kokybę ir kviečiu tapti Young Living sveikatingumo judėjimo nariais. Tai ne vien kvietimas nusipirkti eterinių aliejų rinkinį, tai kvietimas domėtis, mokytis, eksperimentuoti, atrasti naują mąstymo apie sveikatą būdą – ne gydyti ligas, tiksliau simptomus, o puoselėti sveikatą. Aš labai užsidegusi šia idėja, net jei kam nors pasirodys jog man praplautos smegenys ir tiesiog siūlau brangų produktą 🙂 Aš siūlau idėją ir informaciją.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.