Webinaras – Gražių ir sveikų plaukų paslaptys

Gražių plaukų istorija teka kiekvienos moters gyslomis: apie išpuoselėtus ir sveikus plaukus svajoja ir paauglės, ir pašėlusios miesto divos, ir subrendusios, darbuose paskendusios namų šeimininkės, ne išimtis ir aš!

Nuo pat vaikystės turėjusi silpnus, menkus plaukus taip pavydėjau sesei su stora kasa iki juosmens!

Ilgus metus nesigilinau, kodėl mano plaukai tokios būsenos, kodėl neauga ir nuolat lūžinėja, yra ploni ir nutriušę. O vaikystėje įteigtas įsitikinimas, kad taip turi būti, kad Dievas man nedavė storų kasų darė dar didesnę „meškos paslaugą“, tiesiog ėmiau ir atsisakiau turėti gražius plaukus – blokuodama informaciją ir norą kažką pakeisti.

Viskas pasikeitė kai pradėjusi eiti sąmoningumo keliu, padirbėjusi su savo pasąmoniniais įsitikinimais (įteigtais vaikystėje) pasikeitė ir mąstymas, atsirado noras suvokti, tokios plaukų būsenos priežastis, jas išspręsti, ieškoti informacijos ir galimybių – taip gimė ši paskaita plaukų tema.

Labai noriu su jumis pasidalinti savo atradimais ir patirtimi. Kviečiu registruotis nemokamai paskaitos peržiūrai ir galbūt rasite atsakymus sau, kaip turėti sveikus ir gražius plaukus. Tikiu, kad mano atradimai gali nudžiuginti ne vien mane!

Užsiregistruokite į paskaitą „Gražių ir sveikų plaukų paslaptys“

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.