Santykiai pagrindo čakros lygyje

Santykiai sukurti Pagrindo čakros lygyje

Ar žinojote jog jūsų čakrų energija daro įtaką jūsų santykiams? Kiekviena čakra turi savo specifinę energiją ir atsako už tam tikras organizmo funkcijas, sąmonės lygius ir gyvenimo sritis, įskaitant ir meilės santykius. Žmogaus sąmonė gali funkcionuoti iš bet kurios čakros lygio ir tai, kuriame lygmenyje yra sąmonė, bei kokia yra bendra čakrų energetikos būklė lemia kokį partnerį pasirinksime ir kokios situacijos dominuos mūsų gyvenime.

Santykiai gali būti sukurti taip pat per bet kurią čakrą. Be to čakra kurį yra aktyviausia ar labiausiai išsibalansavusi santykiuose nulems tų santykių pobūdį. Jei jūsų santykiai užmegzti Pagrindo čakros lygyje ar jūsų arba partnerio pagrindo čakra yra stipriai išsibalansavusi ir įtakoja santykius, juose bus itin aktualios šeimos, pinigų ir saugumo bei priklausomybės temos.

Poros, kurių santykiuose dominuoja Pagrindo čakra paprastai yra labai aistringos, bent jau santykių pradžioje. Tačiau, kadangi ši čakra susijusi su išgyvenimu, vienas ar abu partneriai bus linkę į ego diktuojamą elgesį ir savanaudiškumą. Ego saugo mūsų emocijas, o savanaudiškumas užtikrina, kad būtų patenkinti mūsų poreikiai.

Sielos lygmenyje, per Pagrindo čakrą santykius užmezgusi pora mokosi įsižeminti, įgyti tvirtą pagrindą po kojomis ir išgyventi šiame pasaulyje. Taigi tokie santykiai dažniausiai būna labai intensyvūs, tiek emociškai, tiek ir fiziškai. Išsibalansavusi Pagrindo čakra pasireiškia dažnomis rietenomis, prieštaringais jausmais ir emociniais linksmaisiais kalneliais. Vieną dieną tokia porą be proto myli vienas kitą, o kitą dieną grasiną išeiti ir palikti partnerį.


Jei tokios poros ir susituokia, dažniausiai tai būna iš emocinės ar materialinės priklausomybės, o ne brandžios, sveikos meilės. Tokius žmones vieną prie kito dažnai traukia baimė – vienatvės baimė, ateities nežinios baimė, skubėjimas sukurti šeimą nes jau laikas ir taip reikia, o kartais netgi troškimas palikti tėvų šeimą ir sukūrus savo, ištaisyti kažką, kas buvo negerai tėvų šeimoje.

Seksualinė energija tokioje poroje galiausiai išsenka. Skyrybos būna su dideliais pykčiais. Nors jei pagrindo čakra silpna ryžtis iš tiesų išeiti ir išsiskirti sunku. Žmonės gali gyventi kone neapykantoje vienas kitam, bet pernelyg bijoti pokyčių arba būti priklausomi materialiai ir iš baimės jog vieni neišgyvens vieni likti santykiuose. Jei pagrindo čakra neharmoninga ir pernelyg aktyvi santykiuose gali būti psichologinio ar net fizinio smurto ir gyvenama ne tik priklausomybėje, bet ir baimėje.

Tačiau net jei jūsų santykiai sukurti Pagrindo čakros lygyje ar stipriai įtakojami neharmoningos Pagrindo čakros nesate pasmerkti. Jūs galite pakeisti savo čakrų energiją keisdami savo dominuojančias mintis ir emocijas, atkakliai dirbdami su savimi ir prireikus pasitelkdami pagalbą – psichologo, kunigo, dvasinio mokytojo, Reiki Meistro ar kito specialisto, kuris padėtų tobulinti santykių modelį ir bendravimo įpročius, harmonizuoti pagrindo čakros veiklą ir kelti jūsų energetinę vibraciją į aukštesnių čakrų lygį.

Štai pratimas, kurį galite išmėginti kartu su savo partneriu.

Jei vienam jūsų teko per didelė atsakomybės ir pareigų, ypač finansinių dalis, pamėginkite pasikeisti jomis vienam mėnesiui. Jei vienas iš partneriu nesupranta kokį spaudimą ir atsakomybę jaučia kitas ir ką jis realiai daro, sunku tikėtis tarpusavio supratimo ir efektyvaus bendradarbiavimo. Tegu tas partneris, kuris paprastai tvarkė finansus, mokėjo sąskaitas, pirko produktus, priiminėjo sprendimus perduoda šias pareigas kitam ir jei reikia pamoko kaip jas atlikti. Tai ne vien pamoka „matai koks sunkus ir atsakinga mano darbas“, bet ir pagalba kitam partneriui tapti šiek tiek mažiau bejėgiu ir priklausomu padedant jam išmokti pačiam atlikti šias užduotis. Lygiai taip pat galima pasikeisti buities pareigomis. Nes kartais net gaila vyrų likusių vienų, kurie nemoka įsijungti skalbimo mašinos ir maitinasi vien sumuštiniais ir koldūnais. Jie taip pat priklausomi nuo jų poreikiais pasirūpinančios moters.

Pradžioje partneriai pasiskirsto pareigomis ir vaidmenimis pagal savo stiprybes, tačiau tai gali privesti iki to, kad vienas iš partnerių apsiima per daug, o kitas tampa priklausomu. Arba abu jaučiasi neįvertinti dėl savo atliekamų pareigų ir yra priklausomi vienas nuo kito. Taigi šis pasikeitimas pareigomis sutartam laikui didina tarpusavio supratimą ir mažina priklausomybę.

Reiki pagalba harmonizuojant santykius

Reiki energijos seansą galima atlikti tiek vienam asmeniui, jo vidinės pusiausvyros atkūrimui, vyriškos ir moteriškos energijos bei visos čakrų sistemos subalansavimui, tiek ir santykiams – meilės, šeimos, kolegų. Reiki terapija gali padėti paleisti susikaupusią negatyvią energiją, praeities nuoskaudas ir pyktį, geriau suprasti vienas kitą, susiderinti, rasti kompromisą ar problemos sprendimą, atsiverti ir išreikšti savo meilę.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.