Universaliausias ir populiariausias levandų eterinis aliejus

Fizinis poveikis: Levanda (Lavandula angustifolia) yra pats universaliausias iš visų aliejų. Terapinės kokybės eterinis levandų aliejus labai vertinamas dėl poveikio odai. Levandų atpalaiduojamasis poveikis yra ištirtas ir patvirtintas kliniškai, taip pat turi antibakterinių sąvybių. Jis gali būti naudojamas valyti įpjovimams, nubrozdinimams, nudegimams ir odos sudirgimams. Galite pasitelkti Levandų eterinį aliejų jei turite aukštą kraujo spaudimą, jei kamuoja nemiga, alergija, PMS ir sunkios mėnesinės, mėšlungis, skauda galva.

Emocinis poveikis: Aromatas yra raminantis, atpalaiduojantis ir balansuojantis tiek fiziškai, tiek ir emociškai. Malšina pyktį ir frustraciją, padeda atgauti aiškumą, ramybė ir tuo palaiko intuiciją. Naudingas Gerklės ir Karūnos čakroms.

Naudojimas:

 1. Raminantis poveikis. Patepkite levandos aliejumi pėdas kai reikia nurimti fiziškai.
 2. Pagalba užmigti. Patrinkite lašelį levandos aliejaus tarp delnų ir paglostykite savo pagalvę prieš guldamiesi miegoti.
 3. Bičių/vabzdžių įgėlimai. Patepkite įgėlimo vietą lašeliu levandos aliejaus, kad numalšintumėte niežtėjimą ir sumažintumėte tinimą.
 4. Nedideli nudegimai. Užlašinkite 2-3 lašelius levandos ant nudegimo, kad sumažintumėte skausmą.
 5. Įpjovimai. Užlašinkite levandos ant žaizdos, kad sustabdytumėte kraujavimą, išvalytumėte žaizdą ir užmuštumėte bakterijas.
 6. Egzema/Dermatitas. Sumaišykite kelis lašus Levandos su augaliniu aliejumi ar Young Living V-6 aliejų mišiniu ir naudokite topiškai ant egzemos ar dermatito vietų.
 7. Jūros liga. Jei jus užsupa, nesvarbu laive ar automobilyje, kad palengvintumėte simptomus užlašinkite lašelį levandos aliejaus ant liežuvio galiuko, patepkite už ausų ir aplink bambą.
 8. Kraujas iš nosies. Kad sustabdytumėte kraujavimą užlašinkite levandos ant servetėlės ir apsukite ja mažą leduką. Užkiškite servetėle apsuptą leduką po apatine lūpa ir prispauskite prie nosies pagrindo. Laikykite kol sustos kraujavimas ar kiek komfortabiliai galite, neperšaldykite lūpos ar dantenų.
 9. Atkimšti ašarų latakus. Įtrinkite levandų aliejumi nosies tiltą, kad atsivertų ašarų kanalai.
 10. Sausa, suskirdusi oda. Įtrinkite levandų aliejumi sausą, suskirdusią odą.
 11. Suskirdusios, saulėje nudegusios lūpos. Įtrinkite lašelį levandų aliejaus ant suskirdusių lūpų.
 12. Norėdami sumažinti rando formavimąsi masažuokite levandų aliejumi aplink ir ant pažeistos srities.
 13. Įmasažuokite 24 lašus levandų aliejaus į pažasties sritį, kad veiktų kaip dezodorantas.
 14. Šienligė. Patrinkite lašelį levandų aliejaus ant delnų ir užsidengę veidą giliai įkvėpkite, kad palengvintumėte šienligės simptomus.
 15. Įtrinkite kelis lašus levandų aliejaus į galvos odą, kad pašalintumėte pleiskanas.
 16. Kandys ir kiti vabzdžiai. Užlašinkite kelis lašelius levandų ant vatos rutuliuko ir padėkite į spintas, kad atbaidytumėte kandis ir vabzdžius, o rūbai prisigertų malonaus, gaivaus aromato.
 17. Vandens fontanas. Įlašinkite lašelį levandų aliejaus į vandens fontaną, kad aromatizuotumėte orą, užmuštumėte bakterijas ir prailgintumėte laiką tarp fontano valymų.
 18. Gaivus skalbinių kvapas. Užlašinkite kelis lašelius levandos ant šlapio skudurėlio ir įmeskite į džiovyklę, kad skalbiniai būtų gaivūs ir kvapnūs.
 19. Lūpų pūslelinė. Patepkite pūsleles lašeliu levandų aliejaus.
 20. Garinkite levandą, kad palengintumėte alergijos simptomus.
 21. Nudegimas saulėje. Sumaišykite kelis lašelius levandų aliejaus su distiliuotu vandeniu purkštuke ir purkškite ant paraudusios odos.
 22. Išbėrimai. Patepkite išbėrimo vietą 2-3 lašeliais levandų aliejaus, kad numalšintų niežėjimą ir gydytų odą.

Jackie McLaughlin atsiliepimas: Porąsyk per metus stipriai įsisirgdavau dėl alergijos. Viskas susikomplikuodavo į bronchitą ir galiausiai tekdavo pasinaudoti gydytojo išrašytu receptu antibiotikams. Kartais net prireikdavo inhaliatoriaus. Tuomet radau Young Living levandų eterinį aliejų – natūralų antihistaminą. Pasirodžius pirmiesiems alergijos simptomams – užgulus nosį, ėmus čiaudėti, niežėti akis imu naudoti šį aliejų po nosimi. Taip pat patrinu porą lašeliu tarp delnų ir laikau jais uždengusi plačiai atmerktas akis (neliečiant). Visi simptomai praeina per kelias minutes. Jei jaučiu jog reikia didesnės dozės išgeriu kapsulę su levandų aliejumi, tačiau tai retai kada būtina. Nuo šio atradimo nebetenka vaikščioti pas gydytoją dėl alergijos.


Daugiau atsiliepimų apie šį ir kitus eterinius aliejus galite paskaityti svetainėje www.Oil-Testimonials.com

Rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės Levandų eterinį aliejų iš Young Living firmos.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.