Reiki nėštumo metu

16 priežasčių, pasitelkti Reiki nėštumo metu

Gilus atsipalaidavimas, streso sumažinimas, lengvesnis gimdymas – sužinokite kodėl kiekvienai būsimai mamytei verta išmėginti Reiki energijos seansus.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”true”]Išbandykite Reiki[/asg-button]

 

Emocinė ir dvasinė parama motinai ir kūdikiui

Besilaukiančioms motinoms visuomet siūloma mėgautis nėštumu, tačiau dažnai sveikatos negalavimai ir jaučiama įtampa bei įvairios baimės aptemdo šią gražią ir šviesią patirtį. Skirtingai nei vaistai, Reiki gali ne tik palengvinti fizinius negalavimus, bet ir suteikti emocinę pagalbą, atnešti gilia ramybę ir pozityvų nusiteikimą tiek motinai, tiek negimusiam vaikeliui.


Reiki nėštumo metu yra visiškai saugi ir švelni, tačiau stipri, neinvazinė terapija galinti padėti esant tokiems simptomams kaip:

 • Nuovargis
 • Juosmens skausmas
 • Rytinis pykinimas
 • Nuotaikų kaita
 • Aukštas kraujo spaudimas
 • Stresas
 • Emociniai sutrikimai nėštumo ir pogimdyminiu metu

Reiki nėra stebuklinga panacėja ir ne visuomet įmanoma pakankamai greitai išsivaduoti iš negalavimo, kuris atsirado ne per vieną dieną. Tačiau reguliarūs seansai, užtikrina geresnę cirkuliaciją, harmonizuoja energetiką, padeda išsivalyti nuo toksinų bei skatina pozityvų emocinį ir dvasinį nusiteikimą. Gaunant tokią pagalbą jūsų kūnas gali nustebinti jus savo sugebėjimu regeneruotis ir palaikyti optimalią sveikatą. Netgi nerimas ir baimė jaučiami nėštumo pabaigoje bei paties gimdymo stresas gali būti sumažinti nes Reiki leidžia patirti gilų atsipalaidavimą, atgauti vidinę pusiausvyrą ir pasitikėjimą savimi.

Kadangi nėštumas yra visą gyvenimą keičianti jei ne aukštyn kojomis apverčiantis įvykis, jis gali iškelti į paviršių užgniaužtas emocijas, baimes ir praeities traumas, taip vadinamus „nebaigtus reikalus“. Tokiais atvejais rekomenduojami kassavaitiniai Reiki seansai, ypač ties širdimi, pilvo apačia ir saulės raizginiu jei atliekami gyvai, kad moters kūnui ir psichikai būtų lengviau prisitaikyti prie visų vykstančių pokyčių ir atlaikyti padidėjusį krūvį.

Reiki stiprina ryšį su savo kūnu ir vaikeliu

Kadangi Reiki yra holistinė terapija jį veikia ir gydo visą žmogų, įskaitant jo kūną, protą, emocijas… ir vaikelį. Kai kurios motinos pastebėjo jog vaikelis ima entuziastingai spardytis arba kaip tik nurimsta pajutęs Reiki energiją. Reiki gali būti siunčiama ir konkrečiai negimusiam kūdikiui, kad padėtų jam vystytis, apsaugotų nuo streso, apsuptų meile.

Nėštumo metu moteriai gali atrodyti jog ji nebėra savo kūno šeimininkė, ji praranda kontrolę ir valdžią savo kūnui. Tai suprantama kai kūnas patiria tokius pokyčius, kai jame gyvena naujas gyventojas, kai reikia laikytis įvairių apribojimų, o kur dar visų medicininių apžiūrų ir intervencijų keliamas jausmas jog nebeturi asmeninės erdvės, privatumo ar kartais net žmogiško orumo. Reiki gali padėti atgauti prarastą saugumo ir stabilumo jausmą, atgauti vidinę pusiausvyrą, kad net patiriant didžiausią transformaciją bei kilus bet kokiems netikėtumams, išsaugotumėte jausmą jog jūs kontroliuojate save ir situaciją.

Kaip Reiki gali padėti besilaukiančiai moteriai

 1. Reiki suteikia ne tik fizinę, bet ir emocinę paramą nėščiai moteriai.
 2. Reiki padeda užsimegzti harmoningam meilės ryšiui tarp mamos ir vaikelio.
 3. Nėštumo pradžioje Reiki gali padėti sumažinti išsekimo jausmą ir pykinimą.
 4. Suteikia palengvėjimą ir atpalaiduoja kiekvieną pertemptą ir maudžiančią kūno dalį.
 5. Padeda esant miego problemoms, skatina motorinį aktyvumą ir aktyvų miegą (nėštumą patyrusios moters vertimas – padeda dažniau vartytis neišsibudinant, kad taip neskaudėtų nugulėtų klubų).
 6. Reiki padeda atstatyti nėščios moters sveikatą ir vidinę pusiausvyrą.
 7. Reiki gimdymo metu padeda moteriai išlikti sąmoninga, susikaupusia, kontroliuoti procesą ir palengvina skausmą.
 8. Reiki gali palengvinti gimdymą.
 9. Moterys anksčiau patyrusios cezario pjūvį, Reiki dėka gali sumažinti cezario pjūvio būtinybe sekančio gimdymo metu.
 10. Motinos gaunančios Reiki energijos nėštumo metu ir po gimdymo gali lengviau ir greičiau prisitaikyti prie vaikelio
 11. Gimus vaikeliui jis patiria didelį stresą, o Reiki gali jam padėti atsigauti po gimimo ir lengviau prisitaikyti prie naujo gyvenimo etapo.
 12. Reiki sumažina moters baimes susijusias su nėštumu ir gimdymu, nuraminą moterį, kai ji jaučiasi nebepriklausanti pati sau ir nekantrauja pagimdyti.
 13. Reiki daro raminanti ir atpalaiduojantį poveikį mamai ir kūdikiui jos įsčiose, be to Reiki seanso metu kūdikis gali spurdėti iš malonumo, slinktis prie Reiki Meistro (ar pačios mamytės jei ji pati daro Reiki) rankų jei seansas daromas gyvai ir „duoti penkis“.
 14. Jei būsimasis tėvelis turi Reiki iniciaciją, tai nuostabus būdas jam užmegzti ryšį su dar mamos pilvelyje esančiu vaikeliu.
 15. Reiki, jei jį daro pati mama, padeda užmegzti stiprų dvasinį ryšį tarp jos ir vaiko dar iki jam ateinant į šį pasaulį.
 16. Reiki gali padėti visiems šeimos nariams, kurių gyvenimas keičiasi dėl ateinančios naujos gyvybės. Juk prie pokyčių reikia prisitaikyti visiems – moteriai, vyrui, kitiems vaikučiams, jei jų yra, ir net gyvūnėliams. Apie dėl visko pergyvenančias močiutes net nekalbu.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”true”]Išbandykite Reiki[/asg-button]

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.