Jeigu atrodo jog Reiki neveikia

Šis straipsnis bus aktualus tiek Reiki klientams, tiek ir patiems Reiki praktikams.

Kai kurie žmonės į Reiki reaguoja iš karto. Jei seansas atliekamas gyvai gali savomis akimis matyti kaip pacientas atsipalaiduoja, pagilėja jo kvėpavimas, išsilygina įtampos raukšlelė kaktoje, po seanso jis jaučiasi pailsėjęs lyg po visos nakties miego. Toliau nuosekliai gerėja savijauta, klientas pasigiria teigiamais pokyčiais.

Bet tenka nustebti ir nusivilti jei kiti klientai nejaučia nieko Reiki seanso metu. Net ir ilgesnį laiką darant jiems Reiki seansus jų sveikatos būklė ar situacija negerėja, o gal net blogėja. Būna ir taip. Tikriausiai tiek pat klientų seansų metu nejaučia nieko ir pokyčių greitu laiku nepasimato, kaip ir tų, kurie iškarto mato teigiamą Reiki poveikį.

Kodėl taip yra? Nejau kai kuriais atvejais Reiki neveikia?


Iš tiesų Reiki veikia visuomet. Tiesiog kiekvieno žmogaus situacija ar sveikatos būklė yra labai individuali. Kiekviena liga skirtinga, kaip ir jos „stažas“, kiekvieno negalavimo ar problemos priežastis taip pat skirtinga. Ji gali būti:

 • fiziniame lygmenyje, kaip kažkokie sveikatai kenkiantys įpročiai ar nesirūpinimas savimi
 • emociniams/mentaliniame lygmenyje kaip ribojantis įsitikinimas, kuris materializuojasi liga ar kitokia problema
 • energetiniame lygmenyje kaip energetiniai blogai po patirtų emocinių traumų ar negatyvių minčių apie save
 • dvasiniame lygmenyje kaip Visatos dėsnių pažeidimai, atotrūkis nuo sielos/Dievo plano.

Kažkas gali būti jautresnis ar mažiau jautrus subtiliai energijai. Vienam klientui Reiki veiks tokiame lygmenyje ir su tokiais procesais, kad jis labai ryškiai juos jaus, o kitam harmonizavimas vyks tokiame lygmenyje, iš kurio nekils jokių fizinių pojūčių.

Reiki Meistras nežino kiek toli pacientas/klientas yra nuo savo optimalios sveikatos ir harmonijos bei kokiu keliu jam palankiausia link jos grįžti ir jam jokiu būdu negalima kištis ir spręsti kas kitam žmogui yra geriausia. Bet koks ego kišimasis, didelis troškimas išgydyti tik blokuos Reiki energiją ir mažins jos srautą. Tik paties kliento Aukštesnysis Aš geriausiai žino kas šiam žmogui bus palankiausia, kaip ir kada jam tai pasiekti, kokiu keliu eiti.

Iš savo praktikos galiu pasidalinti pastebėjimu, jog visuomet naudingiau daryti bendrą Reiki seansą aukščiausiai žmogaus gerovei ir nepridėti jokios konkretesnės intencijos. Nes nurodant Reiki energijai gydyti tik šį negalavimą, spręsti tik šią problemą, padėti siekti būtent šio tikslo, mes apribotume ją ir duotume klientui mažiau nei jis gali pasiimti. Dažniausiai jaučiu jo jei Reiki darau su konkrečia intencija energijos srautas yra mažesnis ir energija teka trumpiau. O darant bendrą seansą žmogus pasiims šios teigiamos gyvybinės energijos tiek, kiek tik jam reikės ir panaudos visur, kur tik jam reikia.

Tam pačiam klientui Reiki keliami pojūčiai laikui bėgant gali kisti. Žmogus gali ilgai priešintis, nes kažkuri jo dalis kabinasi į ligą ar probleminę situaciją. Kartais patogiau nieko nekeisti nei susidurti su visais su pagerėjimu ateisiančiais iššūkiais.

Dažnai pasitaiko jog harmonizuojančiam Reiki poveikiui yra priešingas destruktyvus poveikis, kuris sunkina situaciją. Pavyzdžiui jei žmogus serga vėžiu ir gauna agresyvų chemoterapinį gydymą, Reiki turi padėti gydyti giluminę pačios ligos priežastį ir padėti atsigauti nuo šalutinio gydymo poveikio.

Kartais sunkinantys faktoriai ne tokie akivaizdūs, tai gali būti miegas šalia elektromagnetinio spinduliavimo šaltinio, organizmui netinkama mityba ar kas nors kita. Tačiau Reiki didins žmogaus sąmoningumą ir natūralią trauką subalansuoto ir sveiko gyvenimo link, tad tęsiant Reiki kursą jis intuityviai pajus norą kažką pakeisti, kažko atsisakyti, kažką pertvarkyti savo gyvenime.

Susilpnėję pojūčiai darantis ilgesnį Reiki kursą gali būti susiję su tuo, jog žmogaus energetinė vibracija tapo aukštesnio lygio, artimesnė Reiki energijai. Juk mes ryškiausiai jaučiame kontrastą, šaltoms rankoms net šiltas vanduo atrodys deginantis, o karštoms vėsus.

Geriausia būtų vengti bet kokių lūkesčių, atsiduoti Reiki gydymui ir vedimui žinant jog gausi tai, kas iš tiesų bus visų palankiausia ir tam nebūtini tokie įrodymai kaip ryškūs pojūčiai.

Tą patį norėčiau pasakyti ir Reiki praktikams, kurie jaudinasi jog jų Reiki neveikia, nes jie nieko nejaučia ar jaučia ne visuomet. Tai gali būti susiję su individualiu jautrumu, kuris stiprės reguliariai darant Reiki sau. Be to, pastovi praktika leidžia perleisti per save vis daugiau Reiki energijos.

Aš esu toks žmogus, kuris intuityvius, subtilius pojūčius suvokia vaizdiniais. Kai tik gavau I Reiki iniciacija ir ėmiausi 21 dienos Reiki sau kurso, energijos srautą jutau tarytum plonytę vandens srovelę. Vėliau ji ėmė atrodyti kaip stipriai atsukto krano srovė. Dar vėliau „Reiki kanalo“ pojūtis tapo panašus į kepuraitę, nes apėmė visą galvą. Galiausiai ėmiau ją jausti lyg krioklį krentantį ant manęs iš viršaus. Bet jaučiu gan ryškių skirtumų tarp seansų skirtingiems žmonėms ir sieju tai su tuo, kiek jie priima Reiki energijos, kiek jos reikia, kiek yra pajėgus priimti vienu kartu.

Per laiką kintančių pojūčių priežastis gali būti jau minėtas kontrastas, jūsų energetinės vibracijos pokyčiai. Taip pat galite būti pripratęs prie sau daromo Reiki pojūčio, tačiau jei seansą atliktų kitas Reiki Meistras, jūs labiau jaustumėte energiją.

O jei atrodo jog pojūčiai susilpnėjo ir tai ne atskiri atvejai, padarykite Reiki seansų kursą sau. Dar geriau būtų kreiptis į kolegą kad padarytų jums Reiki, o jūs galėtumėte tuo metu visiškai atsipalaiduoti. Galite susitarti dėl Reiki mainų. Nes kartais pas mus pačius gali atsirasti energetinių blokų ar energijos tėkmės sutrikimų ir tai kliudo Reiki energijai tekėti per mus darant seansus klientams. Yra ir papildomų energetinių praktikų bei pratimų, kurie leidžia išjudinti savo organizmo energetiką, pagerinti jos cirkuliaciją ir išmokti ryškiau ją jausti.

Galiausiai tiesiog atsipalaiduokite, patraukite į šalį savo ego trokštanti savo reikšmingumo patvirtinimo išgydant pacientą ar įspūdingai išsprendžiant jo problemą, atidėkite visus savo lūkesčius ir įsivaizdavimus kaip Reiki turėtų veikti ir tiesiog leiskite jai veikti jūsų ir kitų žmonių aukščiausiam gėriui. Mes tik tarpininkai, tad kuo kuklesni būsime bei mažiau kišimės, tuo geriau.

Norinčius užsisakyti nuotolinį Reiki seansą ir išbandyti šį energetinio gydymo/harmonizavimo metodą prašau užpildyti užsakymo formą.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”false”]Užsisakyti Reiki seansą[/asg-button]

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Ramūnas

  Laba diena, prieš mėnesį gavau I Reiki iniciaciją ir pojučių darydamas gydymą sau nejaučiu. Gal sakau iniciacija nepavyko? Tuo pačiu noriu sužinoti apie 21 d. kursą.
  Būtų malonu jei atsakytumėt

  1. Lina Balsė

   Iniciacija pavyko, bet jautrumas subtiliai energijai, jei to neturėjote, išsivysto ne momentiškai per iniciaciją, o su laiku praktikuojant. Todėl itin svarbus tas 21 dienos Reiki kursas sau. Jei dėl jo kažkas neaišku, pasiteiraukite jus inicijavusio mokytojo.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.