Saldumynai kitaip – knyga jūsų širdies ir gomurio džiaugsmui

Šioms šventėms su draugais ir komandos nariais prisigaminome šokoladinių saldainių su eteriniais aliejais. Tokie neįtikėtinai ryškūs skonių sprogimai, gyvi aromatai. Įsijautusi nė nepastebėjau kiek jų suvalgiau, o sužavėti idėjos aplinkiniai siūlėsi į pagalbą pagaminti (ir patys išmokti) dar.

Ir įsivaizduokite kaip žaisdama su vienu puikiu receptu nudžiugau atradusi Irenos Stankevič knygą Saldumynai Kitaip. Laukia daug gardžių eksperimentų ir smagiau nei sutikti draugus su vaišėmis yra gaminti jas kartu ir po to kartu smaguriauti nejaučiant sąžinės graužimo, tiksliai žinant ką įdėjai į šį gardų kąsnelį, kad jis nepakenks sveikatai lepindamas širdį. Bet pakaks mano susižavėjusių pagyrų, leisiu pačiai autorei papasakoti apie savo kūrinį.

Knyga „Saldumynai Kitaip” skirta Visiems Smaližiams, nepaisant amžiaus ribų. Tiems, kurie į mitybą žiūri sąmoningai ir tiems ,kurie yra naujo kelio pradžioje.

Kodėl būtent saldumynai? Pati nuo vaikystės esu Smaližė.

Saldus skonis veikia mus ypatingai, jis lydi mus nuo pirmųjų dienų turtingiausio maisto – Mamos pieno pavidalu… Apie tai ir kitus įdomius dalykus rašau knygoje.

Suintriguosiu – knygoje atskleidžiu paslaptį, kada geriausiai valgyti saldumynus, kad jie atneštų naudą Mūsų sveikatai, grožiui, dailiai figūrai ir ne tik…

Labai paprastai pateikiu žinias apie tai kaip mus veikia kiekvienas recepto ingredientas emociniu aspektu… Ir dar rašau apie vieną iš Pagrindinių Receptų veikėją – aukščiausios kokybės terapinės klasės Eterinius aliejus…

Visą kitą sužinosite perskaitę mano knygą „Saldumynai Kitaip”, kurią iš Visos Širdies noriu su Jumis pasidalinti. Knyga šiuo metu išleista skaitmeniniu formatu, dėl užsakymo rašykite irenaafrodyta@gmail.com.

Knygos Autorė
Irena Stankevič

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.