Young Living eteriniai aliejai čakrų sublansavimui

Mano pašnekovė Erika Kulikaitė-Gintalienė yra nepaprastai pasišventusi informacijos apie kokybiškų terapinių eterinių aliejų naudojimą sveikatos puoselėjimui skleidėja, edukatorė. Ji man padėjo atrasti kai ką ypatingo paprastuose tamsaus stiklo buteliukuose ir įkvėpė nuostabiai kelionei į aromatų pasaulį, kuris jau duoda rezultatus mano pačios sveikatai. Tikiuosi jog įžvalgos, patarimai ir dosniai bei nuoširdžiai skleidžiama informacija bus naudinga ir jums.

Lina Balsė

„Būkite Tuo, Kuo Esate ir nebūkite tuo, kuo nesate“

Esu Erika – 3-jų vaikų mama, 20 metų tikėjusi, kad materialioje iliuzijoje gyvenantis žmogus gali būti laimingas. Svajingos jaunystės metai buvo paaukoti profesiniam tobulėjimui ir karjeros aukštumų šturmui tarptautinio verslo sektoriuje. Tik tylus vidinis balsas nuolat neleido pasimesti ir atvedė prie Reiki, Deir praktikų. Pradėjus abejoti ar esu savimi aukodama savo gyvenimą kažkieno kapitalui kaupti, likimas pateikė naują išbandymą – jauniausiojo sūnaus ligą. Tada pradėjau ieškoti atsakymų, ką turiu pakeisti, kad man leistų pasitaisyti.


Prieš porą metų, po sudėtingos sūnaus operacijos, nutariau nepatikėti jo gyvybės niekam kitam, o prisiimti atsakomybę už jo išgijimą ir išlikimą. Gavau tai, ko iš visos širdies troškau. Tai buvo lūžis, kai nuoširdžiai nutariau palikti į tuštumą vedančią karjerą. Nebegalėjau išlaikyti savyje didelio noro – šviesti žmones apie grynuosius eterius, kurie padėjo ir padeda daugybei žmonių, kaip ir mano sūnui – išlipti iš ligos ir palaikyti sveikatą. Pasirinkau savo sąmoningą kelią – esu Young Living sveikatingumo judėjimo ir Gary Young – įkūrėjo – pasekėja (viena iš trijų milijonų jo pasekėjų pasaulyje). Įgijau energinio masažo su eteriais praktikos – esu sertifikuota Raindrop technik ® praktikuojanti specialistė ir instruktorė. Masažo terapijos su eteriais mokiausi pas Gary Young, Young Living sveikatingumo judėjimo įkūrėją.

Mano įgytos ir nuolat įgyjamos naujos žinios apie grynųjų YL eterių terapiją ir galią skiriamos tiems, kurie nori prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, savo sveikatą, kurie ieško atsakymų harmoningam gyvenimui ir saviraiškai:

 • siekia atstatyti ir palaikyti fizinio kūno balansą,
 • nori atsikratyti emocinių iškrovų, išeiti iš depresyvių būsenų,
 • harmonizuoti vyrišką ir moterišką energijas Yn ir Yang,
 • sustiprinti visas čakras, atstatyti aurą,
 • neutralizuoti energinius blokus,
 • atrasti ir sustiprinti ryšį su Kūrėju,YoungLiving Parduotuve
 • daugybė +++, kurie individualiai atrandami kiekvieno asmeniškai.

„Vienas žmogus negali pakeisti pasaulio, bet jis gali nešti žinią, kuri pakeis pasaulį“

Nuoširdžiai su Meile,

Erika Gintalienė

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Vida

  Dar vienas klausimas,kiek kainuoja Neroli-karčiųjų apelsinų eterinis aliejus.Aš šiandien klausiau vaistinėje tai man sakė tai 2 ml šio aliejaus kainuoja 35 eurai.Ar jis iš tikrųjų toks brangus ir čia.

  1. Lina Balsė

   Sveika Vida, terapinės kokybės Neroli aliejus yra dar brangesnis. Šiuo metu jo prekyboje nėra, bet jei įdomu kainą galite žvilgtelėti štai čia http://www.ylwebsite.com/gyvybesenergija/neroli ten 5 ml buteliukas ir kokybė kontroliuojama nuo sėklos iki kamštelio tos pačios firmos, niekas neperkama iš trečiųjų šalių tik tam, kad į buteliukus su savo etikete supilstyti.

 2. Vida

  Labai ačiū jums už puikią informaciją.Aš norėčiau paklausti dėl vibracinio dažnio.Jūs sakėte,kad malda padidina jį iki 15MHz.O jeigu meldiesi už kitą,tai ar tam kitam asmeniui tu padedi pakelti jo vibracinį dažnį.Ar gal besimelsdama už kitą tu tik sau jį pakeli.Kaip čia yra,gal galėtumėte pakomentuoti.

  Su pagarba.

  1. Lina Balsė

   Sveika Vida, manau labiausiai malda paveikia tą, kuris meldžiasi, tačiau net jei ne tiek pat, tačiau tikrai veikia ir tą, už kurį meldžiamasi, kitaip nebūtų pasakojimų kaip žmonėms padeda kai už juos ima daug kas melstis.

  1. Lina Balsė

   Pagrindo čakrai nuostabiai tinka Cedarwood, Frankincense, mišinys Valor, Grounding. Mano pačios pasirinkimas arba Frankincense (nes jis tarnauja ir karūnos čakros aktyvinimui) arba Valor, nes jį galima papildomai panaudoti kai reikia kam sutelkti fizines ir moralines jėgas arba jei vyras knarkia jam patepti didžiuosius kojų pirštus bei sprandą. Man patinka rinktis aliejus, kurie tiks pagal keletą poreikių 🙂

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.