Webinaras – Vibracinis eterinių aliejų poveikis 7 čakroms

Jei nori suvokti visatos paslaptis – mąstyk energijos, vibracijos, dažnio sąvokomis. Nicola Tesla

Mano ieškojimai atvedė mane prie suvokimo jog turiu puoselėti sveikatą, o ne gydyti ligą ir puoselėti ją visais lygmenimis – fiziniu, emociniu, mentaliniu, energetiniu ir dvasiniu. Visatos dėsnių ir žmogaus energetinės sistemos, čakrų pažinimas bei gilus darbas su savimi leido pakreipti savo gyvenimą pozityvesnę vaga, įgyvendinti turėtas svajones ir kartu suformuoti vidinę ašį leidžiančią priimti ir pereiti gyvenimo iššūkius.

Ilgus metus šias žinias taikiau praktiškai sau ir konsultuodama savo klientus, tačiau jaučiu jog atėjo laikas pasidalinti šiomis žiniomis ir labiausiai pasiteisinusiomis praktikomis kaip diena iš dienos augti į geriausią savęs versiją.

Mūsų energetinė sistema yra raktas į visas gyvenimo sritis, visas savybes, visą mūsų potencialą, kuris pas daugelį yra užblokuotas patirtų traumų ir sukurtų adaptacinių apsauginių mechanizmų.

Yra laba žemiškos priežastys kodėl kuri nors čakra per aktyvi, per silpna ar pažeista. Tiesiog mūsų kūnas nepamiršta nieko ką patyrėme ir saugo visą trauminę patirtį, kaip ir oda saugo kažkada sužeistą vietą užsidėtais randais.

Čakrų kortų Kasdienė praktika dėžutė
Čakrų kortų Kasdienė praktika dėžutė

Kviečiu į paskaitą, kurios metu mūsų vakariečių protui suprantamai papasakosiu apie:

  • Žmogaus energetinę sistemą iš psichologinės perspektyvos
  • Labai paprastai ir logiškai paaiškinsiu čakrų išsibalansavimo priežastis ir procesą
  • Kaip atkurti energetinę harmoniją
  • Supažindinsiu su savo mėgstamiausiais vibraciniais įrankiais darbui su čakromis – eteriniais aliejais
  • Pristatysiu paprastą kasdienę praktiką augimui į geriausią ir harmoningiausią savęs versiją
  • Pakviesiu jus giliam darbui su jūsų blokais, kad išlaisvinti jūsų potencialą

Kviečiu registruotis nemokamai mano giliausios ir ilgiausios (3 val) paskaitos  peržiūrai ir nauju kampu bei giliau pažvelgti į čakrų sistemą bei galimybes transformuoti savo gyvenimą kasdien augant į savo aukščiausią potencialą ir geriausią versiją.

Susipažinsite su čakrų kortomis „Kasdienė praktika”, kurias galite įsigyti prieš ar po paskaitos.

Taip pat išgirsite apie galimybę su mano vedimu per gilias praktikas leistis į savęs pažinimo, savo potencialo išlaisvinimo ir savo misijos atradimo kelionę, kurios metu gali keistis viskas tiek jumyse, tiek jūsų gyvenime.

Jei tuo metu jau turėsite kortas Kasdienė Praktika – kviečiu turėti jas prie savęs. Kartu atliksime čakrų savidiagnostiką ir nustatysime kiekvienai mūsų optimaliausią augimo kryptį.

Užsiregistruokite į paskaitą „Vibracinis eterinių aliejų poveikis 7 čakroms” ir ieškokite laiškelio su nuoroda į video

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.