Visatos dėsniai - Vienybės dėsnis

Vienybės dėsnis

Gyvenimą su žaidimu sulyginau ne atsitiktinai. Tam tikra prasme tai ir yra žaidimas. Tai Dievo siekiančio pažinti ir patirti save žaidimas.

Dievas, absoliutas, nedaloma visuma siekdama patirti pati save susiskaidė į gausybę dalelių, lyg vandenynas į lašelius. Tačiau kaip visi lašeliai tebėra vienas vandenynas, taip ir visa kas yra, visas pasireiškęs materialusis ir nepasireiškęs potencialo pasaulis tebėra viena visuma, vienas Dievas. Todėl jis ir vadinamas visaesančiu.

Susiskaidymo iliuzija leidžia tolti nuo kolektyvinės sąmonės link individualios. Vienovėje neįmanomos jokios patirtys ar pažinimas, nes ji yra visaapimanti, viską savyje talpinanti gryno potencialo pavidalu, o tam, kad kažką sąmoningai suvoktum ir patirtum būtina tai palyginti su kažkuo kitu, reikalingi kontrastai. Subtiliausiame dvasiniame lygmenyje viskas tebėra vienovėje, o tankiausiame materialiniame lygmenyje įmanoma atskirumo iliuzija leidžianti pažinti dualumą – gėrį ir blogį.

Mūsų sielos – dieviškosios dalelės susiskaidžiusios visumos vandenyne. Kiekvienas įsikūnijimas žemėje yra galimybė įgauti kokią nors patirtį. Mes ateiname į šį gyvenimą tam, kad patirtume ir išreikštume save tokiais kokie esame. Per tą patirtį bei naujai kylančius troškimus bei jų įgyvendinimą mes toliau augame ir prisidedame prie Visatos plėtimosi.


Taigi subtiliausiame lygmenyje absoliučiai viskas yra viena, nėra atskirumo, nėra „aš“ ir “tu“, nėra „aš“ ir “kažkas kitkas“.

Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.