Reiki poveikis sveikatai

Reiki energiją galima sulyginti su kamieninėmis ląstelėmis, kurios yra neutralios ir gali virsti bet kokia mums reikalinga energija. Reiki gydymas yra natūrali ir švelni holistinė terapija, kuri švelniai subalansuoja visas žmogaus organizmo sistemas fiziniu, emociniu, mentaliniu ir energetiniu/dvasiniu lygmeniu.

Vienas iš didžiausių Reiki energetinio gydymo teikiamų privalumų yra streso sumažinimas ir atsipalaidavimas, kas leidžia įsijungti organizmo natūraliam gebėjimui išsigydyti, atkurti sveikatą. Man nelabai patinka išsireiškimas Reiki gydymas, nes Reiki negydo, ji tik padeda atkurti kūno, proto ir dvasios harmoniją, atsipalaiduoti ir optimizuoti organizmo darbą, o žmogus išsigydo pats.

Kai sutrinka, nusilpsta ar yra užblokuojama gyvybinės energijos tėkmė kyla emocinių ir fizinių problemų bei negalavimų. Šis išsibalansavimas gali kilti dėl emocinės ar fizinės traumos, negatyvių minčių ir jausmų, įskaitant baimę, nerimą, abejones, pyktį, įtampą, aplinkos toksiškumo, nepakankamai maistingos mitybos, žalingų įpročių ir neharmoningų santykių, nesirūpinimo savimi, meilės sau ir kitiems trūkumo, savikritiką, neišreikštų emocijų.

Neišsamus Reiki naudos sveikatai sąrašas:


 • Padeda giliai atsipalaiduoti, paleisti įtampą ir stresą
 • Paskatina organizmo sveikimo mechanizmą, gebėjimą pačiam išsigydyti
 • Padeda įveikti depresiją, įgyti pozityvų požiūrį ir pasitikėjimą savimi
 • Pagerina miego kokybę
 • Sumažina kraujo spaudimą
 • Gali padėti tiek esant ūmioms (susižeidimas) tiek ir chroniškoms (astma, egzema, galvos skausmai ir pan) problemoms
 • Padeda atsikratyti žalingų įpročių
 • Subalansuoja hormoninį foną, taip gražindama vidinę pusiausvyrą ir harmoniją
 • Padeda organizmui apsivalyti nuo toksinų
 • Sumažina šalutinį vaistų poveikį
 • Suteikia papildomos energijos, reikalingos atsigauti po agresyvių vaistų, chemoterapijos, spinduliuotės ar operacijos
 • Stiprina imuninę sistemą
 • Padidina gyvybingumą ir sulėtina senėjimo procesą
 • Pašalina emocinius blokus, pakelia žmogaus vibracijų dažnį, palaiko dvasinį augimą ir emocinį apsivalymą

Ilgalaikė Reiki praktika padeda apsivalyti organizmui nuo toksinių (fizinių ir psichologinių), atveria energijos kanalus ir sureguliuoja energijos tekėjimą, kas leidžia organizmui grįžti į pusiausvyros ir sveikatos būklę. Kai žmogaus sveikata yra gera, reguliarūs Reiki seansai sustiprins natūralias organizmo apsaugas. Tai suteiks pasitikėjimo savimi ir harmonijos visose gyvenimo situacijose.

Reiki seanso metu žmogus gali įeiti į nepaprastai komfortabilią vidinę būseną, kuri leis įvykti reikšmingiems pokyčiams jo sąmonėje. Tokioje būsenoje žmogus gali lengviau įveikti vidinius kompleksus ir baimes, paleisti ribojančius įsitikinimus, pasiryžti ir priimti reikalingą svarbų sprendimą, pakeisti savo požiūrį į savo situaciją.

Reiki galima nuostabiai derinti su kitais tradiciniais ir netradiciniais gydymais, tai ideali pagalbinė terapija tiek prie vakarietiškos medicinos, tiek ir prie rytietiškos. Taip pat Reiki sustiprina kitų natūraliųjų terapijų, kaip meditacija, kristalų terapija, aromaterapija, Bacho esencijos ar homeopatija, poveikį. Ji tinka moterims, taip pat ir nėštumo metu, vyrams, vaikams ir net gyvūnams bei augalams.

Kaip vyksta Reiki gydymas

Žmogaus kūnas nėra vien fizinis. Viskas šioje Visatoje turi savo energetinę vibraciją. Taip pat ir žmogaus sąmonė bei kūnas, kiekvienas jo organas turi savo energetinį lauką, kurio vibracijos kinta. Ligų priežastys turi savo šaknis šioje energetinėje sistemoje, nes jei gyvybinės energijos tėkmė sutrikdyta, per silpna ar užblokuota ir blogai aprūpina kažkurią organizmo dalį sutrinka jos funkcionavimas. Tačiau jei energijos tėkmė stipri ir ji teka laisvai, organizmas pats lengvai atgauną pusiausvyrą ir sveikatą jei ji būtų atsitiktinai sutrikdyta.

Reiki gydymo sistema unikali tuo, jog ji dirba su paties kliento/paciento „Aukštesniuoju Aš“. Reiki Meistras viso labo tarnauja kaip tarpininkas šiai švelniai, bet stipriai energijai perduodamas ją per rankas lengvu prisilietimu arba per atstumą naudodamasis šventais senoviniais simboliais. Reiki meistro užduotis yra būti švariu kanalu, per kurį tekės Reiki energiją, o kaip ji bus panaudota, kuo pavirs ir kaip veiks lemia paciento „Aukštesnysis Aš“ ir galutinis rezultatas priklauso nuo paciento noro ir ryžto pasveikti, pakeisti savo mąstymą ir gyvenimą, būti laimingu.

Turiu darsyk pakartoti jog Reiki yra ideali profilaktinė ir pagalbinė priemonė, tačiau ji nepakeičia tradicinio gydymo jeigu žmogui jo būtinai reikia ir jokiu būdu neskatinu mesti įprastinio gydymo ar vaistų ir vietoje jų rinktis Reiki. Galbūt Reiki padės jums sveikti ir greitai jus gydantis gydytojas galės sumažinti vaistų dozes, bet būkime atsakingu su savo sveikata ir rimtais atvejais nesiimkime savigydos, nevenkime pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais.

Norinčius užsisakyti nuotolinį Reiki seansą ir išbandyti šį energetinio gydymo/harmonizavimo metodą prašau užpildyti užsakymo formą.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”false”]Užsisakyti Reiki seansą[/asg-button]

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.