Susidomėjote Young Living? 3 didžiausios klaidos, kurias galite padaryti pirmu savo sprendimu

Kažką išgirdote iš kolegės, draugė buvo įdomiam seminare ir su susižavėjimu pasakojo apie Young Living kompanijos produktus, o kaimynė pasiūlo padėti, nes jau naudoja terapinius eterinius aliejus. Smalsu išmėginti ir esate pasirengusi pasakyti TAIP.

Sustokite. Tai svarbus sprendimas, kurį reikia gerai apmąstyti. Kodėl? Nes galite padaryti 3 dideles klaidas, dėl kurių daug prarastumėte.

1 klaida – paprašyti kad kas nors jums užsakytų ir perparduotų produktą

Paprašyti jų užsakyti pas kaimynę. Young Living veikia rekomendavimo principu ir ji ne tik gamina kokybiškus ir vertingus produktus, ji buria bendruomenes, o bendruomenės mokosi, dalinasi žiniomis ir patirtimi, organizuoja renginius ir mokymus.

Kiek teko girdėti kavinės dirba su 200 proc. antkainiu, knygynai su 100 proc. antkainiu (taip, ir a buvau nustebusi dėl šito), nesu tikra kokį antkainį užsideda įtartinai panašias kainas ir nuolaidas siūlantys didieji prekybos tinklai. Tinklinio marketingo kompanijos vidutiniškai 40 proc. pelno atiduoda paprastiems žmonėms perduodantiems žinias ir asmeninius atsiliepimus iš lūpų į lūpas. Man labai patinka gerą produktą pirkti per paprastą žmogų ir palaikyti individualią veiklą ir iniciatyvą, bet čia ne apie tai.


Pirkdami eterinį aliejų iš Young Living užsiregistravę kaip klientas ar narys jūs ne tik gaunate dažnai siūlomas dovanėles iš kompanijos, bet esate priimami į bendruomenę bei gaunate visus buvimo bendruomenėje privalumus – nemokamų online webinarų, priėjimą prie uždarų FB grupių kur žmonės dalinasi patirtimi ir žiniomis, kvietimus į lyderių renginius ir mokymus, priėjimą prie įvairių sukurtų informacijos resursų bei įrankių.

Tai dalis to, už ką sumokate bet kuriuo atveju, tad kodėl gi to nepasiimti?

2 klaida – užsiregistruoti per bet ką

Jūsų kaimynė neseniai pradėjusi naudoti eterinius aliejus labai nori, kad užsiregistruotumėte per ją, galbūt net skubina ir spaudžia užsiregistruoti kol apie jūsų susidomėjimą nesužinojo kas nors kitas iš Young Living atstovų. Suprantama ir žmogiška. Tačiau kaip ir planuojant imti paskolą verta pasidomėti kelių bankų siūlomomis sąlygomis. Žmogus per kurį užsiregistruosite taps jūsų rėmėju ir bus atsakingas atsakyti  jūsų klausimus, padėti susigaudyti, pasirūpinti kad sužinotumėte apie visus resursus ir galimybes mokytis ir gauti jums reikalingą informaciją.

Young Living atstovų yra daug ir vis daugėja, nes mes įsimylime šiuos produktus ir susižavime galimybe susikurti nepriklausomą, prasmingą veiklą padedant kitiems žmonėms. Visi mes turime skirtingas žinias, domimės skirtingais dalykais ir mūsų stiprybės gali būti skirtingose srityse. Radę žmogų, kuris domisi, užsiima ir moko tų dalykų, kurie jums aktualūs gausite jums reikalingą paramą ir mokymus.

Young Living produktai integruojami į įvairiausias kitas praktikas nuo jogos iki maisto gaminimo, nuo meditacijų iki organizmo detoksikacijos, nuo čakrų ir energetikos harmonizavimo iki sveikatos problemų sprendimo. Mūsų bendruomenėje yra įvairiausių žmonių su savitais talentais ir mes siekiame kuo geriau pasitarnauti į mūsų komandą susibūrusiems žmonėms. Tačiau vieno žmogaus laikas ribotas, todėl kiekvienas pagrindinį dėmesį ir jėgas skiria savo komandai. Užsiregistravę per kaimynę Onutę, kuri mėgsta gaminti maistą paskanintą eteriniais aliejais galėsite perimti jos patirtį, tačiau jei jums iš tiesų aktualiausia sveikatos problemų sprendimas jums reikia kito mokytojo, galbūt su medicininėmis žiniomis ir jums geriausia bus kitoje komandoje.

Mano „specializacija”, jei taip galima pavadinti, yra subtilioji emocinė ir energetinė aromaterapija, pagalba paleisti ribojančius pasąmoninius reagavimo ir elgesio šablonus ir juos sukūrusias emocines traumas, energetinės sistemos harmonizavimas. O taip pat mokymų organizavimas – AromaPsichologijos kursai, tinklinio marketingo profesionalumo online mokymai, organizmo detoksikacijos paskaitos, taip pat dalinuosi šios veiklos organizavimo internetu patirtimi. Ar jūsų vieta mano komandoje?

3 klaida – pradėti nuo vieno buteliuko, o ne nuo startinio rinkinio

Aš aromaterapiją pasirinkau kaip sąmoningo ir sveikesnio gyvenimo būdo dalį. Toks gyvenimo būdas pirmiausia apima toksiškos chemijos atsikratymu iš namų pradedant buitinėmis valymo priemonėmis baigiant asmeninės higienos ir kosmetikos priemonėmis. Labai džiaugiuosi Young Living kompanijos valymo linija ir higienos bei kosmetikos produktais. Ir aš nepradedu nuo klausimo kuo patepti tą ar aną problemą, aš klausiu kokia organizmo sistema susiduria su sunkumais, kokie aplinkos ir mano gyvenimo būdo faktoriai ją vargina ar užteršia, kokius iš tų faktorių galiu panaikinti ir po to kokiais produktais galiu atsverti likusią žalą ir suteikti palaikymą šiai organizmo sistemai.

Ar aš galėčiau keisti savo gyvenimo būdą į sveikesnį, puoselėti sveikatą, o ne užtepinėti simptomus, prie ko mus pripratino farmacija, su vienu buteliuku levandos? Taip, jos naudojimo galimybės itin plačios, bet ir to nepakaktų. Man reikia viso produktų asortimento nes esu sau ir savo šeimai įsipareigojusi puoselėti fizinę, emocinę ir dvasinę sveikatą kiekviename žingsnyje ir visais galimais būdais.

Startinių rinkinių iš tiesų turime kelis – su eteriniais aliejais, su namų valymo linija ir su Ningxia red sultimis (nepradėsiu kalbėti apie jas, nes tektų skaityti iki ryto). Kalbant apie startinį rinkinį su eteriniais aliejais, rinkinys sudarytas ne atsitiktinai, o taip, kad jame būtų produktai palaikantys praktiškai visas organizmo sistemas. Šiuo metu (2018 gegužė), į jį įeina 12 eterinių aliejų, du pakeliai vienkartinių Ningxia red sulčių ir itin svarbu paminėti – ultragarsinis difuzorius eteriams garinti jų nekaitinant ir nesunaikinant dalies karščiui jautrių jų sudėtinių dalių bei terapinės vertės.

Jei turi vieną aliejų vienam tikslui su visais kitais poreikiais ir iššūkiais atsigręši į įprastinę chemiją ir farmaciją. Kai turi platesnį sveikų, natūralių produktų asortimentą gali kiekvienu atveju pamąstyti ką gali panaudoti iš jų, ką gali pasigaminti su jais (namų valymui, sveikatos ar grožio puoselėjimui, gerai nuotaikai). Tai ne reikalavimas, tik nuoširdi rekomendacija. Terapinės kokybės produktų pasibaigus derliui neretai pritrūksta ir tenka laukti kito derliaus. Koks tai nepatogumas kai reikia taikytis prie motinos gamtos ciklų, laboratorijoje susintetinus aliejų jis kainuotų nepalyginamai pigiau ir būtų prieinamas visus metus neribotais kiekiais. Žinant, kad paklausa šiems produktams didelė ir tik auga, o pasiūla vos spėja ją patenkinti man kartais net gaila to vieno buteliuko, kuris greičiausiai nerimtai nusiteikusio žmogaus bus padėtas dulkėti, o tas kam jo reikia jo negaus. Ir man norisi savo komandoje matyti ir dėmesį skirti rimtai nusiteikusiems, sąmoningiems, investuoti į save. Kalbu ne tik apie finansinę investiciją į produktus, bet ir laiko bei jėgų investiciją įsisavinti siūlomoms žinioms.

Ar jūs esate toks sąmoningas, rimtai ir atsakingai į savo gyvenimo kokybę žiūrintis, mokytis pasirengęs (ir pasirengęs keisti pasaulį į gerą) žmogus, kuris mato save mano komandoje? Jei taip, susipažinkime ir pabendraukime.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina Balsė

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.