Webinaras – Vibracinis eterinių aliejų poveikis 7 čakroms

Jei nori suvokti visatos paslaptis – mąstyk energijos, vibracijos, dažnio sąvokomis. Nicola Tesla

Mano ieškojimai atvedė mane prie suvokimo jog turiu puoselėti sveikatą, o ne gydyti ligą ir puoselėti ją visais lygmenimis – fiziniu, emociniu, mentaliniu, energetiniu ir dvasiniu. Visatos dėsnių ir žmogaus energetinės sistemos, čakrų pažinimas bei gilus darbas su savimi nulėmė jog gyvenimas su kiekvienais metais atrodo laimingesnis, juokauju jog gyvenu nuo svajonės iki svajonės.

Ilgus metus šias žinias taikiau praktiškai sau ir konsultuodama savo klientus, tačiau jaučiu jog atėjo laikas pasidalinti šiomis žinomis ir labiausiai pasiteisinusiomis praktikomis.

Mūsų energetinė sistema yra raktas į visas gyvenimo sritis, visas savybes, visą mūsų potencialą, kuris pas daugelį yra užblokuotas patirtų traumų ir sukurtų adaptacinių apsauginių mechanizmų.

Yra laba žemiškos priežastys kodėl kuri nors čakra per aktyvi, per silpna ar pažeista. Tiesiog mūsų kūnas nepamiršta nieko ką patyrėme ir saugo visą trauminę patirtį, kaip ir oda saugo kažkada sužeistą vietą užsidėtais randais.

Kviečiu į paskaitą, kurios metu mūsų vakariečių protui suprantamai papasakosiu apie:

  • Žmogaus energetinę sistemą
  • Labai paprastai ir logiškai paaiškinsiu jų išsibalansavimo priežastis ir procesą
  • Kokie metodai efektyviausiai padeda atkurti energetinę harmonijai
  • Supažindinsiu su savo mėgstamiausiais vibraciniais įrankiais darbui su čakromis
  • Pakviesiu jus giliam 7 mėnesių darbui su jūsų blokais, kad išlaisvinti jūsų potencialą

Kviečiu registruotis nemokamai peržiūrai ir nauju kampu bei giliau pažvelgti į čakrų sistemą bei galimybes transformuoti savo gyvenimą, taip pat išgirsite apie galimybę mažoje grupelėje su asmeniniu vedimu ir giliomis praktikomis leistis į savęs pažinimo, savo potencialo išlaisvinimo ir savo misijos atradimo kelionę, kurios metu gali keistis viskas tiek jumyse, tiek jūsų gyvenime.

Užsiregistruokite į paskaitą „Vibracinis eterinių aliejų poveikis 7 čakroms”

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.