Nėštumo istorija su Reiki

Mano nėštumo ir gimdymo istorija su Reiki pagalba

Su savo vaikeliu susipažinau dar iki pastojant. Gilios meditacijos metu rugsėjo pirmą dieną (pamenu datą, nes su vyru kartu dalyvavome dikšų davėjų mokymuose), mačiau savo energetinį lauką, nuostabias spalvas ir kažką dar esantį su manimi mano lauke. Aš pajutau mūsų su vyru būsimo vaikelio sielą.

Gruodžio 3 dieną (ginekologės paskaičiavimu) pastojau. Nepamenu tikslios datos, tad negaliu pasakyti ar tikrai tai buvo pastojimo vakarą, tačiau pamenu kaip vyrui sakiau jog atrodo mums pavyko, aš ką tik pastojau. Po nepilno mėnesio gavau to patvirtinimą. Įdomu jog pastojau ne vaisinguoju periodu, tačiau paskaičiavus astrologines vaisingas dienas pagal Jono metodą, gruodžio 4 kaip tik buvo tinkama mėnulio fazė, kuomet galima neplaninė papildoma ovuliacija. Tikriausiai echoskopo matavimai turi šiokią tokią paklaidą ir pastojau ne 3, o būtent 4 dieną.

Beje Jono metodas yra tikras išsigelbėjimas poroms, kurios fiziškai lyg ir sveikos, bet niekaip nepastoja. Net ir turint mažesnius nei vidutiniai pastojimo šansus dėl kokių nors problemų, astrologiškai apskaičiavus ypatingo vaisingumo dienas galima ženkliai padidinti taip trokštamo stebuklo tikimybę. Jei sutampa astrologinė vaisinga diena ir natūrali ovuliacija tai vadinama super ovuliaciją ir per ją pastojimo tikimybė jei neklystu tampa apie 95 proc.

Aš pati turėdama rimtą sveikatos problemą nėštumo metu dažnai dariau savo pilvukui Reiki. Kai pasigavau nemalonų gripą ir stipriai karščiavau net po kelis kartus per dieną dariau Reiki sau ir vaisiui. Tarsi atsakydamas į mano nerimą ir pastangas padėti mums abiem kaip tik tuo metu jis pirmąsyk vyriškai pasispardė. O kai vėliau pasirodėme ligoninėje ir man liepė skaičiuoti vaikelio judesius buvo labai linksma, kad dar praėjus tik pusei to laiko, kai turėjau skaičiuoti jau pripildžiau visą judesių fiksavimui skirtą laukelį ir judesių buvo žymiai daugiau nei vidutiniškos normos. Mano mažiukui tiesiog labai patiko mamos dėmesys kai laikydama ranką ant pilvo įdėmiai jo klausiausi, jis ir dabar mėgsta daug dėmesio.


Artėjant gimdymui man pavyko išlikti beveik visai ramiai, išties išsigandau tik kai atėjo laikas keliauti į operacinę. Tiek dėl mano sveikatos būklės ir fizinio silpnumo, tiek ir dėl to, kad mano zuikelis įsitaisė sėdomis, buvo numatyta planinė cezario operacija. Tuo metu aš buvau „išjungta“ ir Reiki sau nesidariau, tačiau visas ankstesnis darbas ir labai pozityvus nusiteikimas bei didelis džiaugsmas padėjo labai lengvai ir greitai sugyti, aš net praleidau pusę nuskausminamųjų antrą dieną po operacijos, būčiau atsisakiusi ir trečią dieną, bet pamaniau jog ruošiantis namo teks daugiau judėti pabijojau jog gal pradės stipriau skaudėti.

Pienas atsirado sėkmingai ir nors dėl pačios padarytų klaidų turėjau kelis uždegimus ir dabar kai vaikui suėjo pusantrų metų jo liko tik paskanavimui, tačiau vis dar žindau. Mano mama žindė tik 3 mėnesius, o močiutė vos mėnesį, bet jų prognozės, kad pas mane pieno bus tikriausiai dar trumpiau nepasitvirtino. Galbūt padėjo tai, jog dariau Reiki savo krūtims.

Kai vaikas būdavo neramus ir sunkiai užmigdavo, kai turėjo diegliukų (nieko baisaus, pas mus tai netrukdavo ilgiau 10 min) ir kai kalėsi dantukai aš jį žindydama apkabindavau ir darydavau Reiki.

Negaliu pasakyti kaip būtų buvę be Reiki, tačiau džiaugiuosi jog turėjau ir tebeturiu tokią galimybę padėti sau ir šeimos nariams. Pakanka jau vien to palaimingo atsipalaidavimo jausmo, tuomet ir galva ir kūnas funkcionuoja geriau ir visus iššūkius įveikti lengviau.

Jei ir jūs norėtumėte Reiki energijos palaikymo planuojant vaikelį, bandant pastoti, nėštumo metu ir gimus mažajam stebuklui susisiekite su manimi. Aš Reiki seansus atlieku nuotoliniu būdu vėlyvais vakarais, naudodama jūsų nuotrauką. Jūs galėsite ramiai miegoti, miego metu energija bus integruota į organizmą, o kitą dieną pajusite poveikį.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”true”]Išbandykite Reiki[/asg-button]

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. tokie dalykai turi but nemokami,,ir tikrai negalim mokint kitu kol nepasieket pilnai savo ligmens,,,nes tokio lygio turiu omeni kaip jezus ar kiti sventieji. kuriem suteiktas ausktesniojo leidimas…patys budami mokin eis negalim kitu mokint

  1. Lina Balsė

   Reiki energija ir yra nemokama, bet kas gali nueiti į seminarą, gauti iniciaciją, išmokti ją naudoti ir padaryti savo gyvenimą harmoningesniu. Tačiau žmonių laikas yra jų gyvenimas ir dalinti neatlygintinai visiems (o pasaulyje žmonių daug) norintiems… Net pats šios sistemos įkūrėjas Mikao Usui iš pradžių pabandęs dirbti vien iš pašaukimo, nemokamai, greitai suprato jog niekas nevertina dykai gauto dalyko, nežiūri į jį rimtai ir negauna tokios naudos, kokią galėtų gauti. Jis pats įvedė taisyklę, jog mokymas turi būti mokamas, kad tai būtų daroma kokybiškai. Taip pat ir Reiki gydymas, vėlgi siekiant užtikrinti kad atlygį gaunantis žmogus norėtų ir galėtų tam skirti visą savo dėmesį, tobulintis ir dirbti su atsidavimu, o klientai/pacientai vertintų tai, ką gauna. Reiki meistras skiria savo laiką ir energiją, o mainais gauna pinigais išreikštą kliento laiką ir energiją. Lygiaverčiai mainai atnešantys naudą abiems.

   O dėl mokymo būnant mokiniu… čia absoliučiai su jumis nesutinku. Jei aš mokų skaityti ir rašyti, o jūs ne, ar man reikia laukti Dievo leidimo, kad galėčiau išmokyti jus? Jei esi žingsneliu toliau, gali ir turi padėti tave pasivyti kitiems. Jei nueisi tūkstantį žingsnelių toliau, taip toli atsilikę tavęs jau nepajėgs suprasti. Be to, yra pilna tradicijų ir dvasinių kelių, kuriuose pasiekęs tam tikrą lygį, privalai imtis mokyti kitus, nes taip ir jie tobulės ir tu pats, mokydamas kitus, tobulėsi toliau.

   Nereikia dvasiniams ar energetiniams mokslams ir veiklai taikyti kažkokių su žemišku gyvenimu nesuderinamų keistų taisyklių. Mes gyvename žemišką gyvenimą, visi turi ribotą gyvenimo laiko kiekį, visiems reikia valgyti ir norint tobulėti dažniausiai tenka į tai investuoti ne tik laiką, bet ir finansus. Nesuprantu žmonių „chaliavšikų”, kurie nori dykai gauti vertingus dalykus gyvenime. Man tai ženklas jog jie negerbia ir iš tiesų nevertina kitų žmonių darbo ir laiko.

   1. Agnė

    Sveiki, esu girdėjusi, kad teikiant žmonėms pernelyg daug „chaliavos” labdaros, taip jiems sukuriamos karminės skolos.
    Yra daug godžių žmonių. Iš pradžių jie džiaugiasi nemokama pagalba, paskui ima reikalauti dar ir dar, ir dar, vėliau pykti ant savo geradario, neapkęsti jo, kad per mažai kažko duoda. Čia kaip tam senam animaciniam filmuke apie auksinę antilopę – per daug aukso tampa moliu, kuriame sustingsta ir pražūva ( t.y. jau nebetobulėja, sustoja, degraduoja ) goduolis.
    Palaikau Linos poziciją. Už kiekvieną darbą turi būti protingai atlyginta.
    O Linos dovanojamos žinios tikrai nereikalauja ypatingo šventumo, pavadinčiau jas bazinėmis ezoterinėmis žiniomis, pateiktomis labai paprastai, aiškiai ir įdomiai, praturtintom savita kūrybiška interpretacija ir savais atradimais. Žmonėms, kurie nesidomi ezoterika, visiškai nebūtina to skaityt, gaišti laiką. Čia renkasi, smalsauja tie, kuriems tokia info suprantama, įdomi ir reikalinga.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.